2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim 1 dusugum oldu cnm bu yıl 21 ekimde 11+5 haftalıkken normal yolla düşürmüştüm malesef yasayanda 6 yaşında 1 kızım var
Benimde benzer geçen sene 8. Haftada düşük yaptım ama bunda iğne vs demedi ben sordum bişey kullanayım mı diye günde 1 coraspin al istersen dedi dün içmeye başladım onu da

Benimde benzer geçen sene 8. Haftada düşük yaptım ama bunda iğne vs demedi ben sordum bişey kullanayım mı diye günde 1 coraspin al istersen dedi dün içmeye başladım onu da
Kaç haftaliksin cnm benim 5 kusur haftalıkken kese ve bebek görünmüştü o zaman corasprin başlattı kalp atışını duyduktan sonrada bu iğnelere başladım dün başladım yani dün 7+5 dim

Ben de 8. Haftada düşük yaptım bana da sadece coraspirin başladı doktor

Çok geçmiş olsun normal miymiş peki ben çok korkuyorum ya kanamam olursa naparım diye kaç haftalık bebeğin sen de bi ağrı falan var mı peki

Kaç haftaliksin cnm benim 5 kusur haftalıkken kese ve bebek görünmüştü o zaman corasprin başlattı kalp atışını duyduktan sonrada bu iğnelere başladım dün başladım yani dün 7+5 dim
Normalde 6+4 ama dün gittim alttan baktı 5+0 görünüyor bugün değerlerde düzensiz artmış gibiydi hatta dış gebelik mi acaba diye gittim kese gördük şükür aspirini de ben sorunca söyledi kalp atışı duyarsam inşallah sorayım iğneyi

Ben hep ilk haftalarda düşük yaptım sonra tıbbı genetik bölümüne gittim kanda pıhtılaşma olduğu çıktı. Şimdi 7 haftalığım herşey yolunda şükür doktora yazdırman lazım sürekli hatta doktoruna söyle heyet raporu çıkartması lazım eczane bi miktardan Sonra heyet raporu istiyor onu hallederler ilaçları daha uyguna alırsın

Rabbim inşallah sağlıcakla kalp atışlarını duymayı sonrada kucagina almayi nasip etsin cnm aynen kalp atışlarını duyunca bi sorarsın doktora sanada başlatır belki

8 gün sonra olmadi tekrar bi gideyim o zaman doktora cnm bi sorarım bakalım ne diyecek. Bu sefer rabbim bebislerimizi bize bagislasin sağlıcakla doğsunlar inşallah

8 gün sonra olmadi tekrar bi gideyim o zaman doktora cnm bi sorarım bakalım ne diyecek. Bu sefer rabbim bebislerimizi bize bagislasin sağlıcakla doğsunlar inşallah
Amin inşallah güzelim bencede git bakalım bende bilmiyordum çünkü ilk doktorum bana bir paket yazdı 2 tane çıktı içinden iki tane kullanıcam diye düşündüm sonra yorumları okuyunca burdan doktora yazdım aaaa onda 2 tane oluyordu dimi diyip kendi imkanlarınla bul hergün yapman gerekli dedi değiştirdim sonra doktorumu

Alla alla neye göre verdiler ki o zaman mutlaka bi pıhtılaşma görmüştür bilemedim bende yanlış yönlendirmek istemem canım ben oksapar 6000 ilk kullanıyorum.
Düşük yapanlara önlem amaclı kullandiriyolarmis cnm bilmiyorumki bende ilk defa kullaniyorum

Kızlar merhaba ben 25 mayısta 335 ile gebeliği öğrendim. Programa göre şuan 3+6. Haftadayım. 7. Hafta olmadan doktora gitmek istemiyorum. Bu haftaya kadar gitmemek bir sorun teşkil eder mi ? (Folik asit ve d vitamini kullanıyorum)

Hcg artısını takıp edın sımdılık, artıs duzenlıyse 15 gun sonraya randevu verırler, tup bebekte oyle yaptık bız..

Çok geçmiş olsun normal miymiş peki ben çok korkuyorum ya kanamam olursa naparım diye kaç haftalık bebeğin sen de bi ağrı falan var mı peki
Olabiliyormuş 8+3 olarak gördü. Bende korkuyordum. Hemen hastaneye gittim. Ağrım olmadı hiç kanama devam ediyor yarına geçer inşallah

D vitamini konusunda ben de hala net bir cevap alamadım kendi doktorum 12.haftaya kadar bekle dedi başka bi doktor hemen başla diyor. Bide folik asit için ağır olanları var onları kullanmayın diyorlar . İlaç için danışmanı öneririm bi doktora. Ben de 3+3 de öğrenmiştim şimdi 7+6 olduk

Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…