2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
En iyisi kendin yapman bencede benimki dart oynar gibi yapmaya kalkıyordu vazgeçtim hemde nasıl yanma bi doğsun her iğne için poposunu ısırcam eşşek sıpasının

Haha gerçekten de benimkine benziyor insan daha şiödiden annelik duygusu yaşıyor ona bir şey olmasın da varsın ben bazen çekerim mide bulantısı diyor ben de sizin gibi iş çıkışı doktora gittim gülümsedi o da gayet sağlıklı hamilelikte olur öyle dalgalanmalar dedi.

Selam kızlar dün gece 2 de küçük kızımın ateşi vardı yanımda yatıyordu. Gece su istedi. Kalktım bir akıntı hissettim. Bir anda kanama başladı, yoğunlaştı sanki bir yerim kesilmiş gibi şıp şıp. Ped koyup yattım içim rahat etmedi eşimi uyandırdım. Hastaneyi aradım nöbetçi Dr varmış gelin dedi. Eşimi evde çocuklarla bırakıp gece hastaneye gittim. Dr hemen kalp atışını dinletti. İçim rahatladı. Sonra yatış verdi. Sabaha kadar serumlar iğneler, fitiller vs derken kanamam azalmaya başladı. Sabah taburcu olup eve geldim. 2 gün sırt üstü yatıp, progestan, magnezyum vs ilaçlarımı kullanacağım. Kanama bölgesi çoğaladabilir bu önlem. Dedi.
Kanamanız olursa vakit kaybetmeden gidin

En iyisi kendin yapman bencede benimki dart oynar gibi yapmaya kalkıyordu vazgeçtim hemde nasıl yanma bi doğsun her iğne için poposunu ısırcam eşşek sıpasının
dart oynar gibi mi abboww.. şansıma üst komşuma bahsettim bugün oda 6 aylik bebeğini düşürmüştü oda 9 ay boyunca vurmuş kendine bu iğneden ben vurayım istersen dedi maşallah eli hafifmis çok güzel vurdu yanmada uzun sürmedi iğneyi vurduktan bi kaç saniye sonra hissettim yanmayı bi süre şimdi geçti yırttım yani sansliymisim ama kafama takılan o 9 ay doğana kadar vurulmuş doktor bana bi şey demedi ben ne kadar vurulucamki acaba

Yaaa iyi bari banada dokuz ay dedi hatta doğumdan sonra 1 ay daha vurulabilir mişim büyük ihtimalle sende 9 ay vurulacaksın

Yaaa iyi bari banada dokuz ay dedi hatta doğumdan sonra 1 ay daha vurulabilir mişim büyük ihtimalle sende 9 ay vurulacaksın
Deme kız gerçekten mi yelizde öyle dedi sende 9 ay kullanacaksındır dedi e ama şimdi 1 kutunun içinde 10 tane var bana 1 ay sonra kontrole gel dedi ikili test için ben neye gore devam edicem devam edicemmi iğneleri vurulmaya hiç bilmiyorum nasıl ogrenicemki senin düşük yaptığında kaç haftalikti cnm benim 11+5 di

Ben de Enox kullanıyorum.Kendim yapmaya cesaret edemiyorum.Her gün aynı saatte hastaneye gidiyoruz.Eşime diyorum bari sen yap diye o da yapamıyor.Geçen hastanede sekreter sordu daha bitmedi mi iğneniz diye.Daha 9 ay var bitmesine dedim.Neee dedi şaşırdı

Bu bahsettiğiniz iğneler kan sulandırıcı mı? düşük sonrası test yapılıp mı verildi

Eyvah kesin bende 9 ay kullanicam o zaman ama nasıl sorucam onu düşünüyorum hastaneye tekrar gidip sorsammi ki hiç bilmediğim için napicam 1 kutu mu kullanıcam diye hiç sormamıştım doktorda bi şey demedi hemşire her gün kullanicaksin dedi ama acaba 9 ay boyunca mi demek istemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…