2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Selam kızlaar 🙋‍♀️
Tatlizarafet Tatlizarafet hadi geçmiş olsunn ne iyi oldu şimdi daha rahat edersin mis gibi 🥰
@Sariucurtma yaa bu günlerde yetişkinlerde kulak enfeksiyonu o kadar sık duyar oldum kii, bi de okuldasın ya öyle bi şey olabilir bak :KK43: 5 gün bekleme bence geçmiyorsa.

Ya benim de küçük tansiyon 8i geçiyor 2 gündür, büyük 11-12. Nabzım 110 larda. Normal miydi bu artık kafamda hiçbir şey yer etmiyor burda konuştuk halbuki ☹️☹️
Teşekkür ederim canım. 130 un üstüne çıkarsa sürekli o zaman normal değilmiş. Ani artışlar olursa yirmi dakika sonra tekrar ölç yine aynı çıkarsa acile git. Ama 130 un altına normal diyorlar çünkü hamileliğin son ayındayız.

Ah agrimayan yerim olsa bana o anormal gelecek artık
Babamem gibi ağrıdan soylenmedigim tek bı günüm yok
Eşim diyo bugün hangi plağı dinleyeceğiz 😂😂😂 bir başlatıyorsun başım ağrıyor dotum ağrıyor başım ağrıyor dö.tum ağrıyor. Şaka yapıyor tabi de. Ben de diyorum acaba çok mu şımarıyorum😀 ama grubu okuyunca diyorum herşey normal. Bir gece hastanede kaladım ya pf ne zaman çıkacağım sıkıldım diyorum eşime. Ne güzel yat işte ekmek elden su gölden diyor🤣🤣🤣İmza atıp çıkacağım dediğimde ise sonra birşey olmasın evde doktor ne derse onu yap diyor.

Kızlar bu arada benim suyumda pazartesiye göre bir tık daha iyi, tâbi yine sınır gibi ama idare eder bir süre dedi , yakın takibe devam edecek, diğer herşey iyi ama bebeğim ters her türlü Sezeryan olacak suyum da az ekstradan.Başka bir sorun yok eğer suyum böyle devam ederse 38 de alacakmış ekstra bir durum olmazsa, hareket takibi yapmaya devam yine , hergün havuç suyu içmeye, armut yemeye ve bol su içmeye devam ediyorum belki de gerçekten faydası oldu

Bana doktorum direk antiboyotik başlatmıştı , antibiyotikler bitince idrar kültürü alıp temiz çıktıktan sonra bişi vermedi ama temiz çıkmasaydı bi kutu daha verecekti hem de agumantin 1000 lik yazmıştı ne olur ne olmaz diye
Anladım canımm benimki monurol verdi ben 10 gün sonra tekrarlıycam geçmeZse antibiyotik verir herhalde die düşünüyorum idrar kültürüde yaptırdım ben pazartesi oda çıkıcak bakalım olmadı onuda atarım Doktora duruma göree bakar İNŞALLAH Şifaa olurr🙏🦋🐬

Kızlar dün kontrolüm vardı moralimiz çok bozuldu, belki hatırlıyorsunuzdur bi haftalık şeker takibi yapmıştım , şeker çıkmamıştı bu hafta bebek çok hızlı kilo almış, 36 hafta 2 günlük ama 38-4 ile uyumlu ve 3,400 olmuş doktorum çok panik yaptı, hemen tekrar takibe başlıyorsun dedi, ama ben sadece 11 kilo aldım ve bacaklarım falan incecik hani vücudumun kilo almadığı belli, öyle sağlıksız da beslenmiyorum, iki öğün besleniyorum sadece çok korktum iki hafta var doğuma napcağımı şaşırdım,
Suyun nasıl acaba, sadece hafta olarak ileri gitmesi şeker sebebi değil ki, benim oğlum da 10 gün 2 hafta önden giderdi hep

Ayol senin 4. Değil mi kızzz sen de böyle diyorsan ben cildirmakta haklıyım diyip iyice panige girdim şimdi 🤣🤣🤣
Biz ne yapalım dimi 😂
Hiçbir fikrim olmadığı için korkum da yok benim iyi mi kötü mü onu da bilmiyorum 😀
Ayyy yok yok panikleyecek bisey yok siz ne yasadiginizi anlayamadan doguracaksiniz olcak bitecek en guzeli ilk dogum 😄

X