2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba kızlar, bugün 37 e girdim , 20 Aralık 36+5 sezeryan ile alınacak , bebek kilosu 2875 olmuş . Sıvı azalmış biraz riske atmayalım dedi
. Darısı tüm annelerimize . Bugün kan verdim trombosit düşük çıktı , 96000 çıktı , umarım problem olmaz .
Sağlıkla kavuşun inşallah 🙏 aramızda 1 gün var öyleyse sizinle beni de bir heyecan bastı şimdi 🥲 kavuşunca da bizi haberdar edin olur mu? 🥰

Hanımlarrr Sanırım suyum geldi. Epey aktı. Duşa girdim. Giyindim çamaşırım yine ıslak. Sudur heralde. Hiç sancım yok. Doktor için ne yapmalıyım, sancı mı bekliyim gideyim mi? Eve yakın 15 dk.
Canım burda kala kala en acemi ben kalmışım sanırım uyudular ama yakınsa bence bi git bak ne diyor doktor ona göre sor evim yakın sanciyi evde çekeyim mi riskli birşey yoksa diye. Ona göre geri gelirsin. Şimdi allah muhafaza kafamizdan is yapmayalım derim ben

Canım burda kala kala en acemi ben kalmışım sanırım uyudular ama yakınsa bence bi git bak ne diyor doktor ona göre sor evim yakın sanciyi evde çekeyim mi riskli birşey yoksa diye. Ona göre geri gelirsin. Şimdi allah muhafaza kafamizdan is yapmayalım derim ben
Hastaneye geldim kontrol edecek doktor şimdi

Kızlar bzm fl değeri 0.779 yazıyor bu femur uzunluğu demekse haftasına göre normal sanırım ama 5.45 cikio yok artık dedim 54 cm olamaz demi🥴🙈

Hanımlarrr Sanırım suyum geldi. Epey aktı. Duşa girdim. Giyindim çamaşırım yine ıslak. Sudur heralde. Hiç sancım yok. Doktor için ne yapmalıyım, sancı mı bekliyim gideyim mi? Eve yakın 15 dk.
Şu geldikten sonra salmazlar enfeksiyon riskinden dolayı. Haftan çok iyi sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah. Her anı çok özel ben çok panik yapıp tadını cikaramamistim en büyük pismanligimm

Şu geldikten sonra salmazlar enfeksiyon riskinden dolayı. Haftan çok iyi sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah. Her anı çok özel ben çok panik yapıp tadını cikaramamistim en büyük pismanligimm
Yakınsa bekleme madem canım gözetim altında olman daha iyi bebeğin için ben giderdim hrlde ha sabah ha şimdi 🙈 sağlıcakla al kucağına inşallah 🤲

Kızlar dün kontrolüm vardı moralimiz çok bozuldu, belki hatırlıyorsunuzdur bi haftalık şeker takibi yapmıştım , şeker çıkmamıştı bu hafta bebek çok hızlı kilo almış, 36 hafta 2 günlük ama 38-4 ile uyumlu ve 3,400 olmuş doktorum çok panik yaptı, hemen tekrar takibe başlıyorsun dedi, ama ben sadece 11 kilo aldım ve bacaklarım falan incecik hani vücudumun kilo almadığı belli, öyle sağlıksız da beslenmiyorum, iki öğün besleniyorum sadece çok korktum iki hafta var doğuma napcağımı şaşırdım,

Arkadaşlar gebelikte idrar yolunda enfeksiyon çıkan ne yaptı acaba monurol içtim yattım Şifaa niyetine sizler naptınjz 🙏🦋🐬
Bana doktorum direk antiboyotik başlatmıştı , antibiyotikler bitince idrar kültürü alıp temiz çıktıktan sonra bişi vermedi ama temiz çıkmasaydı bi kutu daha verecekti hem de agumantin 1000 lik yazmıştı ne olur ne olmaz diye

Herkese merhaba. Benim kontrolüm vardı bugün. Nst de sancı cıkmadı. Ama 10 günde sadece 120 Gr almiş kızım. Yine bana gelmeye başladılar. Protein tozu önerdi doktor😔. Hiç kullanasım yok. Eşim hemen adinı aldı nerde bulabileceğini sordu. Kullanmamı istiyor. Bu hafta biraz baklagil azaltmıştim. Bilinçli olarak değil. Elimin altında olmayınca yemedim ben de.
Bir de tansiyon aletimi götürdüm. Orda 10 a 6 çıktı. Kalkıo başka koltuğa geçip kendiminkiyle ölçtüm 12 ye 8 cıktı. Kalkıp bikac adım yürümeyle bu kadar fark olur mu? Tam ölcerken eşimin sesini duydum. Arabayı parketmiş beni soruyordu nst de mi diye? Cevap vermedim etkilemesin diye. Ama onun da artışı olmuş olabilir mi diyorum Ben nasıl guveneceğim şimdi bu alete?
Günaydın canım. Tansiyon aleti ile alakalı söyleyeyim. Bana evdekini at omron al dedi dr ya da eczanede asm de ölçtür dedi evdeki çok yüksek çıkarsa. Şuan bir ay için dr almak istemiyorum ya. Ama her alet biraz farklı gösteriyor normal olarak.

X