2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hadi ya çok mu ekledin acaba ?
Gerci ben seviyorum diye herkes de sevicek diye birşey yok
Çok yedim ilk aylar, bulantı zamanları zorladım da kendimi, iyice midem bulandi yağlı avokado yedikçe, sonra da tiksindim. Yoksa limonlu avokado severdim ben de işte bulantilarla eslestirmis gibi oldum.

Çok yedim ilk aylar, bulantı zamanları zorladım da kendimi, iyice midem bulandi yağlı avokado yedikçe, sonra da tiksindim. Yoksa limonlu avokado severdim ben de işte bulantilarla eslestirmis gibi oldum.
Ay avokado asigi idim ama ilk aylar ben de yedim zorladım diye hala tiksindim yiyemiyorum umarım duzelir ya bunlar

Şunu sevmeyen bi ben miyim ya midem kaldırmıyor benim onu

Yaa ben çok severim ama ilk aylarda hiç yemedim, cevizi fıstığı çok severim onları bile çok zor yiyordum ki kusacak halde değildi mide bulantılarım.
Ama özellikle şu son 1-2 haftadır çok keyifle yiyorum.

Bir de ben limon tuz eklemektense iyice olgunlaşmışını yağlı ezine peynirle birlikte eziyorum iyice, acayip güzel oluyor haşlanmış yumurtanın tadını bastırıyor o derece bence en iyi eşlikçisi peynir, yiyemeyenler için

Senle ben avokado lobisi gibiyiz zaten

Yok bana yazmamıştın. Eğer bi gün yemeye karar verirsem dediğin gibi yapacağım. Böyle vıcık vıcık yapısı midemi kaldırıyor benim niyeyse

Ya benim midem bir tuhaf, aslında hassas bi insan değilim ama mesela haşlanmış yumurtadan tiksindim hamilelikte, şuan asla yiyemiyorum. Sürekli omlet tarzında yiyorum. Avokado da öyle, bir kere sevmedim ve tiksindim şimdi zorlasam kusarım gibi geliyor. Bi tuhaf nedense bilmiyorum

Senle ben avokado lobisi gibiyiz zaten
Ben de bazı sevdiğim şeyleri öyle anlatır öyle savunurum ki kendime kızarım sonra, bu da onlardan biri
Ayy yok yok hiç zorlama, ben ilk hamileliğimde asla balık yiyemedim mesela. Yani büyük bi ödül vereceklerini bilsem yemezdim o derece ama doğurunca miden rahatlayınca peynirle de dene noolur böyle ezme gibi hiç vıcık değil vala
Anne sütüne de faydalıdır kesin bu meret.

Peynirle ben de iyi olacağını düşündüm, sandviç ekmeğine krem peynir ya da beyaz peynir ile tadını bastırır herhalde.

Yok bana yazmamıştın. Eğer bi gün yemeye karar verirsem dediğin gibi yapacağım. Böyle vıcık vıcık yapısı midemi kaldırıyor benim niyeyse
Sen avokadonun yapısını sevmiyorsun anladığım kadarıyla, o zaman yemen zor olur, ben de mantarı yiyemiyorum asla, böyle bı garip geliyor yapısı bana gıcır gıcır gibi.

Balık dedin şimdi çenem düştü bişey anlatcam sana
İlk hamileliğim, kayınpederime de ilk torun falan neyse, balıkçıya bi balık sipariş etmiş adını unuttum bayağı pahalı bi balık olduğunu hatırlıyorum böyle kırmızı büyükçene bi balıktı. Özene bezene de pişirmiş bunu. 32 diş sırıtarak getirdi bana verdi sıcak sıcak tepsiyle. Gittim mutfağa karnımda nasıl aç ama, çatalımı aldım oturdum masaya bi açtım tepsiyi kocaman kırmızı bi balık üstünde kafası var ve sapsarı da gözü var. O bana bakıyor ben ona. Hayır kafayı bari koparın demi neyse o bana baktı ben ona 10 dk falan bakıştık. Sonra yemezsem eşim kızar, yersem içim kaldırmaz diye tuttum tepsisiyle çöpe attım balığı. O gün bugündür balık kafası görmeye asla tahammülüm yoktur

Sen avokadonun yapısını sevmiyorsun anladığım kadarıyla, o zaman yemen zor olur, ben de mantarı yiyemiyorum asla, böyle bı garip geliyor yapısı bana gıcır gıcır gibi.
Evet vıcık vıcık içim kaldırmıyor. Kızıma yoğurdun içine katıp vermiştim bebekken bi kerede kakaolu yapmıştım ona yemişti ama ben kendi içim kaldırmadığından ona da yediremedim. Oğlum biraz alerjik avokado da yağlı olduğu için ona da hiç denemedim daha belkide bunların hepsi tiksindiğim için bahane bilmiyorum

Peynirle ben de iyi olacağını düşündüm, sandviç ekmeğine krem peynir ya da beyaz peynir ile tadını bastırır herhalde.
Dene dene kesinlikle, yağlı peynirle daha iyi oluyor bence, bir de pul biber de yakışıyor seviyorsan.
Ben kefiri de öyle içerdim bi ara, bol pul biber nane filan, tadı kalmıyor zaten

Oy oy oyy yazık olmuş beee balığa ya erkekler ne bilsin bu kızın içi kaldırır mı yer mi kusar mı napar

Kızlar ya ben aniden dumduz hayvan gibi kalktım yatakta uzanirken ya hiç yavasca saga sola dönmeden(( bişey olmamıştır dimiiiii?? Öyle kalkmayin aniden diyorlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…