2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Oy oy oyy yazık olmuş beee balığa ya erkekler ne bilsin bu kızın içi kaldırır mı yer mi kusar mı napar
Aynen sonrasında eşim çöpü atarken tepsiyi ve içindeki balığı görmüş baya olay oldu o zaman hayır anlasa bide benim gözümden görse o balığı sorun kalmayacak zaten. Tüm sorun kendi çerçevesinden bakıyor olması

Kızlar ya ben aniden dumduz hayvan gibi kalktım yatakta uzanirken ya hiç yavasca saga sola dönmeden(( bişey olmamıştır dimiiiii?? Öyle kalkmayin aniden diyorlar ya
Sakin ol bebişim bişey olsa anlardın. Ben geçen akşam yatakta dönerken nasıl döndüm anlamadım sol kasığıma çok keskin öyle bi ağrı saplandı ki offff. Korkumdan ayağı kalkarsam suyum falan gelir diye tuvalete gidemedim tuttum tüm gece düşün. O kadar canım yandı

Neyse adamcağız buna rağmen 3. Çocuğa da devam demiş, biraz biraz anlamıştır demek ne yollardan geçtiğini

Senle ben avokado lobisi gibiyiz zaten
Ben de delisiyim avokadoyu eziyorum icine dereotu ceviz zeytinyagi limon tuz bir dis sarimsak ekliyorum kizarmis sicak ekmegin uzerine surup yiyorum

Neyse adamcağız buna rağmen 3. Çocuğa da devam demiş, biraz biraz anlamıştır demek ne yollardan geçtiğini
Yok be az önce gene kapıştık, çok bi beklentim yok Allah aşkına bari rezerveyi çek tıvaletini yaptıktan sonra diyorum vıdı vıdı yapıyor onada cam silen, ev süpüren beylerden de utanmıyor bu adama 3. Çocuğu verdim için kendimi suçluyorum ama napalım artık oldu bi kere

Ayy ben de öyle severim ki avokadoyu, iki sayfadır yazılanlar şaşırttı, sanki bi benim memnuniyetsiz eşim sevmez damak tadı olan herkes sever zannederdim.

Hahahaha ya şey diyorlar ya kordon dolanir çok yavaş yana dön öyle kalk vs diye ben kapı calinca aniden hoplayarak düz şekilde kalktim

Yanlış anlamışım. Teşekkür ederim. Doktoruma güveniyorum ama protein tozuna güvenmiyorum. Ben yine baklagile yukleneyim biraz.

Öyle Bi takviye yerine öğünlerine takviye biseyler eklesen daha iyi olmaz mi? Mesela et balık ye ara öğünlerde kuruyemis kefir muz, kahvaltıda tahin pekmez kaşar gibi
Kullanmicam sanırım. Ben zaten yiyebileceğim her şeyi yemeye calışıyorum. Şeker olunca repertuar kısıtlı. Sıkınti ordan çıkıyor zaten. Sabah 2 haşlanmış yumurta, oğle ve akşam et genelde bazen balık yiyorum. Ekmek yerine nohut , fasulye veya yeşil mercimek yiyordum. Onlari da önceden haslayıp porsiyon halinde buzluğa atıyordum. Son hafta onu yapamadım. O yüzden baklagil az yemiş oldum. Zaten 2,5 saatte bir bişeyler yemem gerekiyor. Ayarlamak ve hazırlamak çok yorucu. Bari ise yarasa. Şimdi akşam bir öğün daha eklemeye calışacagım bakalım.

Hahahaha ya şey diyorlar ya kordon dolanir çok yavaş yana dön öyle kalk vs diye ben kapı calinca aniden hoplayarak düz şekilde kalktim
Kordon dolanması çok korkulacak bişey değil, 3 ten fazla dolandiginda normal doğum ihtimali düşer sadece o da kordon kisaldigi için. Ama böyle bı kez hızlı kalkmakla kordon defalarca dolanmaz. Bı de sen hiç bişey yapmasan da o isterse kordonu boynuna dolar. Benimki önceki kontrolde bir kez dolamisti, son kontrolde çıkarmış olduğunu gördük

Çok yedim ilk aylar, bulantı zamanları zorladım da kendimi, iyice midem bulandi yağlı avokado yedikçe, sonra da tiksindim. Yoksa limonlu avokado severdim ben de işte bulantilarla eslestirmis gibi oldum.
Ben de cevizle öyle oldum. Zorla 2 tane yemeye çalışıyorum gün içinde. Görev gibi

Çiçeğim benim 34 yarın olacak 36 ya iki hafta var daha. Satım 22 Nisan keşke dediğin gibi olsa içinde hiç korku olmazdı 36 çok iyi çünkü doğması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…