2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Öyle canım haklısın. Ay emzikli bebeğe bayılıyorum ya. Ben direkt doğduğunda vermek istiyorum. Herkes farklı bişey söylüyor ama ben emziğe alışsın istiyorum açıkçası 😍
Emzik candır 😊. Bizde hayat kurtarıcı olmustu. Sadece gerekli durumlarda verince bize çok iyi gelmişti. Birakırken de hiç sıkıntı yaşamadık.

@damlakcbs rosaline16 rosaline16 Nasılsınız kızlar bebekler nasıl bi gelişme var mı
Kızlar dün bebeğimizi aldık çok şükür 😂🤲🏼🤲🏼 uyuyor emmek istemiyor enjektörle yemeyi seviyor. Uyandıramıyorum dünden beri ağzına süt koyacağım diye perişan oldum. Uyandırmaya çalışıyorum fikri olan var mı? Doktor 30cc süt içecek dedi her öğünde

Kızlar dün bebeğimizi aldık çok şükür 😂🤲🏼🤲🏼 uyuyor emmek istemiyor enjektörle yemeyi seviyor. Uyandıramıyorum dünden beri ağzına süt koyacağım diye perişan oldum. Uyandırmaya çalışıyorum fikri olan var mı? Doktor 30cc süt içecek dedi her öğünde
Gözünüz aydın canım, bundan sonra artık senin sıcaklığınla çabucak büyür bebeğin 💚 burnunu hafif sıkarak uyandirabilirsin ben öyle yapıyordum, bı de bez degistiriken uyaniyorlar ama altı kuruysa bez değiştiremezsin her defasında.

Gözünüzaydın çok sevindim☺️ uyandırmak için burnunu sıkıyordum oğlumun bir de ayağından uyarıyordum gıdıklar şekilde , hastanede böyle yapmam söylenmişti

Canım beniiim. Dejavu yasadım. Bizde de öyle olmuştu. Ayağının altını sikıyordum ben. O zaman uyaniyordu. Bir de soyup öyle emzirin diyorlar o zaman da uyaniyormus. Ama ilk memeyi verin bence her seferinde sonra enjektörle takviye yaparsinız. Altını değistirince de uyanmıyor mu? Poposunu silince de uyanabilir belki. Sağlik ve esenlikle buyütün inşallah 🤲

Gözünüz aydın canım, bundan sonra artık senin sıcaklığınla çabucak büyür bebeğin 💚 burnunu hafif sıkarak uyandirabilirsin ben öyle yapıyordum, bı de bez degistiriken uyaniyorlar ama altı kuruysa bez değiştiremezsin her defasında.
Amin canım🤲🏼🤲🏼🤲🏼 Burnunu sıkmayı deneyeyim bakayım çok teşekkür ederim ☺️

Canım beniiim. Dejavu yasadım. Bizde de öyle olmuştu. Ayağının altını sikıyordum ben. O zaman uyaniyordu. Bir de soyup öyle emzirin diyorlar o zaman da uyaniyormus. Ama ilk memeyi verin bence her seferinde sonra enjektörle takviye yaparsinız. Altını değistirince de uyanmıyor mu? Poposunu silince de uyanabilir belki. Sağlik ve esenlikle buyütün inşallah 🤲
Amin canım inşallah 🤲🏼🤲🏼 memeyi veriyorum biraz emiyor sonra bırakıyor bi daha almıyor kızıyor enjektörle uyanık olunca içiyor ama uyandırmaya gelince uyanmıyor şimdi yine deneyeceğim

Enjektörde çok gaz yapıyor eğer memeyi tutmaya başladıysa kolik biberon deneyebilirsin enjektör bizi mahvetti çünkü güzellikle sağlıkla büyüsün inşallah 🙏🏼

Amin hepimizin inşallah biberona alışırsa memeyi hiç almaz diye korkuyorum
Birkaç gün sık dişini, çene kasları kuvvetlenince emer. Katater ile besleyebilirsin bir yandan memeni verirken diğer yandan memenin kenarından ağzına katateri uzatırsın anlamaz karnı doyar heralde.

Amin canım inşallah 🤲🏼🤲🏼 memeyi veriyorum biraz emiyor sonra bırakıyor bi daha almıyor kızıyor enjektörle uyanık olunca içiyor ama uyandırmaya gelince uyanmıyor şimdi yine deneyeceğim
Allah kolaylık versin. Hepsi geçecek hatta kendisine anlatacaksın böyle böyle yapıyordum diye. Ben oğluma söylüyorum taklidini yapıyorum sen böyle yapıyordum diye çok güluyor.

Birkaç gün sık dişini, çene kasları kuvvetlenince emer. Katater ile besleyebilirsin bir yandan memeni verirken diğer yandan memenin kenarından ağzına katateri uzatırsın anlamaz karnı doyar heralde.
Benim de aklımda bı sefer. Meme sikıntısı olursa hiç biberona bulaşmak istemiyorum.

Çok geçmiş olsun canım 😔
Gozetimde olman çok daha iyi olabilir ,öle düşün ne dersin .
Tansiyonum iyi normal şuan. Dr a dedim akşam çıktı sonra indi dedim. İdrara baktı protein çıkmış kesinlikle bırakamam diyor. Servikal uzunluk 57 çıktı açıklık bir şey de yok. Aynen öyle. Yarına çıkarım belki.

X