2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Annen ne kadar gençmiş maşallah 🥰 eşin gitmez tabi canım sürekli bebeğini görmek ister o da. İkinizi de merak eder. Sürünüversinler 2 günde bişey olmaz 🤣
Evet canım 22 yaşında anne olmuş bende 26 yaşındayım işte . Genç anne olmak ilerleyen yıllarda iyi oluyor 😅😅
Demi ya bizim süründüğümüz yeter az da o sürünsün 🤣🤣

Grubumuzda bi bebekte daha strese girmeyelim ama ya. Nasıl aşağıda hissediyorsun tam olarak. Benimki de hala kasıklarda baya hareketli. Başının yanına kollarını kaldırıyor diye düşünüyorum hep
Bnmki bu akşam beni mafetti sol kasığımda ağrı oluştu öyle hareketli maşallah diyimde yoruldum yatarken bile bugün bisiler oldu farklı sanki ama ayaklarını hala vajinamin üstünde hissediyorum aşırı gerildim

Ay bu arada polar sabahlık düşünenleer, oysho da hep beğendiğim bi model vardı 480 e düşmüş, hemen aldım, siz de bakın 🧡 bir de terlik aldım hastaneye de uygun, güzel indirim var.
Terliği kendi sitesinden mi aldın ya da en iyisi paylaşabilir misin ? Az giyilmiş dışarı terligini temizler koyarım dedim diye kizdilar 😂

Evet canım 22 yaşında anne olmuş bende 26 yaşındayım işte . Genç anne olmak ilerleyen yıllarda iyi oluyor 😅😅
Ben de ilk 23 yaşinda anne oldum. 37 yasindayim hala anne oluyorum biri beni durdursun:KK70:

Ben de ilk 23 yaşinda anne oldum. 37 yasindayim hala anne oluyorum biri beni durdursun:KK70:
😀 Ben de 24 olmadan anne olmuştum ben de 37 yaşındayım ikinciyi ancak yaptım😀 13 yıl düşündüm ben ikinciyi yapalım mı yetebilecek miyim diye. Ama çocuklar evin neşesi kaç tane olursa olsunlar hepsinin yeri ayrı. Şimdi düşünüyorum da neden daha erken yapmadım diyorum.

Ayy inşallah çok güzel geçer de herkes mutlu mesut takılır 🥰🥰 benim ablamın zor olmuştu ama kendisi bıyık bile aldıramayan bir insan öyle düşük bir acı eşiği olamaz, bağrış çağrış alaah. Hepimiz mahvolmuştuk kapısında beklerken, bir de hastane personeli diye çok yakınında durabildik tüm gün ama durmaz olaydık, ben migrenden acillik oldum filan ertesi gün 😬😬 hakkaten insanın gözü görmüyor torunu yeğeni öyle bi durumda çok haklısın. Ama yani bence o çok çok uç bir örnek 😁 ben eşim ablam annem kayınvalidem hep birlikte sancı çektik mesela kimse anlamadı doğumhaneye gitme vaktimin geldiğini 😁
Ablam doğum yaptığında üniversiteydim ben de yaşım gençti baya. Ben de baya kötü olmuştum doğumhanenin önünde beklerken. Bikaç tane bağırma sesi birbirine girmişti. Ablamın sesini bile tanıyamadım 🤣 Annem kovdu beni odada bekle diye. Gidip bütün arkadaşlarımı tek tek arayıp çocuk yapmıyoruz diye ağlamıştım.🤣Bebeği bile gözüm görmedi hemen ablamın yanına koştum çıkınca iyi mi diye 🤣 o bağırma sesi çok kötü ya. Umarım benim doğumumda hastane boş olur da başkasının çığlıklarını duymam ☺️

😀 Ben de 24 olmadan anne olmuştum ben de 37 yaşındayım ikinciyi ancak yaptım😀 13 yıl düşündüm ben ikinciyi yapalım mı yetebilecek miyim diye. Ama çocuklar evin neşesi kaç tane olursa olsunlar hepsinin yeri ayrı. Şimdi düşünüyorum da neden daha erken yapmadım diyorum.
30 yaşında evlenmeye bile yeni cesaret edebildiğim için sizi kutluyorum kızlar🤣 İyi ki çocuk için çok beklemedik zorlanacaktık yoksa. 2 yıl içinde üçüncü gebeliğim ama iki kez de düşük yaptım. Öyle ha deyince çocuk oluvermiyormuş☺️

Bnmki bu akşam beni mafetti sol kasığımda ağrı oluştu öyle hareketli maşallah diyimde yoruldum yatarken bile bugün bisiler oldu farklı sanki ama ayaklarını hala vajinamin üstünde hissediyorum aşırı gerildim
Bence oralarda olması normal hareketlerin. Belki de ayakları değil kollarıdır. Bebeklerin genelde kolları kalkık başının yanında oluyor sonuçta 🤔

Aynen canim yaptikca yapasi geliyor insanin :KK48: Allahtan cocuklarim akilli uslu. Biraz daginiklar ama kusurlari da o olsun. :) Allah evlatlarimizin hepsine hayirli uzun ömurler versin. Acilarini göstermesin. Iyi insanlarla karsilastirsin.🤲

30 yaşında evlenmeye bile yeni cesaret edebildiğim için sizi kutluyorum kızlar🤣 İyi ki çocuk için çok beklemedik zorlanacaktık yoksa. 2 yıl içinde üçüncü gebeliğim ama iki kez de düşük yaptım. Öyle ha deyince çocuk oluvermiyormuş☺️
Hayirlisi olsun canim ben isin espirisindeyim. Önemli olan iyi ahlakli vasifli vatana millete faydali hayirli güzel evlatlar yetistirebilmek. Sayının önemi yok. Allah evladina saglikla kavusmayi nasip etsin🤲

Terliği kendi sitesinden mi aldın ya da en iyisi paylaşabilir misin ? Az giyilmiş dışarı terligini temizler koyarım dedim diye kizdilar 😂
Ben de öyle düşünüyordum da sırıtır pişman olursun dediler. Yine de disarı terliği alırım. Sonra yine dısarda kullanırım diyorum ben de.

Aynen canim yaptikca yapasi geliyor insanin :KK48: Allahtan cocuklarim akilli uslu. Biraz daginiklar ama kusurlari da o olsun. :) Allah evlatlarimizin hepsine hayirli uzun ömurler versin. Acilarini göstermesin. Iyi insanlarla karsilastirsin.🤲
Valla benimkiler görebileceğin en yaramaz ve hareketli çocuklar top listesinde başı çeker. 27 yaşındayım ve 3. Ye hamileyim. Nasıl oldu bilmiyorum. 2 tane genç yaşımda doğurup hayatıma bakacaktım ben en son öyle demiştim ama hayat bizim kurduğumuz planlar arasından gitmiyormuş demek ki hep başka bi planı varmış bizim için demek ki 🥲 genelde girdiğim grupların en genç ve çok çocuklu annesi oluyorum 🥲 Allah eksikliklerini göstermesin 🥰

Hayirlisi olsun canim ben isin espirisindeyim. Önemli olan iyi ahlakli vasifli vatana millete faydali hayirli güzel evlatlar yetistirebilmek. Sayının önemi yok. Allah evladina saglikla kavusmayi nasip etsin🤲
Amin canım kesinlikle öyle 🙏🏻💕 Belli bi sayısı yok herkes hazır olduğu zamanda ve kendini yeterli hissettiği kadar çocuk sahibi olmalı. Ne yaşı ne sayısı yok bunun kişiye göre değişir. Evlenmek istemeyen çocuk istemeyen de çok insan var. Kim nasıl mutluysa öyle olsun ☺️

Ben de öyle düşünüyordum da sırıtır pişman olursun dediler. Yine de disarı terliği alırım. Sonra yine dısarda kullanırım diyorum ben de.
Hadi ya normal crocs tarzı bi terliğim vardı benim onu temizler götürürüm diyordum. Yeni masraf çıkarmayın bana şimdi aklıma takıldı 🤣🤣

Eşinin girmesi harika olmuş, benim doktorum eşe izin vermiyor, o girse ben daha az kaygilanirim vakit daha çabuk geçer gibi düşünüyorum aslında ama doktorun prensini bu şekilde malesef. Ben de başımda asistan doktorlarla anestezi doktoruna sarmistim vakit hızlı geçsin diye. Bu sefer tekrar teklif edicem eşimin girmesini ama prensiplerini değiştirdiğini düşünmüyorum, bı sansimi denerim yine de 😄
Ben de istiyorum eşimin girmesini. Daha sormadım ama. Bir dahaki gidişte 33 haftalık oluyoruz kismetse. O zaman konuşulur heralde.

X