2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Allah bağışlasın yavrularını. 8 yaşında şimdi yaşıtlarından farkları yoktur dimi. İlki kocaman doğdu benim 3600 ,buna erken doğum riski diyince birden kontrolde endişe ettik biraz ama erken gelirse de sağlık olsun yeter ki. Başımız üstüne . Ciğer geliştirici iğneyi eczanede bulamadık eşim nöbetçilere bakıcak en kısa zamanda vurulacam 24 saat arayla 2 tanesini bir gün 2 tanesini diğer gün vurulacakmışım

Sağlıkla gelsin, evet Mete adı, akıllı ama uslu olduğunu soyleyemicem erkek çocukları malum kizlar gibi sakin bıcır bıcır olmuyir pek, ismin etkisi var mı bilemicem de meteler biraz enerjik oluyor sağlığı yerinde olsun hepsinin çocukken sevimliliklerinden yaramazlıkları görünmüyor

Ben diger dogumlarda almistim hediye inanmiyorlar tabi kardesin getirdi hikayesine ama seviniyolar yine almayi düşünüyorum ama bu sefer zarardayim 3 hediye

Mert koyacaktık mertlere hayta dediler Mete koyalım dedik oğlumun sınıfında var uslu gibi ama benimkinin enerjik olduğu şimdiden belli zaten olanlar olacak artık 2 erkek bi de kocalar allah yardımcınız olsun

Yok canım elhamdülillah. Hiçbir fark yok. 6 ayda kapattılar arayı. Sen ilaclarinı düzenli kullanırsan daha uzun kalır Allah'ın izniyle. Dediğim gibi ben iki gunden sonra gün aşirı kullandım ilacları doktor değiştiği için sürekli. Allah'a emanetler.

Ben diger dogumlarda almistim hediye inanmiyorlar tabi kardesin getirdi hikayesine ama seviniyolar yine almayi düşünüyorum ama bu sefer zarardayim 3 hediye
Benim de iki hediye. Onlar da inanmayacaklar ama eve bensiz dönecekler ya bari oyuncak heyecanı olsun. Geçen hastanede 5 gun kaldığımda hiç sorun yapmamıslar evde çok uyumlularmış. Ben geldikten sonra dedi ki biri sen yokken çok garip hissediyordum. Hep üzgündum. Bı ara da durup dururken yattığım yere doğru kafasını kaldırıp senin evdeki hallerini ozlemişim dedi. Gel de dayan Ali Cabbar

Kızlar merhaba, 32+3 teyiz ama bebeğim ters geliyor doktorum dönmez muhtemelen artık dedi. Kilosu da 1850 grammış. Sürekli kasıklarıma tekme atıyor iş yapamaz oldum doktorum da aşağı inmiş biraz dedi. 37 ye kadar çalışır raporu verdi ama oturarak çalıştığım içinmiş. İki hafta sonra tekrar gidicem kontrolde daha da inmişse iptal ederiz raporu dedi. Endişelendim biraz erken doğum olur diye sizde durumlar nasıl

İnşallah canım. Düzenli kullanırım ben. Yan etkileri varmış baya öyle yazıyor ama okuduğum kadarıyla doğumu baya geciktirmiş kullananlarda

Kızlar tansiyonum 145 te 3 saattir. Ne yapabilirim başım çatlıyor. Karanlık odada yatıyorum geçmedi. Bir düştü tekrar 145 büyük olanı. Eşimi markete gönderdim şimdi limon al diye. Midem de bulanıyor kızım da durmuyor çok hareketli. Akıl verin ne yapmalıyım. Telefona daçok bakamıyorum

Canım çok geçmiş olsun, aniden düşürme sakın tansiyonunu o da riskli. Sarimsakta sanki dusuruyordu ama limon sarımsak pes peşe yapma. Bı de mutlaka doktora git hamileyken tansiyon onemli. Kuzenime ilaç başlamışlardı.

Gecmis olsun gidebiliyorsan bi acile git derim canim daha guvenli olur 3 saat oldu inmediyse bi doktor gorsun

Tansiyon gebelikte önemli hastaneye git lütfen

Bir limon suyunu içtim 125 lere düştü demin de yine düşmüştü tekrar yükseldi. Bakayım yükselirse gidecem acile. Bir de çıkardım limonu boğazım acıyor ekşiden.

14 ü geçerse kesinlikle haber et demişti benim doktorum ihmal etmesen mi Allah korusun tansiyon riskli bi durum evdekinin kalibrasyonu filan da bozuksa bi de çiğ sarımsak yutmak da iyi geliyor ama bence günü kurtarmak.
Migrenin var mıydı o da tetikler benim tansiyonumu?

Bı doktora görünsen mi? Tansiyon önemli. Ne oldu bugün bize böyle. Bı okuyup üflesin herkes kendini. Allah'ım zamanında saglıkla güzellikle kucağımıza alıp buyütmeyi nasip etsin. Gruptaki herkes de inşallah ucundan bucağından da olsa Ocak ayını görsün . Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…