2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar akşamki çanta konusuna bakacaktim geri gittim konusmalarda, baktım @Mavisaclikadin üyeliğini pasiflestirmis, bişey mi oldu acaba, bebeği de kendi de iyidir umarım. Nasıl ulaşabiliriz ki, üyelik pasifken özelden yazılan mesajlar gidiyor mu. Hiç bişey demeden gidince endişe ettim iyidir inşallah sağlığı ikisinin de.
Canım aralık grubundaki wp grubunda olduğu için sanıyorum pasifleştirmiş. Dünkü grupla birlikte o da gitti çünkü

1 kişi haricinde başka kimseye haksızlık yapılmamıştı aslında ama gidenler aralarında hiç polemik olmayan insanların bile lafını etmişlerdi. Burada geçen bazı tartışmaları orada anlatarak uzun uzadıya alay malzemesi yaptıklarını okudum ben. Neyse ilahi adalet tecelli edermiş sanalda da olsa bunu da tecrübe ettik nihayetinde 😁
Ben hatırlıyorum tartışmaların hepsini ya maalesef gereksiz şeyler hafızamda kalıyor ☺ çok da önemli değil artık kim haklı kim haksız. Dahil oldukça insan polemiklerin içinde kalıyor. O yüzden biz emzirme sütyeninden devam bence 🤣

Canım aralık grubundaki wp grubunda olduğu için sanıyorum pasifleştirmiş. Dünkü grupla birlikte o da gitti çünkü
Aaa öyle mi ben onu bilmiyordum. Ama Aralik grubundaki muhabbet dün olmuş sanki gece buradaydı o, yazdı hatta, bı de ceza almamış kendi gitmiş. Ben de sabah bişey mi oldu diye endişe ettim. Gerçi sancısı kasilmasi filan yoktu ama aniden bişey mi oldu acaba dedim. Neyse iyi olsun yeterki

Kızlar akşamki çanta konusuna bakacaktim geri gittim konusmalarda, baktım @Mavisaclikadin üyeliğini pasiflestirmis, bişey mi oldu acaba, bebeği de kendi de iyidir umarım. Nasıl ulaşabiliriz ki, üyelik pasifken özelden yazılan mesajlar gidiyor mu. Hiç bişey demeden gidince endişe ettim iyidir inşallah sağlığı ikisinin de.

O konuyla alakali mi gitti bak buna üzüldüm umarim geri döner

Kızlarrrrr olaylar olaylar.. çok fena ağrılandım ve kasıldım hemen hastaneye koştum. Açılmam yok çok şükür, serviks iyi ama nstde ki ağrı durumuna göre bu akşam yatış yapabilirmiş şuan ölçümdeyim. Dua 🙏

Maalesef 60-70 oranında çıktı. Yatış yaptım 😔
Gecmis olsun canim.Acilman yok ne güzel sancini da durdururlar insallah. Dualarimiz seninle🤲

Merak ettim, Ara ara girip aralık grubu tartışmasına baktım da şu ilköğretimde silgimi aldı, saçımı çekti kavgası, çöp kutusu etrafında dedikodu anına benzettim 🫠
Allah iç huzur versin inş. 🙏

Şeker kontrolü için cihaz almıştım üç gün ölçtüm açlık yüksek çıktı doktorum acilen dahiliyeye yönlendirdi. Bugüne randevu aldım ve gitmeden bi de iş yerinin sağlığına ölçtüreyim dedim ki ne göreyim açlık benim cihazda 106 çıkarken sağlığınkinde 87 😵‍💫 kahvaltıdan hemen sonra tokluğu da orda ölçtürdüm yine aynı şekilde farklı çıktı ve o an aklımaa direkt S Sariucurtma geldi 🫨 aslında dediğini dinleyip farklı cihazlardan bakacaktım ama erindim işte, bi de stres yaptım fln. 🫣
Dahiliyeyi erteledim bi üç gün daha iki ayrı cihazdan daha ölçtürecem. 🥴 Bu da bana ders olsunn 🤕

Bu arada 49 Muş 🫶🏻💐🎈

Aaa öyle mi ben onu bilmiyordum. Ama Aralik grubundaki muhabbet dün olmuş sanki gece buradaydı o, yazdı hatta, bı de ceza almamış kendi gitmiş. Ben de sabah bişey mi oldu diye endişe ettim. Gerçi sancısı kasilmasi filan yoktu ama aniden bişey mi oldu acaba dedim. Neyse iyi olsun yeterki
Dün bi kısmını kazen pasifleştirmiş. Sonra da yazmış başka olan varsa kendi hesabını silsin diye. O yüzden bazıları da kendi kendini pasifleştirmiş görünüyor. Aralık grubunda aktif yazanlardan biriydi o da. Wp grubuna da almışlardır diye düşünüyorum. Benim aklıma bu konudan başka bişey gelmedi açıkçası. Dediğin gibi sağlığı iyi olsun inşallah. Ben gitmesine çok üzüldüm 😕

Merak ettim, Ara ara girip aralık grubu tartışmasına baktım da şu ilköğretimde silgimi aldı, saçımı çekti kavgası, çöp kutusu etrafında dedikodu anına benzettim 🫠
Allah iç huzur versin inş. 🙏

Şeker kontrolü için cihaz almıştım üç gün ölçtüm açlık yüksek çıktı doktorum acilen dahiliyeye yönlendirdi. Bugüne randevu aldım ve gitmeden bi de iş yerinin sağlığına ölçtüreyim dedim ki ne göreyim açlık benim cihazda 106 çıkarken sağlığınkinde 87 😵‍💫 kahvaltıdan hemen sonra tokluğu da orda ölçtürdüm yine aynı şekilde farklı çıktı ve o an aklımaa direkt S Sariucurtma geldi 🫨 aslında dediğini dinleyip farklı cihazlardan bakacaktım ama erindim işte, bi de stres yaptım fln. 🫣
Dahiliyeyi erteledim bi üç gün daha iki ayrı cihazdan daha ölçtürecem. 🥴 Bu da bana ders olsunn 🤕

Bu arada 49 Muş 🫶🏻💐🎈
Hiç aklıma gelmeyen başıma geldi benim de. Tecrübe oldu işte, sen 3 günde farketmissin ben 1 hafta filan yanlış olcumle diyet yaptım. Çok şükür bebeğim etkilenmemis, zaten önceki hamileliğimden tecrübeliyim seker diyeti yapmaya, kaloriden eksik beslenmedim hiç bisekilde o yüzden bebeğin kilosu geri düşmemiş ama şekerim olmadığı halde seker diyeti yapınca glikoz ve insülin değerlerim normalden düşük çıktı. O yüzden şimdi şeker ölçen herkese en azından bir kez teyit etmelerini tavsiye ediyorum.

Dün bi kısmını kazen pasifleştirmiş. Sonra da yazmış başka olan varsa kendi hesabını silsin diye. O yüzden bazıları da kendi kendini pasifleştirmiş görünüyor. Aralık grubunda aktif yazanlardan biriydi o da. Wp grubuna da almışlardır diye düşünüyorum. Benim aklıma bu konudan başka bişey gelmedi açıkçası. Dediğin gibi sağlığı iyi olsun inşallah. Ben gitmesine çok üzüldüm 😕
Ben de çok üzüldüm gitmesine, yani vp grubunun yasak olması filan o konuda bişey diyemicem, site kuralı sonuçta öyle karar alınmış ama buradakilere bı zararı yoktu bunun. Yani özelden de konuştuğumuz insanlar oluyor ara sıra. Sonuçta herkese cevap vermeye çalışıyordu bilgisi olan konularda, seviyordum onu, bı sure sonra gelir umarım.

Ben de görmüştüm gündüz üyeliğini pasifleştirdiğini, merak ettim. Umarım iyidir.

İyi akşamlar kızlar nasılsınız? 🤗 Yarın oğluşu görmeye gidiyorum en son 26 haftalık gittim şuan 32 haftalık oldum. Hastane çantam için eksik sadece bebek bezi ve mama var. Bu ikisi için hangi marka alayım çoğunluğunuz ne aldı? İlk oğlanda sma vermiştik 3 gün sonra sütüm gelince kestik bakalım bu sefer neler olacak

X