2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar anne bebek bakım çantası olarak ne aldınız ne önerirsiniz? Ben Trendyol'dan almıştım ama çok fazla plastik kokusu vardı ve fermuarı bozuktu iade ettim.
Ben Amazondan bu çantayı aldım. Oldukça kaliteli ve kullanışlı.

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-19-23-31-42-967_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 69
Çok yakınmış arası. Allah yardımcın olsun canım. İkiz gibi büyütürsün artık. Allah güzel günlerde saglıkla büyutmeyi nasip etsin. Sezeryanda çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Doktorlar bişey diyor mu bu konuyla ilgili?

Aman bende uğraşmam hrlde yarım atlet kullanıyorum ztn gebeliktede öyleyim sıyırıp veririm ztn kış günü gezecek değilim sokak kapı evdeyiz
Ben de öyle düşünüyorum. Aslında ben uzun süre kullanmayacağım bir şeye para vermek istemiyorum. Doğumdan sonra baktım olmuyor, alıveririm bir tane. Ama oncekinde hiç ihtiyaç duymamıştım. İyi ki alıştırmamışım kendimi

İyi akşamlar , süt sağma makinesi alan yada kullanan var mı? Şu giyilebilir olanlar çok konforlu geliyor bana Nisan gibi işe döneceğim amazonda da fiyatlar düşmüş baya ne alsam ne yapsam bilemedim
Ben de Mart gibi döneceğim galiba. Kısmet. Ben daha önce lansinoh un hem teklisini hem çiftlisini kullandım. Teklisi daha verimli idi. Daha çok süt geliyordu. Bir el boşta olunca masaj yaparak sagıyordum çunkü. Cıftlide masaj yapamıyordum. Giyilebilenler bana da çok güzel görünüyor. Ama ben yine de bildiğimden saşmicam. Lansinoh tekli alacağım ihtiyaç olunca inşallah

Ben de çiftli pompayi tekli kullanıyordum, çekim gücü bölünmedigi için daha güzel sağım yapıyordu. Bu sefer direk tekli aldım hatta. Çiftliye gerek yok bence. Yalnız bu sefer kiwi marka aldım deneyince gorucem ama sanki çok vasat geldi bana, ya da sağım esnasında mi belli olur bilemedim. Ama vakum neredeyse yok gibi. Doğumdan sonra deneyip olmadı lansinoh alırım cekemezse. Bı de o kadar çok olumlama yapıp beynimi çok süt hormonu üretmeye teşvik ediyorum ki gittim mochi aldım, şarıl şarıl sütüm gelecek ben bı göğüsten emzirirken ötekinden çeşme gibi akacak mochi de o sütleri toplayacak

Hadi inşallah. Diğerinden akarsa bardak koyarım ben de. Çekim gücü az olunca insan çok sinirleniyor. Ben goğsünü için bastirdıkça bastırıyordum çekimi az hissedince.

Bende tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım doktorum hiç kan sulandırıcı kullandırmadı iğne de hap da kullanmadım.

Hadi inşallah. Diğerinden akarsa bardak koyarım ben de. Çekim gücü az olunca insan çok sinirleniyor. Ben goğsünü için bastirdıkça bastırıyordum çekimi az hissedince.
Valla umarım elimde patlamaz bu pompa, gerçi çok uygun fiyatli bişeydi en kotu yedek tutarım ama sütüm hemen inmezse sağlam vakum yapan bı makineye ihtiyaç duyarim. Evde makine kiralama nasıl oluyor acaba

Bende tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım doktorum hiç kan sulandırıcı kullandırmadı iğne de hap da kullanmadım.
Çok şaşırdım. Hep veriyorlar diye biliyordum. Hatta Nisan ayind atransfer olacaklar diye bir grup vardı. Ord aherkes ilacinı paylaşırsı. Hemen herkeste fixti. Ama bana test yapıp yapmadiklarinı bilmiyorum pıhtilasma için. Sormak hiç aklıma gelmedi.

Valla umarım elimde patlamaz bu pompa, gerçi çok uygun fiyatli bişeydi en kotu yedek tutarım ama sütüm hemen inmezse sağlam vakum yapan bı makineye ihtiyaç duyarim. Evde makine kiralama nasıl oluyor acaba
Ben onu da kiralamıştim. Hastane tipi diye. Ama çok öyle ahım sahım bı fark olmamıştı çekim gücü olarak. Kirası da 3 aylık kirayla lansinoh alabilecek kadardı diye hatırliyorum. Biz de öyle yapmıştık. Bı süre sonra tekrar lansinoh almiştik. Ben sadece sağarak veriyordum ama. Emmiyordu sipalar. 15 ay sağdım. O yuzden bu emsin istiyorum.

15 ay sagimla çok iyi idare etmişsin ve sütün kesilmemiş. Ben hem emzirip hem sağım yapıyordum ona rağmen biraz az emzirdigimde hemen sütüm azaliyordu. Zaten az olan sütüm emzirme sayısı azaldıkça iyiden iyiye bitme noktasına gelmişti ki oğlum da emmeyi bıraktı 1 yaşında

Bende hatta doktora sordum tedirgin oldum başta bana niye vermediniz diye. O da kan sulandırcı sana verirsem kanaman başlar dedi demekki yaptığı tahlillere göre hareket ediyor dedim bende

Kızlar anne bebek bakım çantası olarak ne aldınız ne önerirsiniz? Ben Trendyol'dan almıştım ama çok fazla plastik kokusu vardı ve fermuarı bozuktu iade ettim.
Ben iki tane aldım canım. Birisi yakın yerlere giderken, diğeri anneme filan gideceğim zaman kullanırım diye

Eklentiler

• IMG_0854.png
    381,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_0853.png
    268,3 KB · Görüntüleme: 60
Ben bunu aldım canım

Eklentiler

• Screenshot_20231120_010020_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 57
Böyle durumda bende evham yapıyorum hemen uzaniyorum rahatlatıyor um biraz kendimi 30 olduk bzde bgn bende akşam sertleşme oldu fuze gibiydim çok kasildim ilk defa korktum şahsen sürekli ovaladim gezdim sonra baktım olmuyor yattım uyumuşum 1 saat o ara rahatladım hareketlendi şükr ama doktor toplanması iyi değil deyip beni ürküttü 5dkdan fazla sürerse gel fln dedi bende anlamadım inşallah zamanında gelsinlerde

Ben küçük bir yerde yaşıyorum ilçede. A101 vs tamam ama onun dışında en ufak bir mağaza yok. Doktor kontrolü için gittiğimde uğramaya çalışıyorum ama o zamanda çok yorgun oluyorum zaten uzak yol olduğu için yemek yiyip 1-2 mağazaya bakıp çıkıyorum avmde. O yüzden herşeyi onlinedan alıyorum azar azar gördükçe alsam külfetli olmazdı belki benim öyle bi şansım olmadığı için herşeye bir anda asıldım olan kartlara oldu herşeyde çok pahalanmış vah vah edemeden duramadım alırken bir bebek bakım çantası 1.300 ₺ olur mu ya şaka gibi

Ay inşallah bir sorunsuz sonuna kadar geliriz her doktor farklı söylüyor gibime geliyor benim doktorumda 29 hafta da toplanıyor bir yere yumruk gibi dediğimde normal demişti mesela

Bunu aldım ben, hem görüntü olarak şık hem çok işlevli diye

Eklentiler

• IMG_6635.png
    207,9 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…