2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aslında haklısın battaniye 3 4 tane var zaten evde de Müslin battaniye ile kundaklanır. Şu an almaktan vaz geçtim

Kaynatmadan sadece o deterjanlarla yikasak olmuyor mu peki ya her dakika kaynatmak vs çok zor
Tabi ki her seferinde kaynatmiyordum ben de. Normal yıkıyordum ama arada kaynatip dezenfekte etmek gerekiyor bakteri üremesin diye. Özellikle tatil dönüşleri vs kaynatmak gerekiyor

Son düzenleme:
Ben de şimdi gözüme canlandırmaya çalıştım da zor olmadı mı o şekilde yani bol atlet filan olursa olabilir tabi de diğer türlü gerdirmedi mi ya da ben hayalimde canlandiramadim galiba

Aman bende uğraşmam hrlde yarım atlet kullanıyorum ztn gebeliktede öyleyim sıyırıp veririm ztn kış günü gezecek değilim sokak kapı evdeyiz

Bunu aldım ben, birde Zara’dan peluş tulum almıştım zaten. Bende size acilen bebek bakım çantası soruyorum lütfen linkleyin beni tercihen deri düşünüyorum alanınız varsa bana da bir link lütfen
Güzelmiş güle güle kullansın minnoş ben kundak almayı düşünmüyorum ztn pazen ve battaniyeye sarılınca bile pusete anca sığıyor bebek genelde pusetle tasinilicagi için gerek duymadım birz büyüyünce ztn tulum tarzı alırım inşallah

Ben de şimdi gözüme canlandırmaya çalıştım da zor olmadı mı o şekilde yani bol atlet filan olursa olabilir tabi de diğer türlü gerdirmedi mi ya da ben hayalimde canlandiramadim galiba
Yok ya zaten penye esnek ip askılı atlet hayal et istediğin kadar uzuyor yakası paçası

Bizim evimiz ile hastane Farklı şehirler 1 saat uzaklıkta araçla o yüzden ben tulumuydu kundağıydı aldım hep üşütmeyelim diye. Bakalım artık sağlıkla giysinler inşallah

Ahahaha ay koptum ya nasıl sıkıntıdaysa emzirme sütyenini beğenmiş ahdjdjdj bana daha çok çorap yırtılınca parmak çıkardı ya aradan, asker kaçağı var derdik çocukken. Onu anımsatıyor

2 takım büyük kıyafet bende ekleyeyim o zaman ne olır ne olmaz

Kızlar bu arada biberon emzik dezenfekte etmek için temizleyiciler gördüm onlardan mi kullanicaksiniz temizlemek icn yoksa kaynatma filan mi? Ya da başka bir yol mu
Ben aldım canım siveno biberon temizleyici. Önce onunla yıkadım sonra 10 dk kaynattım hepsini. Doğum sonrası bu enerji kalır mı bilmiyorum ama en azından normal deterjan gibi kimyasal içerikli olmaz bence almalısın

Bunu aldım ben, birde Zara’dan peluş tulum almıştım zaten. Bende size acilen bebek bakım çantası soruyorum lütfen linkleyin beni tercihen deri düşünüyorum alanınız varsa bana da bir link lütfen
Ay çok tatlıı güle güle kullan canım. Benimde ihtiyacım var böyle bişeye. 0-3 ay mı aldın yoksa 3-6 ay mı

Ay çok tatlıı güle güle kullan canım. Benimde ihtiyacım var böyle bişeye. 0-3 ay mı aldın yoksa 3-6 ay mı
Teşekkürler canım 0-3 ay aldım. Peluş tulumu daha büyük olduğu için bunu yenidoğan dönemde, biraz toparlayınca da diğer tuluma geçeriz diye bunu böyle aldım

Hahaha yaa bittim gülmekten cnm çok yaşa vallla erkeklerin aklı direk fanteziye calisio ne görseler kafa orda garipler gebe kalınca mahsun kaliyolar yaklasamadiklari için

aylardır hiç bir talebi olmamıştı kendisi zaten çok çekiniyor ama özledi herhalde
yokluk işte bacım insanı ne hallere sokuyor baya güldük bizde ama

Ay kızlar ne güldürdünüz beni sabah sabah çok iyi geldi ben de atlet almıyorum provasını yaptım ip askılıda üstten çıkıveriyor sütyen de iki tane aldım dışarıda ya da eve biri gelince kullanırım diye. Evde zaten kullanamam sıkıntı basıyor bana

Kizlar emzirme atleti iyi oluyo yaa ben digerlerinde de hep atlet kullandim. Ilk donemler sutyen takamiyorum. Emzirme atleti sütyen gorevi de yapiyo rahat oluyo benim icin.
Bende atlet almadım . 2 tane pamuk emzirme sütyeni aldım . Disariya çıkarken de bir ya da iki tane alsam yeter diye düşünüyorum . Deneye yanıla ogrenicez sanırım

Kizlar emzirme atleti iyi oluyo yaa ben digerlerinde de hep atlet kullandim. Ilk donemler sutyen takamiyorum. Emzirme atleti sütyen gorevi de yapiyo rahat oluyo benim icin.
Kış ayı oldugu için sanki atlet daha kullanışlı olur gibi emzirme sütyeninin üzerine normal atlet giysek yine açmak kapamak sıkıntı olur çünkü değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…