2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhabalar kizlar
Hastane için bavul kullanıyorlar videolarda. Siz ne dusunuyorsunuz ? Bende de hep büyük boy bavul var o da çok büyük olur gbi geliyor.
Bende de ya büyük boy ya da küçük boy var. Bu hafta migrosta bavullarda indirim olacakmış, orta boy alacağım, onu bekliyorum.

Kızlar indirim haftası kasimin son haftası mi dediniz az önce okudum bi daha bulamadım o mesajı 🤣 alacaklarimi bekleteyim mi eğer oyleyse

Kızlar hepinize kocaman günaydınlar
Araniza yeni katıldım büyük ihtimalle ocağın son haftası doğumum ikinci gebeliğim. İlk bebeğim prematüre yani erken doğdu bunu vaktinde kucağıma almak istiyorum. 40 ik çıkar çıkmaz hamile kalmışım iki sezeryan üst üste olacağım benim gibi olan var mı biraz endişeleniyorumda
Tıpkı siz gibiyim ilk gebeliğim ikizdi 36 da plansız doğumla kızıma kucağıma aldim şükr kuveze girmedi 30 da ciğer geliştirici olmuştum oğlumu kaybettim anne karnında ex olmuş şimdide doktorum Şubat başı diyor ama beklemeyiz Ocak sonu alırız dedi 38.haftda muhtemelen doğum olur saglikla gelsinlerde inanın haftasının zayıflığın bı önemi yok kızım 2200 dü dokunmaya kiyamazdim şimdi maşallah 4 yaşında 22 kilo 🤲😄😍 sağlıcakla doguralim inşallah

Slm kızlar. Kontrolden geldim. Hatırlarsanız şeker diyetini abartınca bebeğimin kilosu 2 hafta geri düşmüştü. Şimdi tekrar kilo almaya baslamış elhamdülillah. Geri düsmeye devam etseydi almak zorunda kalacaktık dedi doktor. Haftasinı yakalayamamış. Yakalamasinı beklemiyorum dedi. Ama aynen devam edersen sıkıntı olmaz dedi. Kaldiğı yerden devam ediyor kilo almaya anlayacağınız. Çok rahatladım bu habere. Çünkü öbur türlü artık yiyecek bişey kalmamıştı. Ne yapacağımı şaşırırdım. Şekerden dolayı her şeyi de yiyemiyorum. Allah herkese güzel haberlerle cıkmayı nasip etsin inşallah.🤲
Çok şükür canım çok sevindim 🙏🙏

Kızlar profilinizde önce hesap detayları kısmından bebeğinizin doğum tarihini giriyorsunuz. Sonra da forum seçeneklerinde çizdiğim kısmı işaretlemeniz gerekiyor. Hamile günlüğünü göremeyenler bi denesin bakalım sanırım bu yetiyordu
Evet ben yaptım böyle oluyor şimdi herkesinkini görebiliyorum 🤩🤩
NominalVaryasyon NominalVaryasyon Tatli Hayat Tatli Hayat Cimenlere_uzansam Cimenlere_uzansam Tatlizarafet Tatlizarafet highheellls highheellls S Sariucurtma NurrBanuu NurrBanuu W winner123 sizinkileride görebiliyorum ☺️☺️

Ben eşyadan kurtulmaya çalıştıkça hep biseye ihtiyaç oluyor 🤷 Bende bakayım çok tşk ederim .
Ben bavul almicam. Evdkilerden kullanacağım. Hatta gerekirse iki parca kullanırım diyorum. Öncekinde kullandiğım saplı bir çanta vardı. Yetmişti bana. Önce onu doldururum. Yetmezse yanına bir çanta daha eklerim kısmetse🤲. Saglıkla kucağımıza alıp buyütelim inşallah.

Ben bavul almicam. Evdkilerden kullanacağım. Hatta gerekirse iki parca kullanırım diyorum. Öncekinde kullandiğım saplı bir çanta vardı. Yetmişti bana. Önce onu doldururum. Yetmezse yanına bir çanta daha eklerim kısmetse🤲. Saglıkla kucağımıza alıp buyütelim inşallah.
Bende küçük bavul da yok 🤷 Herşeyin en büyüğünü aldığım için 😂
Eve bı bakinayim yine ama sigdirabilecegim birşey var mi diye

Amin ,inşallah ...

X