2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Görüyorum! Görüyorum! Çok teşekkür ederim. Herkesinkini görüyorum.

Kamudaysan kullanilmiyor canim rapor veya izin yazdirdigin an dogum iznini baslatiyorlar bende tam 32+0 da alacagim
Öyle mi onu bilmiyordum. Ben 32+0 da çalışabilir raporu alicam ama misal sonrasında grip oldum doktor bir gün istirahat raporu verdi diyelim doğum iznim mi başlayacak öyle olursa. Grip nezle filan olmamak lazım o zaman ya da olursakta doktora gitmeden atlatmak lazım. Burnu çeke çeke ders anlatırım artık

Kızlar ya benim 1 haftadır afedersiniz ama sümük gibi silikon gibi hafifi sarımtırak akıntılarım oluyor topak topak kronik idrar yolu enfeksiyonu vardı zaten bende yani enfeksiyon olsa her çeşidi ağrısını biliyorum enfeksiyon değil birde 2 gündür de su gibi renksiz kokusuz akıntılarım oluyor en son geçen hafta gittiğimde suyum gayet normaldi hatta öncesinde su fazlalığı vardı yani azalıyor olabilir mi anlamadım randevum da haftaya cumartesi erkene almalı mıyım sizce doktoru arasam gel diyecek direk zaten bilemedim benim gibi olan var mı

Mavisaclikadin nerelerdesin canim umarim hersey yolundadir
Merhaba canim iyiyim bi sıkıntı yok çok şükür. Sen nasılsın.Bu ara pek giremedim siteye. Hastane çantasını tamamlamaya çalışıyorum. Cok heyecanlıyım zaman yaklaştıkça birazda panik başladı bende. Doğumla alakali seyler okuyunca korkuyorum birazcık 32 haftalik olduk önümüzdeki hafta kontrolüm var haberler simdilik böyle. Sizlerde iyisinizdir umarım

çok çook geçmiş olsun ya hiç kıyamıyorum bu yavrulara inşallah o da gerçekçi bi yükselik değildir ya kas erimesi değeri.
Çok teşekkür ederim canım. Sorma ben de öyle. Olaydan sonra eve gelirken eşim anlatıyor çok kötüydü durumu bayıldı bayılacak. Eşim demiş annen hamile şimdi ona pat diye anlatırsak Allah korusun demiş. Çocuk nasıl hiçbir şey olmamış gibi geldi anne ben sandalyeden düştüm ayağım acıdı falan. eşek sıpası. Değerleri dr dedi normal yükselmesi. Su içerek atar vücuttan dedi. Allah kimseye göstermesin. Öldüm öldüm dirildim. Verilmiş sadakamız varmış valla.

Canim cok gecmis olsun sarimsi akinti bencede enfeksiyon ama renksiz akıntı nedir bilemedim. Onu doktoruna sorsan iyi olur gibi

Ben de hurç aldım netten. Pzts gelir büyük ihtimal. Pzts bir de ebebeke gidip bebişimin eksiklerini alırım Allah kısmet ederse. Artık haftaya hazirlarım bebemin cantasını da inşallah.

Canim ben onu sormustum 32de calisabilir raporu aldin 37ye kadar 5 hafta calistin 33te de bir hafta rapor aldin atıyorum. O bir haftalik rapor dogum sonrasina aktarılmayacak yani dogum sonrasi 8 hafta ve fiili çalıştığın 4 hafta eklenerek toplam 12 hafta izin yapacaksin

Allah korusun dogmuş dogmamış bütün yavrularımızı.

Anladım yani 32 den 37 ye kaç gün ise gittiysen totalde o kadar gün sonraya aktarılıyor yani dimi. Arada gitmedigin günler düşülüyor öyle mi

Ben de hurç aldım netten. Pzts gelir büyük ihtimal. Pzts bir de ebebeke gidip bebişimin eksiklerini alırım Allah kısmet ederse. Artık haftaya hazirlarım bebemin cantasını da inşallah.
Aralik grubundaki arkadaşlardan dogum yapanlar oldu, Kasım grubundaki arkadaslardan da Ekim'de dogum yapanlar olmustu onları da okuyordum heyecan basti beni o yüzden en azindan canta hazirda bekleyelim diyorum bir türlü elim gitmiyordu cantayi hazirlamaya ama artik daha fazla ertelemek istemiyorum. Biberon emzik sut sagma makinesi vs bunları dezenfekte ettim camasirlari yikadim utuledim yerlestirmesi kaldi artık. Bebis kiyafetleri icinde hem organizer aldim hemde kilitli poset aldim

Baya iş halletmissin sen, kaç haftalık oldun. Ben de haftaya başlayım diyordum annem gelir yardıma hallederim demiştim. Pazar günü termale gidiyorlarmis 15 günlüğüne, geldiklerinde çanta için geç olmaz 34 haftalık filan olucam da bı de taşınma tantanasi var önümde, hepsi çok sıkıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…