2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-17-14-44-03-385_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-17-14-44-03-385_com.android.chrome.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar selam
Fikirleriniz benim için çok önemli şu ana kadar konuyu sadece eşimle konuştuk kararsız kaldık. Oğlumuz 30 haftalık şükür yolunda bir hamilelik 12. Haftada cinsiyeti belli olmuştu biz Aytuğ ismine karar verdik. Ama ben Pars ismini de çok seviyorum eşimde çok seviyor daha önceden konusu geçtiğinde söylediğimiz herkes köpek ismi gibi sakın koymayın dediler. Bizde üç gün önce acaba Aytuğ Pars olur mu dedik. Soyadımız Şahin. İyi kötü tüm yorumlar benim için çok kıymetli teşekkür ederim şimdiden 🥰
Pars ismini çok beğeniyorum oğlum olsa düşüneceğim isimlerdendi. Bebeklere iki isim çok yaygınlaştı bence yorucu ve genelde tek isim kullanıyor. Tabi ki tercih sizin sağlıkla doğsun 😇

Canlar 32 den sonra çalışır raporu alan oldu mu? SGK sisteminden dolayı tam 32 olmadan veriliyormuş bir de acaba bu çalışır raporunu aldıktan sonra 2022'den kalan 5 günlük yıllık iznimi kullanabilir miyim, analık izninden kesmez değil mi?kafam çok karıştı izin birimindekiler de net bir şey söylemiyor.

Çok sağol canım. Aslında ben kendimi erkek için hazırlamıştım. kızdır diye hayal kırıklığına uğramayayım diye herhalde bilemiyorum.Erkek çocuklarını çok severim. Ama erkek te olsa kız da olsa hazırdım. Ama içimden hep bir tane de kızım olsa derdim. Halâ inanamıyorum kızım olacağına. Hatta daha isim bile bulmadık. Herhalde bundan dolayı böyle şeyler görüyorum. İnşallah sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize.
Evet ya oğlun var zaten. Ne güzel kızın olacak bi tane de ☺️ sağlıkla gelsinler hiç farketmiyor aslında sevgisi aynı ❤️ oğlun nasıl oldu bu arada

Çok merak ediyorum böyle sürekli aynı rüyayı görmek yaşanmışlıkları özlediğimizden mi acaba? Ben küçükken kümesimiz vardı civciv ve tavuklarım vardı. Akşamları kümese kapatıyordum sabah ta açıyordum kümesin kapısını. 25 yıldır bu rüyayı görüyorum bazen kümesin kapısını kapatmayı unutuyorum bazen açmayı. 🤣🤣🤣 O anlara çocukluğuma dönmeyi mi istiyorum acaba.
Pek özlem duymuyorum canım. Daha çok stresi var içimde 🙈 çocukluk anıları çok başka tabi dön deseler dönerim hemen 🥰

Canlar 32 den sonra çalışır raporu alan oldu mu? SGK sisteminden dolayı tam 32 olmadan veriliyormuş bir de acaba bu çalışır raporunu aldıktan sonra 2022'den kalan 5 günlük yıllık iznimi kullanabilir miyim, analık izninden kesmez değil mi?kafam çok karıştı izin birimindekiler de net bir şey söylemiyor.
32+0 da alınıyor. Ve izin kullanılıyor. Ben kullandım. 🫶

Evet ya oğlun var zaten. Ne güzel kızın olacak bi tane de ☺️ sağlıkla gelsinler hiç farketmiyor aslında sevgisi aynı ❤️ oğlun nasıl oldu bu arada
Aynen öyle evlat cinsiyeti ne olursa olsun. Kasım annelerine bakıyordum da bir bir doğuruyorlar maşallah hepsine. Ne güzel şeyler paylaşıyorlar. Bebek göbeği,emmesi,korse topuk kanı falan. İnşallah bizim de o konuları konuştuğumuz zamanlar gelir. Oğlum iyi çok şükür dershaneye gitti.

Aynen öyle evlat cinsiyeti ne olursa olsun. Kasım annelerine bakıyordum da bir bir doğuruyorlar maşallah hepsine. Ne güzel şeyler paylaşıyorlar. Bebek göbeği,emmesi,korse topuk kanı falan. İnşallah bizim de o konuları konuştuğumuz zamanlar gelir. Oğlum iyi çok şükür dershaneye gitti.
Aa çok sevindim dersaneye bile gitmiş maşallah iyileşmiş hemen 🥰 inşallah az kaldı biz de bebişlerimize kavuşacağız tek tek 🥰🙏🏻

Kamudaysan kullanilmiyor canim rapor veya izin yazdirdigin an dogum iznini baslatiyorlar bende tam 32+0 da alacagim

Slm kızlar. Kontrolden geldim. Hatırlarsanız şeker diyetini abartınca bebeğimin kilosu 2 hafta geri düşmüştü. Şimdi tekrar kilo almaya baslamış elhamdülillah. Geri düsmeye devam etseydi almak zorunda kalacaktık dedi doktor. Haftasinı yakalayamamış. Yakalamasinı beklemiyorum dedi. Ama aynen devam edersen sıkıntı olmaz dedi. Kaldiğı yerden devam ediyor kilo almaya anlayacağınız. Çok rahatladım bu habere. Çünkü öbur türlü artık yiyecek bişey kalmamıştı. Ne yapacağımı şaşırırdım. Şekerden dolayı her şeyi de yiyemiyorum. Allah herkese güzel haberlerle cıkmayı nasip etsin inşallah.🤲
Gözün aydın, geçmiş olsun, inşallah zamanında sağlıkla gelsin miniğin 🤲

Amazona bende baktım ama şu an pahaliydi sanki daha sık bakayım . Siz alalı oldu mu biraz ? Ben biraz gecikmis de olabilirim bu bez işine ☺️
evet biraz oldu ama 1 ay olmadı herhalde, dedim ya sepette durdukça bile artışa geçmişti zaten :) ama yine de daha uygun sanki.

Teşekkür ederim canım. Erkek çocuk ya ilkim dışarıda elektrik çarpmış çok uzun ve zor gece yaşadık önceki gün. Bana da anlatmıyor korkmasın diye evde bıraktılar sabahın körü gittim eşim anlattı. Çok şükür bir şeyi yok ama kaslarında erime var sanırım o değeri aşırı yüksek çıktı sadece. Bana enfeksiyonu yüksek diyor ondan kalması gerek diyor eşim. Çok kötü bir gündü ya.
Rüya olayını sorma değişik değişik rüyalar. Altınları gerçekliğe taşısaydın daha güzel olurdu😀ben de hamileliğin ilk zamanlarında hamileyim ama gelinlik arıyordum nikahım varmış bir de o gün doğuracakmışım. İki kutlama bir arada. Allah'tan gerçek değil
çok çook geçmiş olsun ya hiç kıyamıyorum bu yavrulara :KK43: inşallah o da gerçekçi bi yükselik değildir ya kas erimesi değeri.

X