2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bu imstagramdaki ek gıda anneleri psikolojimi bozuyor ya sizde de oluyor mu bu kadar çok detaycı olmaları normal mi

Zeytin ezmesi yumurta yerine gecebilcek Bi besin yumurta alerjisi olanlar özellikle tuketmeli ben daha denemedim kahvaltiya verecek şey ne vercem bilmem yumurtaya süte alerjisi var malum bebe bisküvisi felanda yiyemiyor o yüzden meyveli muhallebilere devam gibi bizim..
Og natural markasında organik bebek bisküvileri gördüm keçiboynuzlu bebek bisküvisi toz şeklinde hatta onlardan yedirebilir miyiz acaba

Sade üzüm olan pekmez aldım file marketten harrasın ondan verdim keçiboynuzu özü de olabilir sanırım
Labneyi de hazır aldım file marketten harras marka doktorannenintavsiyesi diye bir doktor var Instagram da onun tavsiyesiyle hem çocuk doktoru hem iki çocuk annesi incelemenizi öneririm ☺️
Aa tamam canım bakayım hemen instagramdan☺️

Yumurta sarısını ılkngun guzel yedı bugun cok sevmedı ama parmakla verınce yedı bakalım yarın nolcak ben de sırada brokoli avakado kapya biber denicem meyveye gecmedım en sonra meyveyı koydu doktor ama avakado zaten tatlı degıl onu deneyım

Bu peynırlerı evde yapmakta ne garip ya bebelere göre satılıyorsa alsam peah

Zeytini suya koymak mantıklı onu da yapım

Vallahı ben az az verıyorum sonucta tadını bılsın dıye bu aylar o kadar cok yemese de olur cokta yıyesı yok zaten

Öğün bunay tek degıl mı zaten

Zeytin ezmesi yumurta yerine gecebilcek Bi besin yumurta alerjisi olanlar özellikle tuketmeli ben daha denemedim kahvaltiya verecek şey ne vercem bilmem yumurtaya süte alerjisi var malum bebe bisküvisi felanda yiyemiyor o yüzden meyveli muhallebilere devam gibi bizim..
Avakadolu lab eli şeyler deneyebilirsin. Ama labne tüketebilir mi alerjisi varsa

Bizde zaten öyle istemeden sağlıklı besleniyoruz diyorum eşim oğlum sebze yemeği çok seviyor sürekli sebze pişiyor evde bense etciyim ama cocuk yesin diye bende yiyorum sebze gecesine kalkıp sucuk pişiriyorum doymuyorum :)
Nerelisin nilay 😬 genelde güneydoğunun insanı etçi olur sebzeyle doymaz 🥰

Yumurta sarısını ılkngun guzel yedı bugun cok sevmedı ama parmakla verınce yedı bakalım yarın nolcak ben de sırada brokoli avakado kapya biber denicem meyveye gecmedım en sonra meyveyı koydu doktor ama avakado zaten tatlı degıl onu deneyım

Bu peynırlerı evde yapmakta ne garip ya bebelere göre satılıyorsa alsam peah

Zeytini suya koymak mantıklı onu da yapım

Vallahı ben az az verıyorum sonucta tadını bılsın dıye bu aylar o kadar cok yemese de olur cokta yıyesı yok zaten

Öğün bunay tek degıl mı zaten
Peynire bende uğraşamam. Annem yapıyo benim lor. Tuzsuz oluyo. Ondan alırım. Labneyi file marketten organik labne var ondan aldım. Zamanla kendi yaptığım yemeklerden tuz atmadan ayırırım onada diye düşünüyorum böyle böyle 1 yaşa atarız kendimizi. Bende meyveyi henüz vermedim. Sebzeleri tadsın meyveyi her türlü yer diye düşünüyorum. Elimden geldiğince şeker ve tuzdan uzak durucam.

Og natural markasında organik bebek bisküvileri gördüm keçiboynuzlu bebek bisküvisi toz şeklinde hatta onlardan yedirebilir miyiz acaba
Dur bakiyim
Pelin içeriğinde süt ve yumurta yok kuzum ama biz bunu kendimiz yaparız kız cevizde koyarız içine ooohh miss istediğin meyveyi koyarsın elma suyu varmis bunda

Dur bakiyim

Pelin içeriğinde süt ve yumurta yok kuzum ama biz bunu kendimiz yaparız kız cevizde koyarız içine ooohh miss istediğin meyveyi koyarsın elma suyu varmis bunda
Kız ben çok beceriksizim o konularda sanırım kendim yapamayabilirim😂 yedirilir ama dimi bunlar bu ay

Ben hiç bakmıyorum onlara cidden çok fazla detaycılar ben o kadar dikkat edemiyorum bi şekilde büyücekler ve herşeyleri yicekler zaten bu kadar yıpranmaya gerek yok
Yani bencede zaten daha ek gıdaya geçmeden bebekle tek başına herşeye yetişmek zorken birde ek gıda da bu kadar dikkat etmeye kalkarsak biteriz valla akşama kadar yemek yiyemediğim günler oluyo koşturmadan 20 kilo almıştım hepsi gitti 😂😂 tamamen bebeğin koşturmacasından gitti asla dikkat etmiyorum çünkü yediklerime edemiyorum hatta

Yani bencede zaten daha ek gıdaya geçmeden bebekle tek başına herşeye yetişmek zorken birde ek gıda da bu kadar dikkat etmeye kalkarsak biteriz valla akşama kadar yemek yiyemediğim günler oluyo koşturmadan 20 kilo almıştım hepsi gitti 😂😂 tamamen bebeğin koşturmacasından gitti asla dikkat etmiyorum çünkü yediklerime edemiyorum hatta
Hamileyken 20 kilo almıştım yani şimdi hamilelik öncesi kiloma döndüm 77den 57ye

Evet bende 17 kilo almıştım 15 i gitti ve asla diyet falan yapmadım tamamiyle oğlum saolsun😂 ben bu kadar her şeye dikkat edersem mutsuz olurum valla anam babam usülü gitmek lazım bazen çok şükür 6 aya kadar getirdik bu saatten sonra kurtarırlar kendilerini bi şekilde 😄

Şimdi 1 günle çocuğun karakteri mi değişiyor meraktayım, bizim de doğum tarihi 24üydü, böbreğim genişlediğinden 16sında aldılar boğa olcakken koç oldu
Aa benim de böbreğim genişledi kadın doğumcu erken almak istedi üroloğum gerek yok dedi grade kaç olmuştu sende de mi darlık var böbreğinde

X