2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Konaktır o. Benim kızımda da oldu doğumda. 2 yolu var. Önce zeytinyağı sürüp iki saat bekletip sıkı bir tarakla taramak lazım. Onlar konağı açıyor. Sonrasında mustela konak önleyici şampuan var köpüklü onunla yıkamak. Bunu maximum haftada 2 yapınca düzeliyor. Bizim geçti, ben hala şampuana devam ediyorum, zeytinyağına gerek kalmıyor.

Kendiliğinden mi uyuyor
Yok canım, daha neler kendiliğinden uyuduğu günleri görsek keşke gece ben uyutuyorum. Emzirerek uyuyor tabi, kucağımda dalıyor. Sonra 5 dakika kucağımda pışpış dik şekilde odada biraz gezdiriyorum, hem gazı çıkıyor hem dalıyor. Daha uzatmadan yatağa koyuyorum, next to me zaten. Orada da şöyle elimi koyup minik pışpış, genelde uyuyor. Karanlıkta uyutuyorum ve beyaz gürültü hep açık, ona alıştırdım. Bir de yatakta emziriyorum ve odadan hiç çıkarmıyorum. O daha kolay geldi bana.

Maşallah ona kendiliğinden olmasa da güzel bir rutininiz var ben akiam 8 olunca strese giriyorum nası uyutacağım diye

hanımlar bebeğim3.5aylık geceen ateslendi 38.5 acile gittik atesini düşürüldü eve yolladılar eve geldim gece yine ateslendi sabah saglık ocagına götürdü m biz bişi yapamayız dedi devlete sevk etti yine acilden girdil atesini düşürdük bu sefer kan aldılar röntgen cekildi falan kanı temiz çıktı röntgen de karnında cok gaz var dediler lavma yaptırdılar mutlu mutlu eve döndük derken bebek evde yine ateslendi yine karnknda gazı var bağırsak gazı piyasadaki en bilindik ilaçları aldım işe yramadı sab simlpex,zinco,metsil,vs en son doktorum maflor probiyotik yazdı. oda işe yarmaadı bebegim katılırcasına her gün sabahlı aksamlk aglıyor masajlae,laçlar yağlar, banyo,sıcak bez beline,hicbir iöe yaramıyor napabilirim bıktım artık yardım lütfen bebeğim cok acı cekiyor gazdan

Ne zaman su içircez simdı arada 1 2 çay kaşığı verıyorum ama cok nadir

Teşekkür ederim bende zeytinyağı ile başlayacağım. Şampuan pek yapmıyordum zaten geçmezse onu da alayım

Canım Ben bunu cok yaptım bi dene istersen

Erkek anaları bebegınızın bacaklarında falan kıllanmalar başladı mı

Yüzüstü aktivitelerini seviyo mu? Seviyosa yüzütü yatırıp deneyin öyle çok gaz çıkartıyolar başka da bişey gelmiyo aklıma inşallah biter gaz derdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…