2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Biz bu bebişlere uyku eğitimi nası vercez benim kucağımda ağlata ağlata pışpışlamaktan ne dizim kaldı ne sırtım mahvoldum yaa
Ben de aynıyım beşikte ana kucağında sallayarak uyuyan bebeklere hayret ediyorum sırtı yer görünce kıyamet kopuyo kucakta da farkı yok gerçi ağlamaktan içi çekilmeden uyumuyor parmaklarıma kadar ağrıyor artık bir çözüm bulursanız bana da söyleyin

Evet güzel şeylerde oluyor tam emmek için ağlıyordu silikonu takmakla uğraşıyordum off keşke silikonsuz emsen artık dedim ve o an hüp diye yakaladı eşimle biz şook dkmdkssksk çok değişik andı
Duanın kabul olucağı ana denk gelmişsin iyi ki de onu istemişsin bende yatağında pışpışla uyumasını diliyorum her gün

Ben en zoru bu 4.ay olan diye duymuştum huy değiştirdi resmen çocuk her şeye ağlıyo ve gece sürekli uyanıyo
Şuanda kucağımda ağzı tam memitonun ucunda bi eli göğsümün üstünde uyuyo çok seviyorum bu halini. Diyorum kokumla uyumayı seviyo, en güvenli bu şekilde uyuyo demekki, acıkırsa diye beslenme çantası da yanında ama gel gör ki bnde uyumalıyım ki ertesi güne enerjim olsun. Yoksa bütün gün nası kucağımda taşıyayım hiç bunları düşünmüyo sıpa

Vallahi ilk günler gibi dimi. Uyuyalım ki sonraki güne enerjimiz olsunnnn canım anneler

Evet evet birebir anlattığın gibi uyuyo benimkiside yakama yapışmışbebişlere bakmamızı sağlayan een büyük etken uyku ya onu iyi alamazsak hiç verimli olamayız sütün kalitesini bile etkiliyo o gerçekten

Terlemesin kesinlikle 24 saat klima çalışıyor bizde odac24-23derece zibinla geziyoruz. Stelatopia ilk kremimizdi bence vucut onu emmiyor.daha sonra bioderma atoderm aldım sonra prof dr dediki en iyisi la roche o yüzden onu aldım.fakat krem işi deneyerek bulunuyor her çocuğa farklı krem iyi gelebiliyor bepanthol sensidaly de var onu denemedim bu iyi gelince.test oldu mu ? Birde demir ilacı kullaniyor mu ? Demir ilaclarında süt aroması oluyormus ondanda olur ve d vitamini markasına bakın bizim d vitamini ocean demir damlasi bestiron tek süt ürünü içermeyen demir damlasi bestironmus

Kızlar bugün aşı olduk 4 ay 4 günlük oğlum 61 cm boy 5800 kg alerjik bebeğim 2 aylik asilarda döküntü dökmüştü cokk şimdide aynısı olacak diye bekliyorum 2 gün içinde oluyor malesef
Fakat bugün pek emmedi doğru düzgün aşıdan sonra sizlerdede öyle oldu mu ? Ateşi yok. Emmek istmeedj pek konuşunca memeyi hepten bırakıp beni dinleyip gülüyor:) aç kaldı diye üzülüyorum

Ay beynim eridi resmen doğumdan sonra. Ben kendimi 16. Haftada sanıyorum ama sen böyle yazdıktan sonra hesapladım bende 18. haftadayım ee bizimki ne atağı ozaman
Kız 1 hafta surmuyor
Adı 19 ama 4 ve 5. Ayda sida oluyormus en az 4 un tamamı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…