2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebekleriniz bağırıyor mu😂😂 dün ses denemeleri yapıyordu bütün gece bağırdı ama ağlama değil keyfine bağırıyor

Kızlar bugün sabah kalktığımda elini kafasıyla oynarken gördüm ilk başta saçıyla oynuyor dedim ama kaşıdığını sonra anladım pul pul dökülmüştü böyle deri kurumuş gibi elini kafasına götürüyor sürekli bebe yağı sürüp taradım ama uyurken bile kafasında oynayıp duruyor.
Bepanthol sensiderm sür canım kaşıntı önleyici

Hiç ekgida tadım birseyler veren var mı? Azıcık kg alsın diye muhallebi felan veresim var ama yiyemez gibi geliyo bana

Kızlar emziren analar otrivine kullanabiliyo mu bilginiz var mı
Burun açıcı mi kuzum bize dr burnu tikaninca şunu vermişti bak rhinfant .fakat kucağına al aynaya doğru bakın serum suyunu 5 ml şırınga çek aynaya bakarken burnuna hepsini sık korkma sonra aspiratör ile çektim ben bir kaç güne düzeldi.

Burun açıcı mi kuzum bize dr burnu tikaninca şunu vermişti bak rhinfant .fakat kucağına al aynaya doğru bakın serum suyunu 5 ml şırınga çek aynaya bakarken burnuna hepsini sık korkma sonra aspiratör ile çektim ben bir kaç güne düzeldi.
Yok kuzucum kendim için sordum çok fena hastayım burnum tıkandı😩

Benımkı de bagırıyor

Aşırı guclu reddetmeleri başladı kafayı cok sert geri atıyor hıc emesi mama yiyesi yok zorla yedırıyorum

Uykuluyken kandırarak beslenıyor cok zor durumdayım Allahım yardım etsın hepımıze

Bebelerınız yuzustunden sırt ustune mı donuyor benımkı anca yavaştan onu yapmaya basladı bir de yana donmeye calısıyor ama donemedı daha

X