2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Reflu bebek anneleri bebeginiz icin kullandiginiz bi şurup faaln varmi gastrotuss baby bize hic etki etmiyor artik😭😭😭😭 günlerdir mahfoldukkkk

Merhaba benim bebeğimde.alerjik reflü var gastrotuss baby kullanıyoruz ama sallanmayi hiç sevmiyor hemen kusuyor sizde de böyle mi durum ?
Yok benimki yatarken kusmuyor kaldırınca kusuyor salliyorum sorun olmuyor fiskirarak kusuyo burnundan geliyo sadece 60cc mama veriyorum yine kusuyo 30cc veriyom yine yaa ortaligin batmasini gectim kendi perisan oluyo

Doktor bize motis yazdı ama yan etkileri ağır diye kullanmadım ben, fayda gören varmış ama
Dun doktorumuz idrar testi yapti kultur pazartesi cikcak temiz cikarsa rahatlaticak bisey veririm dedi. Doktorda sasirdi anormal bi kusma durumu var

Dun doktorumuz idrar testi yapti kultur pazartesi cikcak temiz cikarsa rahatlaticak bisey veririm dedi. Doktorda sasirdi anormal bi kusma durumu var
Bizim de tahlil yapıldı temiz çıktı motisi rahatlatsın diye verdi ama benim içim el vermedi içirmeye o yüzden kusmaya devam ediyor 🥹

Yok benimki yatarken kusmuyor kaldırınca kusuyor salliyorum sorun olmuyor fiskirarak kusuyo burnundan geliyo sadece 60cc mama veriyorum yine kusuyo 30cc veriyom yine yaa ortaligin batmasini gectim kendi perisan oluyo
Mama veriyorsan aptamil AR mama oneririm kusturmayan sadece o var, ama ilaçlar vs etki etmedi bende

Kızlar bebelğim öğlen 12 de emdi en son şimdi meme veriyorum asla almıyor çığlık atarak ağlıyor neden olabilir? Normalde 2 saatte bir kesin alırdı. Cok moralim bozuldu

Kızlar bebelğim öğlen 12 de emdi en son şimdi meme veriyorum asla almıyor çığlık atarak ağlıyor neden olabilir? Normalde 2 saatte bir kesin alırdı. Cok moralim bozuldu
Biz 4 ay 5 gunluguz almıyor 4. Ay atagı heralde ama ben ugrasıyorum emzik varıyorum uyutur gibi yapıp araya meme sıkıstırıyorum
Uyutur gibi yapıp gözunu müslinle kapatıp memeyı sokusturuyorum cok uzun suruyor ama tutunca emıyor bırakmıyor
Aç kalmasın diye baya ugrasıyorum
Etrafı ızlemekten oluyor galıba etrafı ızlemesıne engel olcak seyler yapıyorum ama zor oluyor tabı
Ebe uyardı bizi 4. Ay asısında reddedecek pesetmeyın dedı oyle de oldu

Benim de sorunum ; bebeğim bende asla uyumuyor.. böyle bir şey olabilir mi ya.. zaten şuan sadece kucakta dik uyuyor, ben 1 saat gezdiriyorum tık yok ık mık ık mık.. babası alıyor 3 dk da uyuyor ya😭😭😭 ama sonuçta adam her an bizim yanımızda değil ki offff.. bi süredir boyle napacağımı şaşırdım

Bana 3. ay kontrolünde vermişti. Ya zeytinyağıyla masaj olabilir. Saf zeytinyağını içirin

Bizim arada öyle almadığı oluyor. Bir şekilde uyutup uyandıktan sonra uykuluyken alıyor. Öyle denedin mi?

Benim de sorunum ; bebeğim bende asla uyumuyor.. böyle bir şey olabilir mi ya.. zaten şuan sadece kucakta dik uyuyor, ben 1 saat gezdiriyorum tık yok ık mık ık mık.. babası alıyor 3 dk da uyuyor ya😭😭😭 ama sonuçta adam her an bizim yanımızda değil ki offff.. bi süredir boyle napacağımı şaşırdım
Bizimki de 3 gündür böyle oldu. Memede arada uyuyor ama eskiden her emziğinde uyuya kalırdı. Şimdi uyumuyor. Babası kucağında sallayınca direk uyuyor senin dediğin gibi.

Mama veriyorsan aptamil AR mama oneririm kusturmayan sadece o var, ama ilaçlar vs etki etmedi bende
Biz sevmedik o mamayı ya hipp devam ediyoruz benim kizim genel olarak aptamilleri sevmedi 😀 aslinda gayet iyiydik dr.browns kullaniyorum biberon olarak ama bu hafta dr browns yikamak zor oluyo diye zaman zaman avent ile verdim hatta gunduzleri genelde aventi kullandim. Sanirim o yuzden cogaldi kusmalarimiz.

Kızlar kakasında kan gördüm 2-3 damla yarın doktora götürücem hemen bilginiz var mı hiç?

Biz 4 ay 5 gunluguz almıyor 4. Ay atagı heralde ama ben ugrasıyorum emzik varıyorum uyutur gibi yapıp araya meme sıkıstırıyorum
Uyutur gibi yapıp gözunu müslinle kapatıp memeyı sokusturuyorum cok uzun suruyor ama tutunca emıyor bırakmıyor
Aç kalmasın diye baya ugrasıyorum
Etrafı ızlemekten oluyor galıba etrafı ızlemesıne engel olcak seyler yapıyorum ama zor oluyor tabı
Ebe uyardı bizi 4. Ay asısında reddedecek pesetmeyın dedı oyle de oldu
4. Ay aşısı ne oluyor. Cok iyi yapmıssın pes etmeyerek cok zorlıyor ama 6. Aya kadar idare etsek süper olur

X