2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sizin bebişler kaçta aksam uykusuna yatıyor ? Bizimki genelde 12 de uyuyo 3.30-4 gibi emziriyorum sonra 5.30-6 gibi yeniden uyanıyor emziriyorum aybı sekılde 2 saat sonra tekrar. Ama geve 12 yi erkene alamıyorum asla siz nasıl yapıyorsunuz
9-10 arası sonra 1-2 gibi emmeye ve 3-5-7 de emmek için🥴

Sünnet olduk çocuk uyudu sünnette😂 ama 5ten sonra iğnenin etkisi geçiyormuş, herkesten dua bekliyorum kızlar bugün yarın çabuk geçsin
Hiç merak etme canım zorluğu olmıcak ☺️ ay ne güzel atlattık diceksiniz çünkü herkesin öyle oluyo 1 saat zorluğu

Ben de 3 saatte bi emzirmekten şikayet ediyordum ne zaman uzayacak bu süreler diye 🥲
3 saate ben şükür namazı kılarım vallahi😂 ben artık saldım hepten uyku falan da aramıyorum sağlıklı olsun mutlu olsun illa geçicek bugünler inşallah 🤣 anne olmadan önce 8 saatten az uyursam bütün gün esneyerek gezerdim asla yetmezdi o uyku hahahhahah

3 saate ben şükür namazı kılarım vallahi😂 ben artık saldım hepten uyku falan da aramıyorum sağlıklı olsun mutlu olsun illa geçicek bugünler inşallah 🤣 anne olmadan önce 8 saatten az uyursam bütün gün esneyerek gezerdim asla yetmezdi o uyku hahahhahah
Bence acıktığından değil alışkanlıktan ya o emzirme bize yapışık yaşamak istiyorlar herhalde

Bencede öyle orayı istediklerinden sık sık uyanıyolar yoksa doktorlar 5 saat uyanmasa uyandırmayın emzirmek için diyolar
Senin memen doluyo mu peki? Benim bazen çok sık isteyince dolmuyor mama veriyorum hemen takviye ağlarsa napayım

Demir ilacı kullanmaya başladığımızdan beri kabızlık sorunu yaşıyoruz arkadaşlar. En son geçen pazar sabah kaka yaptı. Çok sancılanıyo emerken çok ağlıyo. Doktoru fitil önerdi. Var mı başına gelen. Fitil hiç kullanmadım daha önce. Beklesem mi kullanmadım mı emin olamadım. Daha iyi bi yöntem var mı bildiğiniz

Senin memen doluyo mu peki? Benim bazen çok sık isteyince dolmuyor mama veriyorum hemen takviye ağlarsa napayım
Ya artık memem hep yumuşak oluyor ilk zamanlardaki gibi sertleşmiyo ama süt geliyo ağzının kenarından aktığını görüyorum hep henüz mama kullanmadım ama eğer yetmediğini hissedersem bende ek olarak kullanırım

Demir ilacı kullanmaya başladığımızdan beri kabızlık sorunu yaşıyoruz arkadaşlar. En son geçen pazar sabah kaka yaptı. Çok sancılanıyo emerken çok ağlıyo. Doktoru fitil önerdi. Var mı başına gelen. Fitil hiç kullanmadım daha önce. Beklesem mi kullanmadım mı emin olamadım. Daha iyi bi yöntem var mı bildiğiniz
Daha demir ilacına başlamadık biz başımada gelmedi kabızlık ama fitilden önce zeytinyağı ile masaj mı denesen acaba

kızlar nasıl yüzüstü uyutuyorsunuz ?? Benimki assssla uyumuyor öyle … başını koymuyor bile …

Ve bizimde uyku gerilemesi başladı gece bölük pörçük .. gündüz 10 dk uykular o da salıncakta … beni emmiyor , biberonu reddediyor … birkaç saat 2 ölçek mamayla duruyor diyebilirim . Sonra yine 1-2 ölçek içiyo gerisini assska kabul etmiyor . Diş problemleri bu bence + iştahsızlık yapıyor ve emmek istemiyor . . Nasıl olucak ne zaman düzelecek bilmiyorum aşşşşırı bunaldım yoruldum

kızlar nasıl yüzüstü uyutuyorsunuz ?? Benimki assssla uyumuyor öyle … başını koymuyor bile …
Normal uyutup yüzüstü yatağa koyuyorum ben, şuan gerçi asla uyumuyor buara sadece omuzda dik uyuyor , yatağa yüzüstü yatırıyorum uyuyunca

X