2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben günde 5 yadaa 6 kezz 90 cc veriyorum hemde emziriyorum canım doktorum çizdi rotayı mecbur yapçak bişey yok bebek emmek istiyot emiyor süt yetmiyr artık 120 cc ye çıkıcam Nasipse

Ben günde 5 yadaa 6 kezz 90 cc veriyorum hemde emziriyorum canım doktorum çizdi rotayı mecbur yapçak bişey yok bebek emmek istiyot emiyor süt yetmiyr artık 120 cc ye çıkıcam Nasipse
Ben emzırıyorum sonra mama verıyorum
Onceden ek 90 verırdım
Sonra 60 a dustu
Bu arada 30 iciyor ama karnı tok bez sayısı karın şişliği kilo alımı iyi sütüm mü artıyor acep çözemedım

Bebeğim tam 2 aylık akşam uykularına saat kaçta geçiriyorsunuz. Kendisi hata vermeye başlıyor ama o dakikadan itibaren tam iki saat uyutmak icin uğraşıyorum akşam uykularına geçişi çok zor oluyor. Ağlıyor mırıldanıyor uyuyor gibi oluyor birden kalkıyor. Bebek arabasına koyuyorum durmuyor. Beşikte durmuyor inat ettim ayakta sallamıyorum. Kucağıma alıyorum. Biraz uyur gibi oluyor sonra birden uyanıyor Ya da yerine koyarken uyanıyor. Şimdi yerine aldım. Yarım saat sonra da gaz kıvranmaları başlıyor. Yeminlen bezdim. Sizin durumlar nasıl

Benim bebeğim de 12. Haftaya girdi gece uykularına hep dediğiniz gibi geçiyor. İki saat sürüyor gündüz de uykusunu alıyor ama gece uykusuna geçiş hep sorunlu oldu. Arabasında ileri geri yapıyoruz ana kucağında gezdirmece gazı da artık çok yok ama bayadır böyle

Ben emzırıyorum sonra mama verıyorum
Onceden ek 90 verırdım
Sonra 60 a dustu
Bu arada 30 iciyor ama karnı tok bez sayısı karın şişliği kilo alımı iyi sütüm mü artıyor acep çözemedım
Canımm sütün artıyor olabilir doğru düşünüyorsun bencee

Ayy bütün gece kucağımda uyudu. Ne zaman bitecek bu kucakta uyuma dönemi. Emerek uyuyor. Koyunca uyanıyor. Perişan oldum. 3.ayda biter deyin, yatağına koyunca uyur deyin nolur. Ufukta ışık var mı ?
Canım yatarak emzirip emzirdiğim yerde bırakıyorum ben. Sonra iyice dalınca beşiğine koyuyorum.

Bu saat oldu hala sallıyorum uyumuyo yerine koydum 2 defa sürekli uyandı. Bayılmak üzereyim gerçekten çok sıkıntı akşam uykuları

Bu saat oldu hala sallıyorum uyumuyo yerine koydum 2 defa sürekli uyandı. Bayılmak üzereyim gerçekten çok sıkıntı akşam uykuları
Benim de en sinir olduğum şey gece uyuyarak emerken yapıyor , altını alıyorum tabii ve sonrası sabah olmuş gibi cingöz. Şuan gecenin sessizliğinde bakışıyoruz sıfır uyku hep aynı şey

yeşil kakanın sebebini öğrenen var mı ya normalde sarı oluyor ama bazen yeşil yapıyor neden acaba

Bizde de bazen turuncuya çalan sarı kaka oluyor o da mamadan galıba gerisi hep sarımsı

Bir de uyku rutini olusturmanız lazım bence
Ben her yeri karanlık yapıyorum bi tv ışığı oluyor ve her seyı sessız ve sakin yapıyorum konusmalarımı hareketlerımı vs
emzırıyorum uyuya kalıyor uyumazsa kucagımda kendım salınım yapıyorum emzik alıyor artık uykuya dalarken ama hep aynı saate yakın yapıyorum bellı rutin lazım bence

Gündüz sesli hareketli gece uykusunda sessiz sakin hareketler ve ortamı karanlık yapmalısınız

Bizde de bu ara sabah 5 ten sonra aşırı ıkınma basladı ve uzun suruyor baya
onun harıcınde gaz azaldı ama gene de var yani 85. Günden bildiriyorum

Bizim gazımız henüz bitmedi. Baya da gazlı ama gündüz uykularına dalarken ayaklarını çekiyor yine de uyuyor akşam ayak çekme böyle ağrı belirtisi de yok edepsiz gibi bağırıyor. Gözlerini ovuşturuyor. Belirti verdiği an zaten hemen uyku için ortamını hazırlıyorum ama yok yani çok zorlanıyorum o saatler yaklaşınca bi afakanlar basıyor bana otomobilde uyuyan bebekler var onu da yapsa valla dolanırım her yeri

Benim de en sinir olduğum şey gece uyuyarak emerken yapıyor , altını alıyorum tabii ve sonrası sabah olmuş gibi cingöz. Şuan gecenin sessizliğinde bakışıyoruz sıfır uyku hep aynı şey
Hahahaha aynen tam uyutucakken o sesi duyduğum an ağlama isteği geliyoher şey baştan başlıyo ve artık kollarımda derman kalmamış oluyo valla el parmak kemiklerim bile ağrıyo benim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…