2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
bebemin gece uykulari duzene girmisti 1-2 haftadir, 3 ay bitti 17 mayista. esimin zoruyla 2 hafta ev kiraladik ayvalikta, bugun oglen gidiyoruz, cok gerginim
Sen endişelenme rahat ol bebişte rahat olur inşallah

Kızlar benim bebişim dün asi oldu çok şükür ateşi falan çıkmadı ama bazen alnı kulaklari ensesi sıcak gibi geliyor. Vücuduna dokunuyorum normal. Yanağı falan da öyle. 2. Ay asilarinda bariz anlamıştım ateşi olduğunu yanıyordu resmen. Şimdi ateş mi değil mi anlayamıyorum. Koltuk altından ölçüyorum normal çıkıyor ama alnı sıcak gibi geliyor. Havalardan mi acaba?

Bugün bakmadım da dün bizimkininde alnı sıcak gibiydi bi olctum 36.5 bence havalardan.. aşı başka etki yapmadı dimi

Evin sıcaklığından olabilir mi

Havalardan canım birde ellerini kollarını sürekli çırpınca vücut ısısı artıyor. Uyuyunca bak daha normal gelir

Benimkinin de kafası vücuduna göre daha sıcak oluyo bazen ben de korkup ölçüyorum ateşi olmuyo canım

Kızlar merhaba çarşamba günü biz sünnet yaptırdık sünnet yaptıran anneler tamamen ne zaman iyileşir? Doktor normal şekilde devam edebilir acımaz korkma dedi ama ben kucağıma alırken falan korkuyorum ya

Bugün bakmadım da dün bizimkininde alnı sıcak gibiydi bi olctum 36.5 bence havalardan.. aşı başka etki yapmadı dimi
Yok sadece bacağında kızarıklık bariz belli bu sefer. Ebe kolonya pamuk yapabilirsin dedi ama geçen instada gördüm bebişin bacağı alerji gibi kocaman kızarmış kolonya yapmış ben ellemedim o yüzden sinek ısırığı gibi kizarik

Kızlar merhaba çarşamba günü biz sünnet yaptırdık sünnet yaptıran anneler tamamen ne zaman iyileşir? Doktor normal şekilde devam edebilir acımaz korkma dedi ama ben kucağıma alırken falan korkuyorum ya
Karnindan ve bir bacağından tut ayaktayken ben öyle yapıyorum normal zamanda da sıkıştirmamak için ama yüz üstü aliyorsan aglamiyorsa acimiyordur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…