2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
P Pembepilates ifşa olmayayım diye kocasının memleketini paylaşmayıp yüzünü paylaşan koca yürekli sulti 😂😂 ya ben seni üniversitede akademisyensin sanıyordum kız öğrenci miydin daha ah miniğim nasıl başa çıktın hem dersler hem koca hem bebe maşallah sana 🥰
Koca akademideydi canım ben intörndüm bir ara yazdım buraya ama pek kimse sallamadı. Hatta birisinin kedisi burda kusmuştu çöpten kusmuğa bakmıştı , ben de bayağı gülmüştüm o kimse hakkını helal etsin ya maviydi sanırım 😂

Koca akademideydi canım ben intörndüm bir ara yazdım buraya ama pek kimse sallamadı. Hatta birisinin kedisi burda kusmuştu çöpten kusmuğa bakmıştı , ben de bayağı gülmüştüm o kimse hakkını helal etsin ya maviydi sanırım 😂
Zorla nöbet tutturma muhabbeti falan vardı onları hatırlıyorum ama niyeyse öyle düşündüm 😄 aa kocan istifa mı etti o zaman? Ben ikiniz birden istifa edip taşındınız sandım şaşırdım niye bıraktılar işlerini diye. Ee en azından sen sıfırdan başlarsın iyi bari kocan da napıyosa yapsın 😄

Oof ben yetişemiyorum yaa🤣🤣 mutfak bomba atılmış gibi hazır eşim evde ona devrettim çocuğu hemen mutfağı topliyim diye. Daha aşısı da var instayi gezcem burası falan çok işim var 🤣🤣 akşama kadar bir şey yapmayıp yakınan infulusirlar gibi oldum🤣🤣🤣
Bende yetişemiyorum bugün çok hızlı kızlar 😅

Biz seni akademisyen zannediyoruz ama 😂 ben değildim sanırım ya hatırlamıyorum ama kedim var 😂

Sen kocam cerrah dememiş miydin bi keresinde kız

T yi cikart ben deşifre ettim kendimi :)
Seni buldum 😂
Hahshdhdhshs çokta belli etme canım sende dur burası da güzel 🤣🤣
Orası diye bişey yok biz hep burdayızki zaten aşko 🤣
Valla ne bileyim böyle daha ponçik bişey beklerken karşıma edho daki Meryem’in kapalı versiyonu çıktı ben şok 🤣🤣🤣 hanım ağa gibi geziyon ortalıkta 🤣🤣🤣
Kız edho meryem kimmiş diye baktım eski ferhunde çıktı ahahahah 🤣 o değilde daha önce da bana hanım ağa gibisin diyenler oldu tespit tam oldu 🤣🤣🤣
Bir bebesi alerji olmuştu, evi poh götüridi 😂😂😂 @Begonya2
Oğluşunu sünnet ettirdiği doktorun adını söylemişti hatırlayan var mı. Ordan bulurduk belki 🤔
Bak sen kışların kadınısın. 🤣🤣🤣 Kışında hep o fotolardaki gibi giyin ağır ve asil durmuş çok sağlam cidden
Fena gaza geldim valla 😎 bu gidişle ceketimi omzuma atar haraç kesmeye de başlarım :KK70: kışların sert kadınıı wuu

X