2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Dışarı çıktığımızda bizim de aynısı canım. Biz de akşam hava alalım dedik bu saat oldu daha uyuyacak dışarıda biraz uyudu uykusunu aldı mı napti anlamadım
Ben şey düşünüyorum çok uyarana maruz kaliyo çok şey görüyor ya, biz de çok calistigimizda kolay uyuyamayiz uyuduk mu da tam uyuruz onun gibi mi acaba ya.. çünkü ben öyleyim beynim doluyken zor uyurum

Ben şey düşünüyorum çok uyarana maruz kaliyo çok şey görüyor ya, biz de çok calistigimizda kolay uyuyamayiz uyuduk mu da tam uyuruz onun gibi mi acaba ya.. çünkü ben öyleyim beynim doluyken zor uyurum
Olabilir daha yorgun oluyorlar geç dalıyorlar galiba

Ay benimkide aynı. Dışarı çıktık avm oyun alanına hadi kızımı götürelim diye. Çocuk tam dalacak yürüyoruz mesela, tam dalacak duruyoruz, tam alacak puseti çıkarıp arabaya koyuyoruz arabadan eve çıkarıyoruz filan derken her seferinde uyanıyor. Bu durum çok sık oluyor haliyle eve gelip yatağını kanıtsayana kadar uyuması güçleşiyor. Benimkide yeni daldı eşim uğraştı uyutamadı ben bile zorla uyuttum. Ama normal zamanda 20:30 da gece uykusuna geçiyor ve rahatsız edilmiyor

Evet ya gerçekten aynı şeyleri yaşadık birde bi çocuk geciyo tam yanından bağırıyor uyaniyo bi anda derken normalde bizimki 9 oldu mu uyur bugün zor uyuttuk 9 buçuğa geldi onda da pusette sallayarak uyutabildik (normalde pışpışla uyurdu)

Evet evet dışarının uğultusuna alışıyor olağan ses gibi geliyor ama bi çocuk yanından bağırıp koşarak geçerken sıçrıyor. Hiç kimse bişey yapmazsa kızım bebek arabasını ben kullancam diye tutturup ani dur kalk yaptığında bile pusette sallanmasıyla gözünü açıyor. Eve gelmemiz 23:00 tü. Uyuması 12 yi geçti sırf şu düzeni kaçıyor diye dışarı çıkasım gelmiyor bu sefer kızıma haksızlık gibi oluyor vallahi sıkıntılı durum ya

Aay benim bebemde Takma dişleri çıkmış dede gibi yapıyo ağzını. Hani dişleri çıkınca alt çene ile dudaklar falan garip duruyo ya aynısını yapıyo sonra ağzını açıp kapatıp tükürük çıkarıyo

Offf bir daha şu bebekle disari çıkmıcam ya çocuk uyuyamıyor her eve geldiğimiz de
Canım eğer sık dışarı çıkmıyorsa, başka evler , yerler görmüyosa, sen ve babası hariç pek kimseyi görmüyorsa vs dışarı çıktığında bütün hepsine birden maruz kalınca evde uykuya dalmada zorluk yaşıyodur. Kısacası fazlaca uyarana maruz kalmıştır bir anda. Eğer dışarı çıkma olayınız sıklaşırsa bence giderek daha rahat geçer uykuya. Alışma sürecinde şuan gördüklerini duyduklarını değişik ortamı beyni sindirmeye çalışıyor

Bencede öyle canım beyni doluyor uyuyamiyor evet fazla çıkamıyoruz malesef antalya aşırı sıcak..

Yok cnm daha regl olmadım. Yumos yumos bir göbek çıktı bir anda.
O zaman belki regl yakındır. Ya da o göbek geçicidir diye düşünüyorum cünkü sonradan cıktı. Sezaryan göbeği baştan beri seninle oluyo cünkü:)
Hahahaha bencede çizgi takılcağımız son şey hamileyken obiriks gibi dolaşan sendin dimi öyle diyodun
Hee kızz hamileyken oburiks gibiydim ben şimdi hala öyleyim ki hamile gibi kalmış olan göbeğimin üstüne bide pijamamı imanıma kadar çekiyom ev içinde

Kızlar bebeğime ben bundan aldım uyku arkadaşı düşünmüyordum ama uykusuzluktan mahvoldum alıştırcam..
şimdi bugün elime ulaşacak ama nasıl dezenfekte edicem bunu sabunlu suyla mi silmem gerekiyor ki ama bebek ağzına aliyormus falan ne yapmam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…