2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
gulumsebebek gulumsebebek benim de kulaklarım kepçe ve maalesef oğluma genetik miras olarak aktardım 🙈 şu an farkında değil takılmıyor allahtan ama büyüyünce beraber ameliyat oluruz diye düşünüyorum 😂 saçları da düz oğlumun saçıyla da saklanmıyor. Ben yıllardır saçımı toplamam mesela hep kulağımı kapatırım 🥲 hep bale yapmak isterdim ama saçlarını topuz yapıyorlar diye yapamadım 😂 kızımın kepçe değil şimdilik ileride değişmez inşallah. Aslında bebekken küçük bi operasyonla düzeliyormuş ameliyatsız ben geç öğrendim sen bi sor istersen geç olmadan
Üniversitede benim Arkadaşım sürekli bandana takardı onunla aynı eve çıktık birinci sınıfta. Duştan bir çıktı kulaklar kepçeymiş meğer, en çok istediği şey at kuyruğu yapmakmış bahsediyordu ama bence öyle de çok güzeldi 😍 ama kız çocukları çok üzülüyor. Hele çocuklar birbirini çok zorbalıyor lakap takıyor dalga geciyor, eğer ameliyatsız yolu varsa bence de bir sor canım 😍🙏🏻

gulumsebebek gulumsebebek benim de kulaklarım kepçe ve maalesef oğluma genetik miras olarak aktardım 🙈 şu an farkında değil takılmıyor allahtan ama büyüyünce beraber ameliyat oluruz diye düşünüyorum 😂 saçları da düz oğlumun saçıyla da saklanmıyor. Ben yıllardır saçımı toplamam mesela hep kulağımı kapatırım 🥲 hep bale yapmak isterdim ama saçlarını topuz yapıyorlar diye yapamadım 😂 kızımın kepçe değil şimdilik ileride değişmez inşallah. Aslında bebekken küçük bi operasyonla düzeliyormuş ameliyatsız ben geç öğrendim sen bi sor istersen geç olmadan
Ben sordum canım kızım daha 1 yaşındaydı o dönem. Doktor 5-6 yaş civarı akran zorbalığına maruz kalmadan yapılır çok önemli değil 20 dk bi kulak 20 dk diğer kulak 40 dk da hallolur dedi. Kızı yaptırmam şart senin yaşadıklarını hissetsin yaşasın istemem açıkçası ki fazlaca açık kulakları tam kepçe. Oğlan şimdi okadar değil ama baktım oda bariz oluyor onuda bi yonttururum ikisi bir küçük bi operasyonla hallettiririm

Ya evet de bu şehir çok küçük illa birinin bir tanıdığı olabilir 😂 Konya’da bizi kimse tanımazdı ne aile var ne akraba sadece arkadaşlarımız vardı onlar da hep 2000 doğumlu, öyle anneler kulübüne hiç bakacak tipler değil 😂
Ben anladım galiba 😂😂😂

Bizimkide öyle bozdu kulağını oysa doğduğunda hiç kepçelik filan yoktu 🤣🤣🤣

Vallahi toplamadım 🤣🤣 kendi kalktı topladı temizledi sildi halıyı filan kaldırdı yıkamaya gönderdi elimi sürmedim 🤣🤣

Rabbim bebeğinizin yüzü suyu hürmetine çok daha hayırlı iş kapıları açar 🙏🙏

Evet bende çok memnunum 2 çocukta da kullanıyorum. Hadi şimdi günün belirli saatleri ama kızımda 3 saatte bir hiç şaşmadan kullandım sütüne maşallah 🧿
İnşallah canım benimm

Akşamları bazen süt azalıyor hemen bestlak takviyesi alıyorum 😅
Şimdi meme reddi var diye de biraz azaldı sanki o yüzden olabildiğince arttirmaya yönelik çabalıyorum 🙌🏻
Suya mı katıyorsun canım
@Nooneathome9 bırak sultan yaşasın görsün sonra ben ne bok yedim der 🤣🤣🤣🤣
kendimi atarım heralde 😂😂😂
Yengecim ben 🤣🤣 ben toplamadım bardak dolabındakileri kırdığımda evi terketmiştim kadın tuttuk çaydanlığı fırlatıp adamı kapıya çarptığımda da kendi temizledi uyumuşum zaten ben kdksksks (ağlamaktan) 🤣🤣🤣🤣
halı yıkama iyi yıkamış mıydı peki, birde beyazsa halı 🥹🥹🥹

Ben anladım galiba 😂😂😂
Tahmin ettim 😂😂😂
P Pembepilates kuzum benim eşim de iki çocuktan sonra da 15 kilo verdi. İlkinde hamileliğim de doğumum da çok sıkıntılıydı biliyorsunuz ya siz de, hadi onda stresten zayıfladı desek şimdi de yine 15 kilo verdi yemeden içmeden kesildi sebepsiz yere. Görsen sürekli depresif bi halde. Arkadaşlarım dalga geçiyor lohusa depresyonuna girmiş kocan diye. Bebeğe de full ben bakıyorum yani gece bebekle ikimiz yatıyoruz o başka odada uyuyor. Ev işi yemek falan da bende. Arada bi evi süpürüyor sadece bi de büyüğü kursa götürüyor o kadar. İş arkadaşları da gece gündüz çocuk bakıyor sanıyor soruyorlarmış çok mu zor ondan mı zayıfladın bu kadar diye 😂 erkekleri anlamak zor gerçekten.
aaaaaa 15 kilo mu 🥹🥹🥹🥹 helal olsun adama ya nasıl verdi hiç mi yemedi 🥹🥹 benimki Şahan Gökbakar ın sarışın hali 😂😂😂 dün moralim bozuk diye dışardan ikimize yemek söyledi, ben yemedim iştahım kesildi. Benimkini de yemiş, ayranımı da içmiş 😂😂😂😂😂

X