2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Daha götürmedim 🙈 annemler düzelir dedi şişkin tarafa yatırıyorum elimden geldikçe. Az bi düzelme var ama tabi daha tam düzelmedi. Randevu bakacağım sonra pişman olmayım

Ben spiral hiç taktırmadım canım. Takan birileri bel ağrısı, sinirlilik bir de kanamada artış yapıyo demişti diye takmayı düşünmüyorum. Eskiden beri geri çekilme yöntemiyle gidiyoruz bir ara hap kullandım ama dengemi bozmak istemiyorum. Baksana spiral de bile hamile ihtimali varmış 🙄Benim şuan ara ara ameliyat için belden yapılan iğnenin etkisinden belim ağrıyo , tutuluyo

Sende şuan iki bebe var bütün korunma yöntemleri mübahtır 😁

Ohh neyse içim rahatladı. Hepsini sen temizledin sandım. 🤣
Korunma için tüm tuşlara basmam lazım 🤣🤣

Ay senin tulumunu yesinler 🫠🫠🧿🧿🧿 kız benimkide böyle yapıyor altında yükselti varken dönüyormu aslında yani🤔 bende ne bekliyorum 3 aylık çocuktan Allahım fıldır fıldır dönsün diye bekliyorum sanırım 🤣🤣
Benimki yükselti yokken hiç durmuyor hemen başlıyor ağlamaya zaten. Ama anca döncekler 🌸

Yemek ziyan olmasın diye yemiştir koca gibi koca 😂😂😂 benimki bazen sadece kahvaltı yapıyor bazen onu da yapmıyor tüm gün aç duruyor deli gibi gözlerimin önünde eridi 😂 hayır bana ne faydası varsa zayıflamasa bana yardım etse bebekte ve ev işlerinde şişman haliyle daha çok sevinirdim 😅
Mayıs anneleri olarak kocalarımızın şişko olması lazım çünkü biz de veremedik onlar da vermesin 😂

Kizlar benim kiza donme guncellemesi geldi.son yarim saattir bir saga bir sola donuyor🤣😅

Eklentiler

• IMG_20240820_175421.jpg
    IMG_20240820_175421.jpg
    125,9 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar yaa bebeğim asla bende uyumuyor 4 gündür😭
Cumartesi günü babasına bıraktım 3 saat yoktum işlerimi halletmeye gittim.
O günden beri her zaman benim uyuttuğum bebek inat ediyor çıldırıyor ama uyumuyor. Babası alıyor kucağına sesi kesiliyor 2 dk içinde uyuyor🥲
Hadi şimdi eşim izinli 1 hafta işime geliyorda sonrasında afedersiniz ne bok yicem😅
ilk defa öyle uzunca bırakıp çıktım 3 saat yoktum acaba küstü mü çocuk bana vallahi zoruma gidiyor😭😭

O günden beri her zaman benim uyuttuğum bebek inat ediyor çıldırıyor ama uyumuyor. Babası alıyor kucağına sesi kesiliyor 2 dk içinde uyuyor🥲
Hadi şimdi eşim izinli 1 hafta işime geliyorda sonrasında afedersiniz ne bok yicem😅
ilk defa öyle uzunca bırakıp çıktım 3 saat yoktum acaba küstü mü çocuk bana vallahi zoruma gidiyor😭😭
Mayıs bebelerinin anneleriyle bir sıkıntısı var bence 🤣 bütün gün benimle diye benden bıktı galiba, eşim evden çalışıyordu geçen uyumadı odaya eşimin yanına götürdüm babasını görünce bir kahkaha atmaya başladı bir mutlu bir mutlu görsen 😅 az önce de eşim uyumadi diye kızdı kundak yapayım dedi. Yok sen yemek hazırlığına git ben uyutcam dedim hala babasının arkasından bakıyor😅 minnoş davranan benim ama bizimki şu ara babaci gibi hep ona bakıyor görünce gülüyor falan beni sevmiyo galiba 🤣

Keşke benimki de babada uyusa bir kez bile uyutamadı. Ha pardon bi kez uyuttu onda da ormandaydık temiz havadan sızdı bence 🤣

Mayıs bebelerinin anneleriyle bir sıkıntısı var bence 🤣 bütün gün benimle diye benden bıktı galiba, eşim evden çalışıyordu geçen uyumadı odaya eşimin yanına götürdüm babasını görünce bir kahkaha atmaya başladı bir mutlu bir mutlu görsen 😅 az önce de eşim uyumadi diye kızdı kundak yapayım dedi. Yok sen yemek hazırlığına git ben uyutcam dedim hala babasının arkasından bakıyor😅 minnoş davranan benim ama bizimki şu ara babaci gibi hep ona bakıyor görünce gülüyor falan beni sevmiyo galiba 🤣
Yaaa bizimki de bu ara bir babacı oldu cidden dediğin gibi babası odadan çıkıyor mesela nasıl peşinden bakıyor😂 gözünü ayırmıyor kapıdan😂 babasına bakmak için dönmeyi çözecek yakında😂😂

Keşke benimki de babada uyusa bir kez bile uyutamadı. Ha pardon bi kez uyuttu onda da ormandaydık temiz havadan sızdı bence 🤣
Yaaa bizimki de öyleydi hatta bir ara buraya yazdım bu çocuğu bir kere bile uyutamadı haftasonu olsun diye bekliyorum ama hiç bir yararı olmuyor falan diye. Ne olduysa Cumartesi günü bunları 3 saat başbaşa bıraktıktan sonra oldu😂 çocuğa okudu üfledi diycem bizimki dua da bilmez 😂😂

Biz anne sütü alıyoruz ben diyet yapıyordum olmasaydı düzelmeseydi reçeteli mama yazacaktı bende keçi sütünü sordum kilo aldırmaz boş dedi
Geçici bi durumdur inşallah hemencik geçer. Ek gıda zamanına çok özenmiştim ama biçok şeyden mahrum kalıcak gibi😞 kilo aldırmasa da doysa yeter yüzü kötüleşiyor

Yaaa bizimki de bu ara bir babacı oldu cidden dediğin gibi babası odadan çıkıyor mesela nasıl peşinden bakıyor😂 gözünü ayırmıyor kapıdan😂 babasına bakmak için dönmeyi çözecek yakında😂😂
Darısı başıma Allahım ikisi bir babacı olsunda az rahat edeyim 🤣🤣 benimki aksine bi güncelleme geldi bakıcıda bile durmuyor kendini yırtıyor bana gelince susuyor. Bakma aslında çok yorucu

X