2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
🍀🍀@ozgeeeee1 cnm benimde regl seninki gibi oldu gecen ay böyle açık kahve uzayan akintilar iki gün akti sonra regl bitti . Şimdi yine adet oldum . Sordum normal dediler çoğu kişi öyle oluyormuş .
Ben o akıntılardan 1-2 gün sonra normal regl oldum canım onun üstüne de 22 gün geçmişti dün tekrar regl oldum

Kızlar bugün kontrole gittim bebeğim 8 günde 150 Gr vermiş, hiç kilo alamamış. Alerjiye bağlı reflüsu var ve bu 10 gündür daha fazla kusuyordu diyette yapıyorum kusması neden arttı sebebini anlayamıyorum 😥 sadece anne sütü alıyor her beslenmeden sonra mutlaka 2-3 kez kusuyor. Ne yapabilirim bilmiyorum gastrotuss baby ve motis de kullanıyoruz ama değişiklik yok. Çok canım sıkıldı sanki çocuğum süzülmüş gibi geliyor. Zaten 2 aydır diyet yapıyorum psikolojik olarak o kadar yıprandım ki. Her gün çikolata hayaliyle yatıyorum bir yandan oğlumun gazı uykusu egzaması sürekli Kafamda. Bir yandan sütüm azalmasın kalitesi düşmesin diye ne yapacağımızı şaşıyoruz. 3 ayda o kadar yaşlanmış gibi hissediyorum ki. Kendime değil en çok oğluma üzülüyorum daha ufacık ama bir sürü sıkıntı çekiyor..😔
Canım senin durumun zor gerçekten Allah yardımcın olsun okudukça üzülüyorum 🥺 inşallah tez zamanda normale döner. Bizde de reflü var ama alerjiye bağlı değil onda bile çok zorlandım ben de. Hem kilo alımımız hep alt sınırda gitti hem de tam uykuya dalacak kusmaktan uyuyamıyordu şimdi biraz azaldı ama yine de geçmedi. Ben o şurupları da kullanmadım yan etkilerinden dolayı içime sinmedi 🥺
Bikaç gündür 5.30’da uyanıyo hava aydınlanmış oluyo belli ki uykusu bitmiş güne başlamış ama bizde uyku ağır bastığı için hep geri uyutmaya çalışıyoruz uyuması taa 8’i buluyo. Halbuki o kadar zamanda oynasak güzel vakit geçirsek en enerjik olduğu saatler onun için daha iyi olacak belki ama biz full geri uyutma odaklı oluyoruz uyuyunca da fark edip çok üzülüyorum sizde de böyle mi
Esas oyun oynayıp öyle alıştırırsan hep o saatte kalkar kuzum bence doğru olanı yapıyorsun o saatte uyuması gerektiğini bilmesi lazım
Kızlar çok kötüyüm, aklımı oynatıyorum gerizekalı gibi evlendim, eşim her cumartesi pazar annesinin evinde yatılı kalmak istiyor hayır olmaz dedim beşiği fırlattı bağırdı çağırdı benim param var ben niye seninle evlendim istediğim kadını alırdım dedi eğer her hafta sonu gelmeyeceksen beni dinlemeyeceksen bu iş bitsin dedi. Eşyalarını ayakkabısına kadar koydum valize kapının önüne defol git dedim lanet olsun Allah onu kahreysin
Ayy sulti yaa çok üzüldüm 🥺🥺🥺 yani zaten kendi memleketine taşınmış aynı şehirde yatılı kalmak neden? Böyle saçma bir şey olabilir mi? Annesine söylesen aslında olmaz mı yani kayınvaliden mi istiyor ki kalmasını? kayınpederinin ismini çocuğuna koymanı bile hak etmiyordu kocan valla çok sinir oldum 🙄🙄 gitsin anasıyla yatsın şimdi. İşin gücün var gençsin güzelsin boşver sıkma canını oğluşunla mis gibi yaşarsınız. O da tıpış tıpış gelir zaten

Noldu biliyor musun sabahın köründe yatak odama damlardı sürekli üstümü giyiyorum diye kızsam da boş sürekli bebek ıhh desin koşa koşa odama girerdi. Geçen gün eltime gittik hep beraber. Kaynana arabayı balkondan açacaktı o da eltimin yatak odasının balkonunun altındaydı. Kıza dedi ki ben odana girmeyeyim al anahtarı sen git aç dedi😂😂😂 ay ben şok oldum cesur ya 😂😂😂 benim yatak odama giriş hızı da şöyle
Eki Görüntüle 3467234
Madem eltine yapmıyorsa o zaman eşine dön bak canım eşin bu tavizi vermiş onlara çünkü biz be kadar desekte oglu sorun yapmıyorsa seni sorun olarak görmez devam eder

Beni yanlış anlama da eşin sonradan görme mi? Yani mal mülk sonradan mı edinmiş? O tipler söyler çünkü bu lafı böyle param var yok bilmem ne diye.
Yok aslında dededen zenginler. Ben zaten bu kadar zengin olduklarını evlendikten sonra öğrendim, bana asla şuyum var buyum var demedi çok mütevaziydi gülümse şimdi bambaşka bir insan.
Ay evet narsistte olabilir. Ekonomik istismar. Sonradan görmeyse halledilir de narsistse işi çok zor

Kızlar çok kötüyüm, aklımı oynatıyorum gerizekalı gibi evlendim, eşim her cumartesi pazar annesinin evinde yatılı kalmak istiyor hayır olmaz dedim beşiği fırlattı bağırdı çağırdı benim param var ben niye seninle evlendim istediğim kadını alırdım dedi eğer her hafta sonu gelmeyeceksen beni dinlemeyeceksen bu iş bitsin dedi. Eşyalarını ayakkabısına kadar koydum valize kapının önüne defol git dedim lanet olsun Allah onu kahreysin
İnanamıyorum canım ya şoktayım dakka bir gol bir taşınır taşınmaz başladımı ben her zaman diyorum annesi ile boşanamayan erkekler evlenmesin canım benim üzülme dicem ama elde degil benimki üst katımda ben sinir sahibi oldum 18 senelik evliyim sonun bendende kötü olacaksa çekilecek gibi degil ailesine çok düşkünse kavga ile degilde kandırarak elinde tutmaya çalış

Canım senin durumun zor gerçekten Allah yardımcın olsun okudukça üzülüyorum 🥺 inşallah tez zamanda normale döner. Bizde de reflü var ama alerjiye bağlı değil onda bile çok zorlandım ben de. Hem kilo alımımız hep alt sınırda gitti hem de tam uykuya dalacak kusmaktan uyuyamıyordu şimdi biraz azaldı ama yine de geçmedi. Ben o şurupları da kullanmadım yan etkilerinden dolayı içime sinmedi 🥺

Esas oyun oynayıp öyle alıştırırsan hep o saatte kalkar kuzum bence doğru olanı yapıyorsun o saatte uyuması gerektiğini bilmesi lazım

Ayy sulti yaa çok üzüldüm 🥺🥺🥺 yani zaten kendi memleketine taşınmış aynı şehirde yatılı kalmak neden? Böyle saçma bir şey olabilir mi? Annesine söylesen aslında olmaz mı yani kayınvaliden mi istiyor ki kalmasını? kayınpederinin ismini çocuğuna koymanı bile hak etmiyordu kocan valla çok sinir oldum 🙄🙄 gitsin anasıyla yatsın şimdi. İşin gücün var gençsin güzelsin boşver sıkma canını oğluşunla mis gibi yaşarsınız. O da tıpış tıpış gelir zaten
Evet chen ben de aynen öyle yaptım benim kimseye eyvallahım yok koca dediğin nedir ki dışarda tonla koca var. Oğlumla mutlu yaşamak istiyorum daha yaşım çok genç iyi ki oğlumu yaptım herşeyden pişmanım oğlum hariç. Eşyalarını herşeyini bornozuna kadar kapının önüne koydum, poşetledim kapının kilidini değiştirecem dedim. Bana beşik fırlatıp param var diyor ya gerixelalı bundan sonra benim bedduam onun üstünde olacak bakalım beş kuruşu kalıyor mu hanımına bu eziyeti yapanın iki yakası bir araya gelmesin inşallah. Sabah sabah kalkıp bağırdı çağırdı dün niye anasında kalmamışz ben onun sözünü dinleyecekmişsim bu ne biçim evlilikmiş benim sözümden çıkamazsın ben oraya gidilecek diyorsam gidilecek bitti diyor bana

İnanamıyorum canım ya şoktayım dakka bir gol bir taşınır taşınmaz başladımı ben her zaman diyorum annesi ile boşanamayan erkekler evlenmesin canım benim üzülme dicem ama elde degil benimki üst katımda ben sinir sahibi oldum 18 senelik evliyim sonun bendende kötü olacaksa çekilecek gibi degil ailesine çok düşkünse kavga ile degilde kandırarak elinde tutmaya çalış
Böyle bir adamı istemiyorum melek ne elinde tutması deli misin sen benim bu salakla ne işim olur şu saatten sonra?

Gelmiş bebeği ver sevecem dedi, bebek kucağımdayken bize beşik fırlattın dedim bu bebeği hak etmiyorsun dedim. Sonra da ver bebeği dedi. Ben de balkona koştum arkamdan geldi ver bebeği dedi. Ben de bir adım daha atarsan bebekle atlarım aşağı dedim. Adım attı ben de ayağımı koydum balkon demirine gelirsen atlarız dedim. Sonra gitti. Gerizekalı ya bu kadar şeyi yap bize beşik fırlat param var istediğim kadını alırdım desin bana, gitsin istediği kadından çocuk yapsın parası var. Benim bebeğimi alamaz artık . Allahım bok vardı evlendim

Sünnet yaptıran anneler, bebislerinizin ilk banyosunu nasıl yaptırdınız? 2 gün oldu artık yaptırayım istiyorum. Dr hemen yapabilir dedi ama korktuk🥺
3 gün olunca yaptırabilirsin demişti bizim doktorumuz canım. Sargıları vardı suda ıslatıp çıkarın onları eğer çıkmazsa da zorlamayın kendisi düşer demişti

Tövbe tövbe bence günlük hayattada mememiz açık gezmiyorsak mahrem bölge bana göre ben eşime böyle anlattım durumu. Ben memem açık mı geziyorum hayır dedi o zaman ben emzirirken kimse görsün istemiyorum dedim. Çok mantıklı geldi onada 😅 yoksa dekolte giyerim derin derin gezerim dedim direkt zaten tamam dedi.. o yüzden kvdem görmedi benim emzirdigimi ama sonrada laf yedim biliyorsun olsun amacına ulaşamadı 😈 pipi konusuna gelirsek ben gormelerinide yanlış buluyorum bu cocugunda mahremi var hadi babannesi cart curt kontenjanindan girse bile fotoğraf çekmesi çok yanlış gidip yanlışlıkla birine fotoyu atabilir veya gösterebilir çok kızdım normalllestirilmesine
Söylediklerin çok mantıklı canım bizim türk milletinde pipiyi ortalık malı gibi görme durumu var al dedesi bak al babannesi bak gibi bencede çok yanlış kız bebek nasıl sakınılıyorsa erkekte aynı olmalı bence zaten bu durumu normalleştirdiklerinden dolayı ortada taciz tecavüz gibi durumlar artıyor erkektir yapar gibi eşit davranılsa zaten her şey yoluna girecek oglum yok ama olmuş olsa hep söylerdim ortalıkta asla altını degişmezdim kızımı nasıl başka odaya götürüyorsam oglumuda götürürdüm

Ben bunu kullanıyorum canım 2 sene önce almıştım hala memnunum. Ama özgeninkinde eksik parçamı ne çıkmıştı o biraz sıkıntı yaşadı. Bende öyle bi problem olmadı
Ay ben de gidip alayım birazdan dünden beri ne süt kaldı bende mahvoldum mamayla idare ediyorum kurban olsunlar benim mememe. Hayır gerğzekalı beşiği niye fırlatıyorsun aptal paramparça oldu beşiğim öküz oğlu öküz

Gelmiş bebeği ver sevecem dedi, bebek kucağımdayken bize beşik fırlattın dedim bu bebeği hak etmiyorsun dedim. Sonra da ver bebeği dedi. Ben de balkona koştum arkamdan geldi ver bebeği dedi. Ben de bir adım daha atarsan bebekle atlarım aşağı dedim. Adım attı ben de ayağımı koydum balkon demirine gelirsen atlarız dedim. Sonra gitti. Gerizekalı ya bu kadar şeyi yap bize beşik fırlat param var istediğim kadını alırdım desin bana, gitsin istediği kadından çocuk yapsın parası var. Benim bebeğimi alamaz artık . Allahım bok vardı evlendim
Canım lütfen sakin ol bebegini düşün ben kötü oldum burda bi gerizekalı için degmez

Küçücük bebeğinle emzirdiğin halinle nasıl bağırıp çağırıp eşya fırlatabiliyor önceden de mi böyleydi yeni mi değişti bekarken aile evinde yaşamak istemezler evlenince analarından ayrılmazlar sen de ayaklarının üstünde duruyorsun sonuçta gitti mi
Şimdi sen sakşn ol bebişin etkilenmesin o da yaptığı saçmalığının farkına varır yakında

Kadınlarda kucak açmış bu dağ ayılarını bekliyorlar zaten benim ki de daha yeni evliyken kaynanamın gazına gelip bana kadın sana adam çok demişti arabasını parçaladım sonra itiraf etti annesinin lafıymış
Ay ben arabasını parçalasam o da intikam olarak benim arabamı alır benden, çok düşkün arabasına. Arabasız kalmayı göze alamam. Arabamın anahtarını da sakladım zaten almasın diye ne olur ne olmaz keyfime lüksüme düşkünüm boşansam bile evimi arabamı vermem kimse kusura bakmasın, gurur yapıp hiç bir şey istemem diyemem hatta donuna kadar alırım o şerefsizin😂😂

Tövbe tövbe bence günlük hayattada mememiz açık gezmiyorsak mahrem bölge bana göre ben eşime böyle anlattım durumu. Ben memem açık mı geziyorum hayır dedi o zaman ben emzirirken kimse görsün istemiyorum dedim. Çok mantıklı geldi onada 😅 yoksa dekolte giyerim derin derin gezerim dedim direkt zaten tamam dedi.. o yüzden kvdem görmedi benim emzirdigimi ama sonrada laf yedim biliyorsun olsun amacına ulaşamadı 😈 pipi konusuna gelirsek ben gormelerinide yanlış buluyorum bu cocugunda mahremi var hadi babannesi cart curt kontenjanindan girse bile fotoğraf çekmesi çok yanlış gidip yanlışlıkla birine fotoyu atabilir veya gösterebilir çok kızdım normalllestirilmesine
Benim eşim de durumu normalleştiriyor görse nolcak diyor gerçekten en zor büyüttüğüm çocuk kaynanamın çocuğu olacak fotoğrafları kesin reklam edecek anne tarafında erkek bebek az onlar pipiye çok meraklı mahrem falan hak getire odaya götürüyorum altını açacağım getiririm diyorum koşa koşa geliyor emzireceğim diyorum yine koşa koşa geliyor tam çıldırmalık

Kadınlarda kucak açmış bu dağ ayılarını bekliyorlar zaten benim ki de daha yeni evliyken kaynanamın gazına gelip bana kadın sana adam çok demişti arabasını parçaladım sonra itiraf etti annesinin lafıymış
Bizde yeni evliyken çok sorun yaşadık benim kv de yukardan konuşuyor sesini duyıyorum ayrılsınlar kadın çok diyor anne bir tane anne bulamaz ama eş bulur demişti bende sen misin bunu diyen eşimi çektim kendi tarafıma ne halin varsa gör dedim

Küçücük bebeğinle emzirdiğin halinle nasıl bağırıp çağırıp eşya fırlatabiliyor önceden de mi böyleydi yeni mi değişti bekarken aile evinde yaşamak istemezler evlenince analarından ayrılmazlar sen de ayaklarının üstünde duruyorsun sonuçta gitti mi
Şimdi sen sakşn ol bebişin etkilenmesin o da yaptığı saçmalığının farkına varır yakında
Canım ben açıkçası yaptığı yanlışın farkına varsın istemiyorum hiç bir şeyi fark etmesin. Sırf her haftasonu ailesiyle yaşamak istiyor diye ben düzenimi bozamam çocukla bir ora bir ora mahvoldum , bu pazarı evimde geçirmek istedim diye bebek kucağımdayken bize beşik fırlattı. Benim böyle bir insana ne güvenim kaldı ne sevgim . Açıkçası istemiyorum onu artık. Oğlumla bu evde yalnız yaşamak istiyorum. Babasının bahçe evi var o evde herkesin kendi odası banyosu var haftasonu orda yatalım diyor kendi odamız banyomuz var diyor şehirden uzak bir yerde bayağı. Eşyalarını herşeyini kapıya koydum defolup gider inşallah hala çıkmadı ayıboğan

Ay kızlar hepinizde durum aynıymış çok sevindim ama şöyle ki 5’te uyanıyo ya geri uyuması 8’i buluyo yani 5’te güne başlamış oluyo ama ben o üç saati full uyutmaya çalışmakla geçiriyorum halbuki çocuk o sırada uyumak istemiyo ona üzülüyorım ben
Kuzum hiç suçlu hissetme ben 5 ye kalktığımda mal gibi oluyorum uyuyabiliyorsa uyutmaya çalışıyorum genelde uyumuyor yanıma alıp uyuyorum o söylenirken 😂

X