2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Anneler bu serum fizyolojik ile bebeğin burnunu nasıl temizliyosunuz? Bi kere yaptım boğuluyodu korkuyorum artık ama yapmam lazım
Bi sağa döndürüp sağ burun deliğine yarım şırınga sıkıyorum, hemen sola döndürüp sol burun deliğine kalan serum fizyolojigi sıkıp bebeği yere bakacak şekilde elime alıyorum sırtına vuruyorum ağzından burnundan cikiyor. Sonrasında burun aspiratöruyle cekiyorum

Yardım edecek birileri olunca daha kolay olur sana. En zoru uygun güzel koli bulmak bence onu bulunca gerisi halloluyor. Zaten büyük şeyleri nakliyeciler hallediyor diğerlerini de el birliği ile kolilersiniz
Eczacı amcam var canım kolileri o getırecek temizde oluyor ınsallah hemfn halloluyor

Kardelenzey Kardelenzey canım ben de taşındım bebekle yakın zamanda , ben de stres oldum bayağı ama inan hemen halloluyor yanında sana yardım edecekler varsa eğer. Koli hurç ve çuval bol bol götür. Biz cuma günü gittik ev taşımaya cumartesi günü taşındık . Mutfaktaki her şeyi koliledik yatak odası salon oturma odası her şey hurçlandı geriye büyük eşyalar kaldı onu da nakliye halletti, asansörle indirip taşıdılar hemen yarım saatte toplanmış oldu. Hiç sıkıntı yapma. Diğer evi de yarı biz temizledik yarı kadın tuttuk, öylelikle halloldu . Şimdi halılarımı da yıkamaya vericeğim her yer mis gibi oldu ❤️
Yaa ne guzel inşallah benimkide kolayca hallolur

Teyzoslar kizimin kiyafetine bakin🫣

Eklentiler

• IMG_20240817_115056.jpg
    IMG_20240817_115056.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar oioi indirimi varmış bekleyen varsa🤩

Bi sağa döndürüp sağ burun deliğine yarım şırınga sıkıyorum, hemen sola döndürüp sol burun deliğine kalan serum fizyolojigi sıkıp bebeği yere bakacak şekilde elime alıyorum sırtına vuruyorum ağzından burnundan cikiyor. Sonrasında burun aspiratöruyle cekiyorum
Ağlıyo di mi? Ben böyle yapmayı denedim kafasını arkaya attı işte boğuluyodu. Ben yapamıyorum 🥺

Damadına kıyamamaktan ziyade canım kızı laf duymasın araları bozulmasın diye damada bişe demiyorlar oglu götürmek zorunda gelin kimin umurundaki birde benim kv mecbursun der bişe yaptırırken biraz yüzsüz oluyor canım erkek anneleri kıskançlık var bence ben başka çözüm bulamadım
Haklısın canım gerçekten öyle.
Benim kv de de çocuktan önce gezerken bile ohh siz gezin ben evdeyim canım sıkılıyor diye duygu yapardı hep eşime😂
Ben o kadar taviz vermesem de alışmış bizimki sürekli oğlundan bişeyler istemeye, beni gezdirsin beni getirsin götürsün istiyor hep🙄

Ben şehir değiştirdim taşındım canım, çok bunalıyorum hiç arkadaşım yok Burda psikojim çok kötü
Canım hiç üzme kendini. Sen bebişle parka bahçeye çıktıkça hem diğer bebişlerin anneleriyle arkadaş olursun hem bebişin de arkadaş edinir. Benim ilk oğlumda çok arkadaşlıklarım oldu öyle. Hatta 3 en yakın arkadaşım oğlumun kreş arkadaşlarının anneleri☺️

Ağlıyo di mi? Ben böyle yapmayı denedim kafasını arkaya attı işte boğuluyodu. Ben yapamıyorum 🥺
İstersen eşinle dene canım, biz de iki kişi yapıyoruz. Eskiden küçük olduğu için daha kolaydı ben hemen yapardım şimdi ağladığı için ben de kıyamıyorum eşim yapıyor ben tutuyorum

Yok cok yakin degil.o pendikte ben umraniyede.ama burda 3 arkadasiz.3 umuze dagitim yapiyor🤣 yoksa kendiniz yaratin🤣 yemegi guzel birini tesvik ederek baslayabilirsiniz 🤣🤣🤣🤣kiz kalabalik bir ailede buyumus.yemek yapmayida cok seviyor.musafir agirlamak kizin ruhunda var.bu giriyor.binbir cesit cikariyor.oda cok endiseliydi baslarken simdi ise yetisemiyor🤣annesi,ablasi falanda el atiyor tum arkadaslarim numarasini aldi kizin🤣🫣 en kotu ozel gunlere siparis veriyorlar.benim gibi 3 kisiyede duzenli siparis cikiyor.bi arkadasim ben gibi mudavini oldu.yemek yapmaktan nefret ediyor kiz.yeni evlendi.surekli siparis veriyor🤣burda isten cik eve gel zaten saat oluyor 20.00 ac be ac eve geliyorsun.yemege vakit olmuyor ki😔
sorması ayıp maliyeti ne oluyor bende düşünebilirim 🥶

Ben geçen ay regl oldum diye yazmıştım cünkü leke geldi ama sökülmedi hiç . bu ay regl tarihimde belim ağrıdı ama doğum öncesi gelen koyu kıvamlı mukus tıkacı olur ya hani aynı öyle jelimsi tıkaç geldi bi sürü 😮🙄 leke bile olmadı. Hep jel 🙄 önce büyükçe sonrası kalın dokulu uzayan jel.. ne oldu anlamadım hiç . Yaşayan oldu mı hiç kızlar ?? :KK31:
Yok canım benimki baya normal sökülüyor seninki niye öyle oldu acaba bi gitsen jinekologa

X