2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
gulumsebebek canım topiğe girememiştim ben, sayfaları sonradan okudum ve senin bebişin yaşadıklarını okurken gözlerim doldu içim parçalandı inan. Çok üzüldüm biz böyle üzüldüysek kim bilir sen o an neler hissettin. Rabbim bir daha yaşatmasın şükür ki iyiymiş Kaan. Gözü içinde götürünce tamamen rahatlayacak için Allah’ın izniyle

Kızlar sezaryan sonrası karnına baskı uygulananlar sizin göbek tamamen gitti mi??? Ben şehir hastanesinde doğum yaptım ama karnıma bastıran falan olmadı hiç. Alakası var mı bilmiyorum ama Göbeğimde henüz tam geçmedi. Korse takınca çok iyi geliyodu hemen etki görüyodum ama aşırı sıcak diye takmadım sonradan. Umarım pişman olmam. Bir de benim karnım epeyi bi kesilmiş Mavi070707 karnını görünce farkettim. Kesi ve dikiş güzel ama uzun bi kesik olmuş benimki, neden acaba.. plasentam yüzünden midir nedir.

Pansumanda acımamisti benimdedediğin gibi hayırlısi böyleymiş keşke banada uyusukken bastirsalatdi

Bana yaptılar ama benimde minik göbeğim var hala bence tamamen gitmesi için erken henüz

Çok şükür kuzum Allah Allah yüzünü güldürsün acısını hafifletsin kuzumun yüzeysel çizikler geçer hemen çok güçlüler hızla iyileşir inşallah

Benim doğumdan bir hafta sonra dumduzdu bana doğum yaptigima bin şahit lazımdı.. şimdi de hafif yaglandi onun dışında çok iyi de 6.aydan sonra mekige baslicam

Canım benimki şöyle seninki gibi mi mavininki gibi mi bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20240815_070256.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 36
Canım şimdi senin 4.ay biteli 5 gün olmuş ya bebeğinin şeyi geçti mi 4.ay sendromu
Hala arada emmek istemiyor ama ben sabahları arayı kısa tutuyormusum Dr öyle dedi. 2 uykuda bir gibi emince sıkıntı olmuyor. Bir de etrafı kesfediyorlarmis o yüzden emmede sıkıntı olabiliyormuş farklı pozisyonlarda deniyorum ben de. Yakında amuda kalkcam dün emdi sonra hep yüzüme bakmak istedi ama ben pes etmedim ayakta denedim biraz emdi yine elini emmeye başladı gezerek denedim yine öyle ev son yanıma yatirdim öyle güzel emdi meme resmen yumuşadı bitirdi gibi oldu. Gece de sabaha kadar uyudu maşallah şimdi etrafı izlemek istediğinde farklı stillerde emziriyorum. Onun haricinde biz çok farklılık yaşamadık sendrom olarak

Her dr'un stili farklı galiba bana hiç bastirmadilar

Dün ben balkona çıkarttım etrafı izledi epeyi sıcak diye içeriye soktum odaya geldik direkt mizirdanma başladı tekrar çıkarttım o kadar üzüldüm ki bütün günü kafeste gibi bir odada geçiyor sürekli uyu uyan oyun oyna uyu gibi. Eşime söyledim akşam yemekten sonra çıktık. Pusetindeki örtü vs her şeyi kaldırdım tamamen hava alsın etrafı izlesin diye. Uzun süredir uyanik olduğu için kesin çıkar çıkmaz uyuyacak dedik. Epeyi bir uyumadı etrafı izledi ağaçlara evlere ışıklı dükkanlara falan baktı. Sonra tabii dayanamadı uyudu. Eve gelince hemen bir duş masaj yaptık. Uyku saati kaydı tabii. Yatsı ezaninda uyuyo olan çocuk, ezan okunurken yeni eve gelmişti epeyi emzirme sürecimiz oldu emmek istemedi yüzüme bakıp bakıp güldü ama bir sürü yöntem denedim yılmadan. Sabaha kadar uyudu. Gece 4te uyandim bu çocuk hala niye ses çıkartmadı diye mışıl mışıl uyuyordu. Sabah 6 buçukta kalktı. Akşam hava da efil efildi. Bence bir deneyin akşam çıkmayı sonra banyo beslenme derken uzun uyuyorlar

Beni de döndürüp yapmışlardi

Biz de 6 saat arayla 2 kere yarın ölçek verdik ama sabah uyandığında 37.8di bi yarım kaşık daha verdik sonra bir daha yükselmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…