2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kuzum ben bir gruba uyeyim sadece bebek ve cocuklara hayir yapiyoruz.gecen hafta bir bebegi ameliyat ettirdik beyin ameliyati.bugunde ayagindan enfeksiuonlu bir bebegi.dilersen bir bebek secebilirsin.
Nerden takip edebiliriz canım o grubu. Bizim yakınlarda da bir bebek var 6-7 aylık. Gözleri görmüyormuş ameliyat olması gerekiyor durumları iyi değil yardım topluyor. Ona vermeye çalışıyorum. O grubu da takip etmek isterim

Nerden takip edebiliriz canım o grubu. Bizim yakınlarda da bir bebek var 6-7 aylık. Gözleri görmüyormuş ameliyat olması gerekiyor durumları iyi değil yardım topluyor. Ona vermeye çalışıyorum. O grubu da takip etmek isterim
Ozelden yazdim canim❤️

Kızlar bugun bexero aşısını yaptırdık. 6 saat arayla calpol verdık 2 kez. Az önce de yine 6 saat üstüne yine calpol verdik ateşi oldu 38 derece. Normal demişti doktorumuz. Gece yine olursa calpol mu vermemjz gerekiyor? Sizde de ates oldu mu
Canım benim oğlanda değil ama kızda olmuştu gerçekten gece de vermiştik yani bu geceyi atlatınca yarına sıkıntısı kalmaz Allahın izniyle

Birde sadece ameliyat degil.bez gida yardimi, ilac yardimi, giyecek yardimi var..butcene gore destek atabilirsin. gulumsebebek gulumsebebek
İnstagramda filan varmı sayfası yada internet sitesi atarmısın bana canım bi bakayım. Ben herhangi bişeyler alıp kargo filan açıkçası çok uğraşamam çocuklarla ama doğrudan nakit gönderebilirim

Kız ben sana demedim mi ilerde düzeliyor diye boşa üzülüp durma😁 benimki seninkinden kat kat kötüydü hem rengi hem boşluğu düzeldi üstüne ikinci kez kestirdim hey yavrum hey😂

Hay Allah çok şaşırdım kuzum ya ne kadar acımıştır kimbilir ayağa kalkmak bile çok zordu😢 demek ki bastırılmadan da oluyormuş bak bana hiçbir şey yapmadılar. Bir daha doğrurursan aklında bulunsun
Bi dahaki sefere korkuyorum aynı acıları yasamaktan🥲 ama sonuca değiyor iste 🙈
Kız bu boşluk nasıl doluyor aklım almıyor ahahahah benim doluydu sonra böyle bosaldi inşallah dolar 🤣🤣🤣

Kuzum ben bir gruba uyeyim sadece bebek ve cocuklara hayir yapiyoruz.gecen hafta bir bebegi ameliyat ettirdik beyin ameliyati.bugunde ayagindan enfeksiuonlu bir bebegi.dilersen bir bebek secebilirsin.
Rabbim uğraşlarınızı hayırlarınızı kabul etsin canım ne güzel bi işe ön ayak oluyorsun 🙏💕

İnstagramda filan varmı sayfası yada internet sitesi atarmısın bana canım bi bakayım. Ben herhangi bişeyler alıp kargo filan açıkçası çok uğraşamam çocuklarla ama doğrudan nakit gönderebilirim
Yok askim oyle calismiyor grup yani oyle calismak isteyene hayir demiyoruz ama.bimcell kart vs iletebilirsin, nakit yapabilirsin, aldigin seyi direk oranin adresine yollatabilirsin( trendyol market ) vs.nasil istiyorsan oyle.
Gecen bir bebek var hic kiyafeti yok.simdi 2 tane al yolla olcak iş degil yetmez.eldekileri kargolasam kargo bedeli ederinden cok.dusundum napsam...dolaba girdim toplu satislar var..cok cuzi miktara gardop dizdim bebek icin...kargo adresini direk oraya verdim.bebike ucuza 100 e yakin parca yolladim.bir yasina kadar giyebilecegi..nasil istiyorsan oyle yani❤️

Hala 3. Ayında olan arkadaşlara sesleniyorum.
Benden tavsiyedir: 4. Aya hiçç bulaşmayın. Siz direkt 3’ten 5’e geçin anacım. 4. Ay çekilir gibi değil :silah:
Sende yaşıyorsun demek öyle böyle bir ay degil hemde seninle aynı gün dogum yaptık bakim hangisi akıllanacak önce 🤪🤪🤪

Kızlar bebegimi eşim uyutabiliyor nasıl mümkün anlamıyorum aynısını yapıyorum çocuk bende durmuyor çok sinir bozucu ya.... birde sakin stressizim yani ne var eşimde olup bende olmayan bu iksir anlamış degilim
Canım sen farkında değilsindir ama annenin yorgunluğu stresi oluyor maalesef. Benimde bebeğim bazen çok katılarak ağlıyor eşim alınca bir sakinliyo

Kızlar bebegimi eşim uyutabiliyor nasıl mümkün anlamıyorum aynısını yapıyorum çocuk bende durmuyor çok sinir bozucu ya.... birde sakin stressizim yani ne var eşimde olup bende olmayan bu iksir anlamış degilim
Kaçınılmaz bir gerçek canım sen ne kadar stresli degilüm desende onu uyutmaya çalışmak bile stres yapıyor insana bu dünyada baba olmak varmış stres hormonu yok denecek kadar az ama biz stres babaaa stresss 😂😂😂 seninki uyuyormuş en azından güzel bir beceri benimki babasını görünce resmen gözlerinin içi gülüyor aşk yaşıyorlar 🙈🙈🙈🙈

Yok askim oyle calismiyor grup yani oyle calismak isteyene hayir demiyoruz ama.bimcell kart vs iletebilirsin, nakit yapabilirsin, aldigin seyi direk oranin adresine yollatabilirsin( trendyol market ) vs.nasil istiyorsan oyle.
Gecen bir bebek var hic kiyafeti yok.simdi 2 tane al yolla olcak iş degil yetmez.eldekileri kargolasam kargo bedeli ederinden cok.dusundum napsam...dolaba girdim toplu satislar var..cok cuzi miktara gardop dizdim bebek icin...kargo adresini direk oraya verdim.bebike ucuza 100 e yakin parca yolladim.bir yasina kadar giyebilecegi..nasil istiyorsan oyle yani❤️
Rabbim yardımlarını kabul etsin canım. Bi sadaka bin belayı def eder derler çokta inanırım buna ben. Bakcam şimdi dediğin gruba. Vesile oldun Allah razı olsun

Bastirdilar hemde 6 saat sonra uyuşukluk geçince saka gibi ya ben zaten işkence çektim gittim paramla rezil oldum.. 3 4 defa farklı zamanda gelip bastirdilar içerden ne zaman kana mi baktılar neye baktılar bilmiyorum o bitti bıraktılar
Ben bu karna bastırma olayını duymuştum daha önce benim doktorumda doğum yapan birine sordum o bastırmadılar diyince rahatladım 🙈 benim ameliyathanede bastırdılar karnına masaj yapacağız dediler zaten uyuşuk olunca bişey hissetmedim. Bastırma işi kötü ya.
Gerçi pansuman yaparken dokundular ellediler kontrol ettiler bandaj falan yapıştırdılar bana da ama pek acı hissetmedim. Yine de bişey diyim mi hiçbiri normal doğum acısı gibi değil sen de normalde acı çekerdin bence sezaryen olman daha hayırlı olmuş öyle düşün. İkinci doğumun daha kolay geçer inşallah bu tecrübe oldu.

Kızlar bebeğim 7 saattir uyumuyo ya emerken 5-10 dk kestirirdi öyle de yapmadı gözleri hep açıktı mama içirdim yine uyumadı şu an hala da uyanık uyumuyo 🙄 keyfi de yerinde ilginç bi şekilde gülüyor sesler çıkarıyor falan noldu acaba ya

Kızlar bebeğim 7 saattir uyumuyo ya emerken 5-10 dk kestirirdi öyle de yapmadı gözleri hep açıktı mama içirdim yine uyumadı şu an hala da uyanık uyumuyo 🙄 keyfi de yerinde ilginç bi şekilde gülüyor sesler çıkarıyor falan noldu acaba ya
Benimki de öyleydi kalktık duş aldık beraber sonra emzirdim uyudu canım

Eşime sinir oluyorum kızlar ya, doğumdan sonra sanki ilgisi azaldı gibi geliyor, o böyle yapınca ondan uzaklaşıyorum daha çok bebeğe yöneliyorum. İyice gıcık oluyorum her hareketine sözlerine . Aslında hiç birşey dediği yok çocuğun ama sürekli tersliyorum laf sokuyorum. İyice uzaklaşmışım ondan ruhen.

Eşime sinir oluyorum kızlar ya, doğumdan sonra sanki ilgisi azaldı gibi geliyor, o böyle yapınca ondan uzaklaşıyorum daha çok bebeğe yöneliyorum. İyice gıcık oluyorum her hareketine sözlerine . Aslında hiç birşey dediği yok çocuğun ama sürekli tersliyorum laf sokuyorum. İyice uzaklaşmışım ondan ruhen.
Ben de öyleyim ilk çocukta uzaklaşmıştık ikincide iyice uzaklaştık maalesef 🥺 her şeyi batıyor dimi hormonal bişey mi bilmiyorum valla

Bende de aynı yaa. Aslında her fırsatta sevdiğini falan filan söyler sarılır da ama sanki ilgisi azalmış gibi geliyor bence onlar normal bize öyle geliyor. Bebekle yüzde 95 ben ilgileniyorum diye böyle. Sanki o keyif yapıyoda her sorunu ben sırtlamışım gibi. yorgunken ve uykusuzken de sinirli, huysuz oluyorum hep ona çatıyorum

Sende yaşıyorsun demek öyle böyle bir ay degil hemde seninle aynı gün dogum yaptık bakim hangisi akıllanacak önce 🤪🤪🤪
Hadi bakalım kim kazancak merak ediyorum 🤣🤣 2 gün önce yine rekor kırdık.
Sabah 9 dan gece 11 buçuğa kadar hiç uyumadı 😳 tek bi defa daldı o da 20 30 dk falandı. Gündüz uykusu 10 dk bazen 5 dk bazen 30 dk. Banyo sonrası bile uzun uyumuyor. Gözleri kaşları yüzü kıpkırmızı oluyo artık göz kapaklarını açamıyo ama yine de direniyor. Mamasını da yemez oldu zayıftı zaten simdi süzüldü iyice

X