2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Oha ya sanada öyle yapmışlar ben boşu boşuna nasıl acı çektim anlatamam resmen bana iskenceydi ya düşünsene ameliyat yerine bastırmak nedir ya düşündükçe sinir oluyorum😭 oha ya gerçekten herkese farklı yapmışlar bana hep elden verdiler.. dediğin şekilde kime ne tuttururlarsa öyle yapmışlar gerçekten sanada uyusukken yaptıkları için o hastaneye bir kez daha sinir oldum o acıyı zaten az buçuk seni döndürürken hissetmissin bana bastırdı bildiğin 😭
Döndürürken tuttu dünyam döndü hiç hayatımda canım böyle yanmamıştı bastırsa ölürdüm herhalde kalabalıksa geç gelmiştir sana öyle oluyormuş maalesef ama bana yaptığı bilinçliydi eziyet olsun diye yaptı

genc-anne genc-anne canimm yaptırdım ben sünneti. Harika geçti, bebiş şükür hiç ağlamadı. Doktor çok bilgili ve 4 hafta telefon üzerinden çocuğu takip edeceğini bir kerede muayeneye cağıracağını söyledi.
Ben biraz korkuyorum oraya dokunmaya 😅 kayınvalidem ile eşim degistirdi kremlerini sürdüler hep. Bebek şimdi calpolden bayıldı biraz, gün boyu uykulu gibiydi.
Hadi bakalım hayırlı olsun damatlığını da görün inşallah canım . Çok sevindim iyi geçmiş olmasına. Bikaç gün içinde düzelir herşey normale döner. Oh kafan rahat etmiştir

Ee napıyosun örtüsüz bizimki saat başı emdiği için örtüsüz durmamız mümkün değil 🙈 bak yine dışarıdayım pedim kaymış aktı yine iz oldu şu an saklamaya çalışıyorum allahtan ortam loş parktayız 😄

Ya işte o da kayıyor benim emdikten sonra açıp düzeltmem lazım o da dışarıda zor oluyor. Birini emerken diğeri akıyor ya da emme vakti gelip emmediyse de akıyor bazen birilerinin kucağında oluyor mesela emmek istemiyor o sırada süt akıyor. Yalnızken ya da kız kıza neyse de erkekler varken utanıyorum ben 🙈
Arabaya gidiyorum emzirmeye geçen ikeaya gittik emzirme odasi vardı orda emzirdim🤣misafirliktede başka odaya gidiyorum

Döndürürken tuttu dünyam döndü hiç hayatımda canım böyle yanmamıştı bastırsa ölürdüm herhalde kalabalıksa geç gelmiştir sana öyle oluyormuş maalesef ama bana yaptığı bilinçliydi eziyet olsun diye yaptı
Diyecek çok şey varda ban yerim diye diyemiyorum o dediğin kadın da bana aksi gibi iyi davrandı ben gitmek istedikçe bana bir şey anlatıp durdu hatta gaz çıkarmayı bile öğretti ne ilginç ya... pes

Görmedim ya o da mı yanlış 🤕 benim dikişimde kusursuz mesela
Benim baş ve son kısmı içe çöktü içe gommemesi gerekiyormuş hemşire atıyormuş burdan sağlıkçı bir arkadaşımız öyle dedi görselini atmıştım birde benim dikisleri çok sıkmış öyle dedi ben zaten zor ayağa kalkıyordum böyle başı ve sonu çok aciyordu yirtiliyor gibi hissediyordum bu his çok uzun süre devam etti artık sadece aciyo çok şükür o yırtılma hissi geçti.. sende öyle bir şey yok dimi

Kızlar bebegimi eşim uyutabiliyor nasıl mümkün anlamıyorum aynısını yapıyorum çocuk bende durmuyor çok sinir bozucu ya.... birde sakin stressizim yani ne var eşimde olup bende olmayan bu iksir anlamış degilim

Kızlar bebegimi eşim uyutabiliyor nasıl mümkün anlamıyorum aynısını yapıyorum çocuk bende durmuyor çok sinir bozucu ya.... birde sakin stressizim yani ne var eşimde olup bende olmayan bu iksir anlamış degilim
Bırak uyutsun işte ne güzel 😄 sen de keyfine bak o sıra. Benim eşimin bebekle ilgilenme süresi günde 10-15 dk maalesef 🙄

Diyecek çok şey varda ban yerim diye diyemiyorum o dediğin kadın da bana aksi gibi iyi davrandı ben gitmek istedikçe bana bir şey anlatıp durdu hatta gaz çıkarmayı bile öğretti ne ilginç ya... pes
Bizim tanış olmasına rağmen yaptı bana yuh herhalde birine gıcık oldu benden çıkardı kalabalıktık ondan yapmış olabilir

Benim baş ve son kısmı içe çöktü içe gommemesi gerekiyormuş hemşire atıyormuş burdan sağlıkçı bir arkadaşımız öyle dedi görselini atmıştım birde benim dikisleri çok sıkmış öyle dedi ben zaten zor ayağa kalkıyordum böyle başı ve sonu çok aciyordu yirtiliyor gibi hissediyordum bu his çok uzun süre devam etti artık sadece aciyo çok şükür o yırtılma hissi geçti.. sende öyle bir şey yok dimi
Yok aşkım dikiş yerim hiç acımadı ilk gün dışında dikişi de gerçekten mükemmel kusursuz incecik atarım müsait olunca

50B2437D-D4E5-4960-9B1D-35E9FD26F33B.jpeg
İyileşmiş yan taraftan şuan farkettim 😂 cesursavasci cesursavasci bence gayet başarılı arkadaşların sezeryan yerine baktım çok fena dikilmiş benimki çok okey bence

Ee napıyosun örtüsüz bizimki saat başı emdiği için örtüsüz durmamız mümkün değil 🙈 bak yine dışarıdayım pedim kaymış aktı yine iz oldu şu an saklamaya çalışıyorum allahtan ortam loş parktayız 😄

Ya işte o da kayıyor benim emdikten sonra açıp düzeltmem lazım o da dışarıda zor oluyor. Birini emerken diğeri akıyor ya da emme vakti gelip emmediyse de akıyor bazen birilerinin kucağında oluyor mesela emmek istemiyor o sırada süt akıyor. Yalnızken ya da kız kıza neyse de erkekler varken utanıyorum ben 🙈
Benim başlarda akiyordu öyle şimdi meme çok doluysa bebişim agladiginda falan tetikleniyor. Emerken süt indigini hissediyorum ama akmıyor herhalde ped var ben de tam bilemedim 😂

Sizede geçmiş olsun canım Allah korumuş 🥺

Kızlar Allah hepinizden razı olsun. İyiyiz gece epey bi sıkıntı yaşadı ağrısı vardı sanırım. Calpol da verdim ağrı kesici o rahatlattı. Gözünü açamıyordu az önce olduğu gibi çapak oturmuş yapışmış yani resmen, ondan açamıyordu. Gülücükler saçıyor gözünün alt üst şişmiş ama sandığım kadar çok değil şükür 🙏
Yeni okuyorum cook geçmiş olsun kıyamam Rabbım tün evlatlarımızı korusun inş

X