2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Her konuda olduğu gibi bu konudada doktorların klasik fikir ayrılıkları işte. Hoş gerçi bizim doktor kalça ultrasonuna bile gerek yok diyip yaptırmamıştı. Yoktur bi sorun Allahın izniyle rutin zaten

Tamam canım çok teşekkürler. Dün ortam lostu ama yine emmek istemedi ben de zorlamadim acıkınca emer diye. Normalde uzun uyur gece ama böyle olunca çok uzun uyumadan uyandı emmek icin

Benim bebek maşallah uzaktaki şeyleri de goruyor ben goturmicem kontrole 6 7 aylık olduğunda goturcem onda da gözünde bozukluk var mı diye oturmaya başladığında bu arada karanlıkta da görüyor

Ay eriyorum büyüyorlar şaka maka ya

Benim bebek maşallah uzaktaki şeyleri de goruyor ben goturmicem kontrole 6 7 aylık olduğunda goturcem onda da gözünde bozukluk var mı diye oturmaya başladığında bu arada karanlıkta da görüyor
Gorme konusunda bana da bir problemi yok gibi geliyor dediğin gibi uzaktaki şeyleri de görebiliyor. Rutin galiba bilemedim

Mama meme gittiğimiz için sıkıntı olmuyor zaten direk uykuya devam ettiğimden açlık aşırı vurmuyor ama midem gurulduyor inkar edemem senin oğlan okula başlayınca düzen oturur bence ozamana yapabilirsin. Biz 12-1 de yatıyoruz sabah 7 de uyanıyor oğlan 8-8bucuk yatakta oyalanıyoruz kalkıp kızım uyanıp bakıcı gelip kahvaltı yapasaya saat yine 10 oluyor. En son nezaman 11-12 de kalkmıştım hatırlamıyorum rahat bi 15 senesi vardır bi ince özenmedim değil yani

Ay çok erken almadın mı? Ne zaman başlayacaksın
6. Ayda yavaştan tadıma başlayalım diyorum bakalım Dr ne diyecek:) ellerinden tutunca kısa oturtuyorum kafasını tutabiliyor sevdi bir de öyle durmayı ama kısa tutuyorum bırakıyorum hemen drla daha oturma konusunu konuşmadık yarın konuscam

Evet bir konuş bakalım bize de yaz. Ben mezureyle ölçtüm 63 cm çıktı bu arada

Evet bir konuş bakalım bize de yaz. Ben mezureyle ölçtüm 63 cm çıktı bu arada
Aay senin dr'unun boy ölçüm şeysi olmaması çok saçma bizim son şu 3 cm uzamisti yine öyle olursa 62 falandır herhalde ama bu ay bi boyu uzadı gibi geliyor bogumlari da azaldı sanki inşallah boya gittiği icindir

Birebir ayni durumdayız cozum bulabildiniz mi

Ben bu hafta log tuttum bu şekilde uykusu 20 dk uyuduğu da oluyor

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-09-13-03-30-876_com.miui.notes.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…