2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Eşimin anne tarafı sarı, o taraftan gelecek tek güzel şey baksana farka
Aay gerçekten güneşte zengin cocuukk maşallah minnosunaa
Tam güneş fotisi bulamadim da evde böyle görünüyor işaretledigim yerde de zengin sarısı kalmış

Eklentiler

• IMG_20240806_225154.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20240806_225120.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20240806_225305.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 53
Kimdi acaba canim
Bizim bebekte daha kafasını tutamiyor,ellerinden tutup kaldırdığında kafası geriye düşüyor ama yüzüstü yatirdigimda başını kaldirabiliyor başka tarafa çevirebiliyor,başı omuzumdayken de kaldirabiliyor.. internet ten baktığımda 2.ayda bu durumun normal olduğu yazıyor,biz de daha 3.ayimiza girmedik...

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-07-00-37-07-858_com.android.chrome.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 47
hahahah düşünsene başka bi ailenin çocuğu kaynanan da pamuk gibi seni el üstünde tutuyor bi baktırsamı acaba heveslendim ben bile

Bana sıcaklar gibi geldi canım, ben zıbın şort ya da sadece zıbın giydiriyorum. Sahile bazen yürüyüşe gidiyoruz bacaklarına güneş kremi sürüyorum. Bir de çantamda hep şapkası var

Giydir bitek zıbın geç ya. Zaten güneşlendirmicen ya çocuğu arada vurursa güneş oda doğal d vitamini işte. Uzun giydirip pişircenmi çocuğu
Ayy bende hep zıbın giydiriyorum normalde sahile falan inince, ama güneşte yanarmı bacakları diye korktum.
Uzun giydirip çocuğu güneşten korurken isilik yapmaya gerek yok diyorsunuz
O zaman zıbın devam artık gölgelerde takılırız

hahahah düşünsene başka bi ailenin çocuğu kaynanan da pamuk gibi seni el üstünde tutuyor bi baktırsamı acaba heveslendim ben bile
Bu saatten sonra başkasının çocugu olsam nolacak diyor bilmiyorki benim için çok önemli belki zengin bir ailenin çocugu

Çocuğu kendine sovdurme durup dururken isin şakası bj yana terler bu seferde ağlar durur zibinla gölgede bir şey olmaz

Kızlar uyku arkadaşına alıştırmak istiyorum minnoşumu. Yatagindayken verin sadece uykuya geçeceğini anlasın diyor da gün içinde anakucaginda yatırıyorum. Aslında amaç sadece yatak değil ne zaman uykuya gececekse o zaman vermek dimi?

Çalışan anneler böyle bir hakkımız varmış.
İlkokul çağına kadar kısmi çalışma hakkımız varmış biliyor muydunuz.

Merhaba kızlar bugün kızımı kontrole götürdüm. 2ay 4 günlük. Baş çevresi 38 cm.(doğduğunda 36 cm) bıngıldağı kapanmak üzere dedi. Erkenmiş. Kan ve ultrason istedi. Sizlerde oldu mu. Normalmidir

Ben de vermek istiyorum ama yatakta başka bi şey olmasın diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…