2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
İnş canım hep takip ediyodum da artık evdeyim daha çok yazarım

Hisirtili kitabı çok seviyor. Çıngıraklı bileklik, dış kasiyicilar, tırtıl sesli kitap, eğitici kopekcik. En son içine su doldurulan akvaryum gibi oyun halısı var ya minik ondan aldım onu çok da sevmedi

Ya buna bayılmıştım çok da kaliteli duruyo ama kavrayamaz eline sığmaz diye çekindim o yüzden ince bi şeyler aradım hep, rahat kavrıyo mu

Kızlar 2 hafta sonra yakınlarda biryerlere kaçalım dedik eşimle 2-3 günlüğüne.
Bebişi denize sokmayacağız ama ne giydirmeliyim sizce. Uv korumalı kıyafetler açıkçası hem pahalı hemde denize girmeyeceği için gerek varmı bilemedim. Güneşte tutmayacağım tabiki ama bebek arabasında gezerken bile bazen güneş vuruyor uzun giydiriyorum o yüzden. Yine öyle uzun giydirsem bu seferde çok sıcaklar mı çocuk bilemedim. Var mı fikriniz

Ya buna bayılmıştım çok da kaliteli duruyo ama kavrayamaz eline sığmaz diye çekindim o yüzden ince bi şeyler aradım hep, rahat kavrıyo mu
Böyle büyük gorundugune bakma canım kucucuk bişey. Ben veriyorum genelde eline ağzına götürüyorum. Kenardaki diğer dis kaşıyıcı yerlerinden tutuyor. Bugün odadan çıkmıştım geldiğimde kendi almisti ağzına. Minnak bişey

Bana sıcaklar gibi geldi canım, ben zıbın şort ya da sadece zıbın giydiriyorum. Sahile bazen yürüyüşe gidiyoruz bacaklarına güneş kremi sürüyorum. Bir de çantamda hep şapkası var

Ay çok sevindiiim hemen alıcam aklım kalmıştı onda

Çocuğumun saçları güneşte sarı gölgede kumral çok enteresan gözüm güneşte yeşil oluyo diyenlere döndü ajsjdjd
Aay benim bebişin de öyle doğduğunda altın sariydi sonra kumrala döndü, beyaz tenli olunca gören sarışın diyor zaten de güneşte sarı golgede kumral hatta çok az bir tutam zengin sarısı var bir yerde bir ara zenginlesiyo gibi olduk herhalde sonra olamadık

Bende de matematik sıfır belkide
Solak olanlar zeki olur diyorlar demekki bazılarında teori tutuyor yalnız ders olarak bakmamak lazım benim eşimde kızımda her işi becerir maşallah

Hahahahah ben de hamileyken hep zengin sarısı olsun bizi zengin etsin diyodum bu durumda ne oluyoruz güneşte zengin gölgede zenginimsi

Hahahahah ben de hamileyken hep zengin sarısı olsun bizi zengin etsin diyodum bu durumda ne oluyoruz güneşte zengin gölgede zenginimsi
Hahahaha instada bazi postları görüyorum kumral gibiler 1 yaşında sarı olmuşlar bizimkiler de belki döner sizde var mı sarışınlık ben sarımsı gibiyim

Hahahaha instada bazi postları görüyorum kumral gibiler 1 yaşında sarı olmuşlar bizimkiler de belki döner sizde var mı sarışınlık ben sarımsı gibiyim
Eşimin anne tarafı sarı, o taraftan gelecek tek güzel şey baksana farka

Eklentiler

• IMG_6694.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_6663.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 59
Giydir bitek zıbın geç ya. Zaten güneşlendirmicen ya çocuğu arada vurursa güneş oda doğal d vitamini işte. Uzun giydirip pişircenmi çocuğu

Bende de matematik sıfır belkide
Solak olanlar zeki olur diyorlar demekki bazılarında teori tutuyor yalnız ders olarak bakmamak lazım benim eşimde kızımda her işi becerir maşallah
Ay hadi inşallah benimkide öyle olur. Solaklar zeki olur demedi aslında artısı eksisi herhangi bi durumu yok sadece karakteristik farklılığı var dedi. Oda işte matematikte iyi olurlar genelde ve iyi yönlendirilirse güzel yerlere gelir bunu zamanı gelince size anlatcam dedi sadece. Açıkçası kızımda böyle bi konu hiç dönmemişti onun zaten sol lob ağırlıklı bence birde işitsel hafızası baskın.
Ay ya valla sevindim kim istemez çocuğu her işi becersin kafası çalışsın iyi yerlere gelsin dimi ama Rabbim evlatlarımızı güzel yerlerde iyi insanlarla görmeyi nasip etsin

Amin canım inşallah solak olanların aslında daha pratik zekaya sahip oldugunu duymuştum kızım solak olunca biraz araştırma yapmıştım aslında solak olanlar beynin her iki tarafınıda kullanabilirmiş matematik zekası o yüzden baskın olabilir maşallah doktorunuzda çok ilgiliymiş güzel bilgiler vermiş. Bu arada eşime dedim ki sen acaba hastanede karıştın mı dedim kanın ayrı hemde solaksın dedim bi
Dna testi mi versen dedim hani benim için sorun degil benim kocam zaten ama belki bu ailenin çocugu degildir düşünsene anneside kaynanam olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…