2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bende bazen şey oluyo bebegim uyurken izliyorum ya bi bakıyorum altina yapmış sonra başlıyorum üzülmeye.. Ben olmasam nasıl yapacaksın daha kucucuksun diyip oturup bir kere aglamistim çok komik farkindayim🤣🤣🤣 az önce yine oldu hani o kadar bize muhtaçlar ki bana bir şey olsa ne yapar diyorum üzülüyorum 🙄🙈🤣 size oldu mu hiç ahahahah
Bendede çok oluyor 🤣 yavrum emzirmesem aç kalacak, altını değişmesem öyle kalacak, yerde uyuyo bazen minderinde, almasam orda öyle kalacak vs 🥹🥹

Bendede çok oluyor 🤣 yavrum emzirmesem aç kalacak, altını değişmesem öyle kalacak, yerde uyuyo bazen minderinde, almasam orda öyle kalacak vs 🥹🥹
Aynı aynı 🤣🤣🤣🤣
Hatta bi haberde görmüştüm kadın bebeğini bir hafta mı 10 gün evde yapayalniz bırakmış bebek ölmüş tabiki ayyy varya bazende aklıma o geliyo o kadına da sövüyorum bi insan nasil bırakır diye 😅😅

Benim kendi cildim de çok kuru zaman zaman egzama çıkıyor hem bioderma atoderm hem de mustela stelatopia denedim, mustelanınki daha çok nemlendiriyor bence. Biodermayı ben günlük yüz kremi gibi kullanıyorum mustelayı iyice kurursam kullanıyorum. Tabi yine de deneyin size daha iyi gelir belki
Bizim egzamalar zor geciyor belki ondan kaynaklanıyor olabilir bazen özel krem kullanıyoruz

Kızlar bende bazen şey oluyo bebegim uyurken izliyorum ya bi bakıyorum altina yapmış sonra başlıyorum üzülmeye.. Ben olmasam nasıl yapacaksın daha kucucuksun diyip oturup bir kere aglamistim çok komik farkindayim🤣🤣🤣 az önce yine oldu hani o kadar bize muhtaçlar ki bana bir şey olsa ne yapar diyorum üzülüyorum 🙄🙈🤣 size oldu mu hiç ahahahah
Bana hep oluyor canım annelik iç güdüsü bana birşey olsa kuzum napar annesiz kalır nasıl büyür kim onunla ilgilenir diye hep ölüm korkusu sarar beni büyüyene kadar hadi diyorum digerleri kendini kurtardı ama aen daha küçücüksün benim kokumdan sevgimden şevkatimden mahrum kalırsın diyorum hatta psikolojik olarak kalbim bile agrır acaba bişemi olacak derim çok kötü bi durum bak hatırlattın aglıcam şimdi 🥺🥺🥺

Aynı aynı 🤣🤣🤣🤣
Hatta bi haberde görmüştüm kadın bebeğini bir hafta mı 10 gün evde yapayalniz bırakmış bebek ölmüş tabiki ayyy varya bazende aklıma o geliyo o kadına da sövüyorum bi insan nasil bırakır diye 😅😅
Ben bebekle ilgili ne görsem aglıyorum şu kas hastası çocuklar yok mu hep karşıma çıkıyor çalışsam bütün paramı onlara bagışlıcam bir tane idil bebek vardı ilacına kavuştu ailesi agladı ben agladım 🥹🥹

Bir kere verdim bi daha vermedim iğrenç kokuyordu bebekte içmedi.. önce buzdolabında erittim biraz buzu gidince sıcak suyun içine koydum torbayla içme ısisina gelince süt, verdim de bazı kişilerin kokuyormus sanırım öyle benimde onlardan galiba ben hatta bozuldu sandım o yüzden de veresim de gelmemisti..
Diğer kızlar nasıl yapiyo bilmiyorum
Ayy benimde sabunumsu kokuyordu sünnet olduktan sonra hep banyo suyuna koydum.

Bana hep oluyor canım annelik iç güdüsü bana birşey olsa kuzum napar annesiz kalır nasıl büyür kim onunla ilgilenir diye hep ölüm korkusu sarar beni büyüyene kadar hadi diyorum digerleri kendini kurtardı ama aen daha küçücüksün benim kokumdan sevgimden şevkatimden mahrum kalırsın diyorum hatta psikolojik olarak kalbim bile agrır acaba bişemi olacak derim çok kötü bi durum bak hatırlattın aglıcam şimdi 🥺🥺🥺
Ayyy özür dilerim canım 😭 inan üzmek istemezdim gerçekten aynı dusunceler ölüm korkusu var bende de

Ben bebekle ilgili ne görsem aglıyorum şu kas hastası çocuklar yok mu hep karşıma çıkıyor çalışsam bütün paramı onlara bagışlıcam bir tane idil bebek vardı ilacına kavuştu ailesi agladı ben agladım 🥹🥹
Bende bir bebeğe o konuda yardımcı olmuştum ve yürümeye başladı iyileşti o adım attıkça ben mutlu oldum annelik bambaşka ya

Ben de hep düşünüyorum canım hatta şey düşünürdüm ilk bebekte, ben aniden ölsem evde tekim ya eşim gelene kadar bebek açlıktan ölür memem açık olsa da gelip ememez falan diye 🥲😄 şimdi de arada geliyor öyle düşünceler daha çok küçükler bana bir şey olmasın diye dua ediyorum büyüdüklerini iş sahibi olduklarını evlendiklerini göreyim diyorum 🙏🏻

Aynı aynı 🤣🤣🤣🤣
Ayy ben de geçen onu düşündüm yaa bebek çok ağlamıştır ne hissetmiştir o an ölmeden önce diye çok üzüldüm 🥺🥺🥺

Hiç bilmiyorum canım, bütün kuzenleri surmuslerdi hepsinin de çürük siyah siyah olur ya dişleri öyleydi
Ben jellerin çürümeye sebep olduğu ile ilgili bişey duymadım,kan ilaçları dişe değdiği zaman çürütüyor ve siyah leke bırakıyor,aklınızda olsun,bebeklerinize kan ilacı vereceginiz zaman dişlerine degdirmemeye çalisin..

Eklentiler

• IMG_20240805_145840.jpg
    IMG_20240805_145840.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 20
Ben jellerin çürümeye sebep olduğu ile ilgili bişey duymadım,kan ilaçları dişe değdiği zaman çürütüyor ve siyah leke bırakıyor,aklınızda olsun,bebeklerinize kan ilacı vereceginiz zaman dişlerine degdirmemeye çalisin..
Ben küçüktüm o zaman hep jel sürdüklerini hatırlıyorum hatta annelerimiz o şekilde konuşmuştu bu jellerde ötürü dişleri hep çürüdü çocukların diye. 15-20 senesi var bu olayların. O yüzden mi çürüdü bilmiyorum ama bende öyle bir travma kaldı dişine bisey surersem siyah siyah çürük çürük olur mu diye

Ben de korkarak gittim canım biberondan çeker gibi içti resmen ben de sasirdim tadını beğendi herhalde diye. Hemşire de soğuk soğuk iyi gelmiştir dedi. Hava sıcak olunca susadi herhalde
Emzik veriyor muydun sen normalde ben normalde emzik biberon kullanmadığım için öyle çekmedi ebe emzik emse çeker direkt dedi zaten d vitaminini de tükğre tüküre içiyor

Damlatırız ebe bana evde de verebilirsin diğerini dedi ben de bi doktorla konuşup öyle yapıcam sütle karıştırıp oluyorsa karıştırıp vericem tek olunca içmiyor ebe bu yağlı biraz yoğun midesini bulandırabilir dedi en başta o da çıkardı
O ilacı evde biz ağzına damlatamayiz mi nasıl bir şey çünkü benimkide kesin kusar normalde kusmayan bebek probiyotigi beğenmediği için kusuyordu anne sütü veriyoedum hemen o zamanlar kusmuyordu.. şimdi evde yapsam anne sütü veririm kusmaz diye düşünüyorum
ı

X