2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Selaaam, nörüyosunuzz kızz 😂 bikaç gün cebelleştim oğlumla kendimle şimdi anca toparlıyorum .
Valla sütü olanın aklı varsa bebesine asla biberon vermez. Eğer günde 1-2 veriyosanız bir şekilde biberon kullanmadan verin veya sütünüzü arttırıp biberonu kestirin. Bizim meme reddi ilerledi. Günlük Mama takviye sayımız arttı.herşey o kadar bağlantılıki. Bikaç gün yediğime içtiğime dikkat etmedim işler daha da kötüleşti

Niye sır gibi saklıyim kız anlamanız lazımdı yollar kötü uzun derken ahahahha mersin canım da bu gidişle mersinde olur gibi antalyada güvenecek kimse bulamadım oğlumun geleceği için fnfjfjndjdnf
Kız ne biliym antalyadan 10 saatte her yere gidilir ahsjsjs mersini duyunca sana daha bi kanım kaynadı biliyosundur anteplilerin ikinci memleketi gibi orası😂😂 sen buraya kadar geliceksen antebe gel de bizimkine yaptır sünnetini 3 saatlik yol yaptırır dönersiniz hemen

Eklentiler

• IMG_6521.jpeg
    IMG_6521.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 39
Aay çok sevindim böyle yatirabildigimize benim bebişin derdi reflü yatagiydi sanırım sürekli kaydığı için uyaniyordu. Dün gece geç uyuduk 12 gibi falandı ve sabah 6da kalktı o arada hiç uyanmadı 🤭 sabah da bir türlü dalamadi tekrar, konuştuk falan derken reflü yatagini kendi yanıma aldım elini de tuttum öyle de bı 2-3 saat uyumusuz, sonrasında yine kaydı uyandi🤭 reflü yatağıymis sorunumuz 😁
Büyüdüler artık reflü yatağı onlara göre değil bence annesi zorlama çocuğu bundan sonra 😂😂

Selaaam, nörüyosunuzz kızz 😂 bikaç gün cebelleştim oğlumla kendimle şimdi anca toparlıyorum .
Valla sütü olanın aklı varsa bebesine asla biberon vermez. Eğer günde 1-2 veriyosanız bir şekilde biberon kullanmadan verin veya sütünüzü arttırıp biberonu kestirin. Bizim meme reddi ilerledi. Günlük Mama takviye sayımız arttı.herşey o kadar bağlantılıki. Bikaç gün yediğime içtiğime dikkat etmedim işler daha da kötüleşti
Sağıp vermeyi denedin mi kuzum mama yerine

Ben belkide o yüzden 4 kullanıyorum sıkmiyorda çok rahat ama 3 artık sırtına çıkarıyordu bizde
Çocukların anatomik yapısına göre de degisiyordur belki ya, bizim bebişin boyu çok uzun doğmadı şu anda da sizinkilere göre biraz kısa olabilir o yüzden kilosu çok görünüyor boyuna vermediği için. 3 numara bize güzel oluyor ben sıkmıyorum tasirma yapmıyor gece hiç uyanmadigi için bezi tamamen mavi olmuş ama hiç dışına sizmamis

Kız ne biliym antalyadan 10 saatte her yere gidilir ahsjsjs mersini duyunca sana daha bi kanım kaynadı biliyosundur anteplilerin ikinci memleketi gibi orası😂😂 sen buraya kadar geliceksen antebe gel de bizimkine yaptır sünnetini 3 saatlik yol yaptırır dönersiniz hemen
Kiz zaten bizim sahiller hep antepli dolu bilirim🤣🤣🤣 sende haklısın bu arada dhjdjd çok mantıklı bak mersine gelen antepede gider ama kuaförüne şuan ayrı üzüldüm bak 🤣

Çocukların anatomik yapısına göre de degisiyordur belki ya, bizim bebişin boyu çok uzun doğmadı şu anda da sizinkilere göre biraz kısa olabilir o yüzden kilosu çok görünüyor boyuna vermediği için. 3 numara bize güzel oluyor ben sıkmıyorum tasirma yapmıyor gece hiç uyanmadigi için bezi tamamen mavi olmuş ama hiç dışına sizmamis
Büyük ihtimal anatomik yapisi dediğin gibi

Yanıma reflü yatağını alma sebebim kendime guvenmemem 🤣 yatağında elini kolunu açtığı o rahat pozisyonu gördükten sonra reflü yatağına yatırmam artık🤣
Biz ne cesaret bilmiyorum ama çok uzun zamandır ortamızda yatırıyoruz 😂 gece beslenmesine kalkınca uykusu açılıyo onu geri kucakta uyutmak o an çok zor geliyo, park yatağına koysak bağıracak, biz de ortamıza alıyoruz ellerini tutuyoruz anında uykuya dalıyo gündüz hayatta öyle uyumaz gece uyuyo bizimle yatmak güven veriyo sanırım🙈

Kiz zaten bizim sahiller hep antepli dolu bilirim🤣🤣🤣 sende haklısın bu arada dhjdjd çok mantıklı bak mersine gelen antepede gider ama kuaförüne şuan ayrı üzüldüm bak 🤣
Dimi gelmişken saçını da yaptırırdın hahaha😂😂 ama sünneti düşün bence güveneceğin kimseyi bulamazsan burda bi antebin yaptırdığı adam var 😂

Dimi gelmişken saçını da yaptırırdın hahaha😂😂 ama sünneti düşün bence güveneceğin kimseyi bulamazsan burda bi antebin yaptırdığı adam var 😂
Ajahahahahhaa adam birde bu antepli değil yapmam diyip bizi göndermesin geri memlekete 🤣🤣🤣 evet ya kuaföre çok çok üzüldüm şuan

Biz ne cesaret bilmiyorum ama çok uzun zamandır ortamızda yatırıyoruz 😂 gece beslenmesine kalkınca uykusu açılıyo onu geri kucakta uyutmak o an çok zor geliyo, park yatağına koysak bağıracak, biz de ortamıza alıyoruz ellerini tutuyoruz anında uykuya dalıyo gündüz hayatta öyle uyumaz gece uyuyo bizimle yatmak güven veriyo sanırım🙈
Gerçekten bebeği ezmiyoruz uyurken değişik bir duygu ortamizda yattiginda daha uzun sure uyuyo birde🤣🤣

Ya kızlar bugün bebeğim yatağında bir huzur bulamadı. Gaz sancısı var diye bizim yatağa aldım kıpırdamadan rahat rahat yattı. Ben de reflü yatağını kaldırıp yatağına koydum önce bir şaşırdı yatağı garip geldi ama sonra kolunu bacağını rahat bir şekilde yayarak uyudu. Yatağında reflü yatağı gibi delikler falan var kusma durumuna karşı ama reflü yatağı gibi de eğimli değil biraz da endişeliyim açıkçası. Uyuyunca da ellemeyelim artık dedik bugün çok zor daldı çünkü. Dümdüz yatağında yatıran var mı bebisini, herkes eğimli mi yatırıyor
Ben geçen hafta kaldırdım reflüyü. Kımıldayınca eğimden dolayı çocuk sarsılıp uyanıyor beden dengesi gidiyor bir de kafasının arkası uzun ondan. Düzde kolları yana açıp daha rahat uyuyor

Aay yok ben kendime asla güvenmiyorum o konuda 🙈 bizimki de tam tersi gece beslenmesinden sonra daha gazını çıkartırken omzumda uyumaya başlıyor yatağına koyunca devam ediyor 😂 bizim problem sabah hava aydinlanirsa uyumakta zorluk çekiyor bugün de uyumadı uyumadı elini tutunca 10 bucuga kadar beraber uyumusuz normalde odada o kadar uyumaz, uyanır ben 9 bucuga kadar oyalar uyumadigi için de oturma odasına geçerdim, kendilerini güvende hissettikleri için güzel uyuyorlar bence de 🥰

X