2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bugün 5400 geldi kilosu 2 numara olarak son bezleri kullanıyorum canım 3 numara aldım. Bacaklarını sıkıyor diye yaptım onu da. Eğer düzgün bağlamazsam benimki de kaçırıyor. Bezin yanlara uzanan çıkıntıları güzel yerleştirmek gerekiyor. Prima premium care kullanıyorum.
Benim de 3 numara sipariş etme vaktim gelmiş 🙈 melegim can melegim can demişti zaten 2 numara çok az kullanılıyo diye tecrübeli anaların hali başka

Yediğimin ertesi günü +1 kiloyla beni de bitirecek 🤣🤣

Bionatural çok lastik izi yapıyor ya büyük te taksam yapıyo sevmedim bende onu. Bide bezlerde kalıp farkı var prima premium kullanıyorum en son sağlıkocağında 6480 di hala 2 numara kullanıyorum şuan tam geliyor. Çok büyük bez kullanmakta bacak arası açıklığı yapıyormuş diye okudum instagramda
Bionatureli bende çok sevmedim almıştım mecbur bitene kadar kullandım 2 numaraya başlarken sadece naturel aldım yeşil olan onu daha çok sevdim hemde daha ince geldi bana şuan 3 le devam ediyorum yapıştırma yerleri uca gelene kadar kullanılmalı bence bez fazla büyük olursa giyimde de hoş durmuyor

Bionatureli bende çok sevmedim almıştım mecbur bitene kadar kullandım 2 numaraya başlarken sadece naturel aldım yeşil olan onu daha çok sevdim hemde daha ince geldi bana şuan 3 le devam ediyorum yapıştırma yerleri uca gelene kadar kullanılmalı bence bez fazla büyük olursa giyimde de hoş durmuyor
Katılıyorum yeşil olan çok güzel ve şuan 4 kullanıyorum bize tam gibi hafif geniş olsada giyimde çirkin durmuyo ama 5 kullansam kesin dururdu 🤣🤣

Katılıyorum yeşil olan çok güzel ve şuan 4 kullanıyorum bize tam gibi hafif geniş olsada giyimde çirkin durmuyo ama 5 kullansam kesin dururdu 🤣🤣
Demi bio bana çok pamuklanıyor toplanıyor gibi geldi ama yeşil çok güzel. Senin bebişin kilosuna göre 4 iyi canım dur 5 geçme çocuk büyüsün biraz 😂😂

Demi bio bana çok pamuklanıyor toplanıyor gibi geldi ama yeşil çok güzel. Senin bebişin kilosuna göre 4 iyi canım dur 5 geçme çocuk büyüsün biraz 😂😂
Yok 5e geçmem gerçekten olmaz 🤣🤣🤣 ben başından beri yesil kullanıyorum ondan o dediğine katıldım çok güzel ve inceliği de çok güzel 🙈
Valla benim kaynanam gibi olursa yazık olur kızıma 😂😂😂
Kızlar analarının kaderini yaşarmış 🤣🤣🤣

Yok 5e geçmem gerçekten olmaz 🤣🤣🤣 ben başından beri yesil kullanıyorum ondan o dediğine katıldım çok güzel ve inceliği de çok güzel 🙈
Kızlar analarının kaderini yaşarmış 🤣🤣🤣
Dogrudur bende annemin kaderini yaşıyorum çünkü 😂😂 tabi babam betermiş benimki bana da uysal 😂😂

Evet önde toplanıyo ama 2 de artık cırt yerine göbeğinde olan kısıma doğru şişiyodu😂
Molfix biraz geniş evet. Sleepyde bionatural geniş 3 olur büyük ihtimalle
Bidahaki çişte dikkat etcem yukarı yürüyor mu 😂😂 ben sleepyde bionatural kullanıyodum ama büyükte olsa lastik izi oluyordu onu çözemedim bi türlü
Ohhh be sonunda 4 diyen biri daha oldu ben 4 kullanıyorum bebise🤣🤣🤣anca oluyo poposuna
Ama seninki kiloluydu da dimi kaç oldu şimdi
Yemin ederim bende ona şaşırdım
Bende bende 🤣🤣 O ozgeeeee1

Evet benimkinde çırtlar kavuşmuyor bi tık kenarlarda kalıyor bacak arası tam oturuyor bel yüksekliği primanın oldukça iyi zaten yukarı taşma yapmıyor o sebeple. Elimdeki 2 numaralar bitince 3 e geçerim sanırım. Dediğin gibi hem kıyafette güzel durmuyor aşağı sarkıyor hem bacak arası açık oluyormuş

Kızlar oturma egzersizlerine başladınız mı? Ellerinden kaldırıp bi kaç saniye oturtup geri yatırıyorum çok hoşuna gidiyor oturmak. Erken diye düşünüyodum omurilik için ama bi doktoru dinledim kafasını ellerinden kaldırırken diriyo tutuyorsa egzersizlere başlayın filan diyodu.

X