2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Eee kızlar hamileyken ayva yiyenler nerde?
Bugün kızıma biberon verirken sol yanakta gamzesini farkettim
Ben yemedim sevmem ama babasının gamzelerini almış oğluş göz rengini hala araştırıyoruz benim akrabalarda da var onda da var ama iki kahve gözlüden boncukçıktı hayretteyiz

Ayy inşallah vallahi pazartesi günü gidicem ama kaç gündür onun stresi var napıcam diye.
Peki calpol al diye sana sağlık ocağından söylediler mi, burada kızlar calpol verdik falan dediya bildikleri için tecrübelerinden mi yoksa aşıdan sonra hemşiler alın diyormu merak ettim.

Ben yemedim sevmem ama babasının gamzelerini almış oğluş göz rengini hala araştırıyoruz benim akrabalarda da var onda da var ama iki kahve gözlüden boncukçıktı hayretteyiz
Ayy ben o kadar çok yedimki ayva gamzesi olsun anasına çeksin diye benimkinde gamze yok yada hiç yüzü gülmediğinden farkedemedim
Daha çok bana ayvayı yediriyor o şimdi

Ayy ben o kadar çok yedimki ayva gamzesi olsun anasına çeksin diye benimkinde gamze yok yada hiç yüzü gülmediğinden farkedemedim
Daha çok bana ayvayı yediriyor o şimdi
Bende yeni farkettim son bir kaç gündür güleç bir oğlan genelde ağladığı için belli olmuyormuş

Ben sordum calpolu veriyim mi ateşi çıkmadan diye biraz vücudu savaşsın duruma göre 4 saate bir verirsin dedi de stres yapma başına gelir

O kvnin suçu da inşallah hatasını farkedip adaletli davranır düğününde de eşinin gönlü alınmış olur da yani yüzsüzler harbiden nişanı erkek tarafının yaptığını ilk defa duyuyorum

Hiç sanmıyorum onlar bunu bile idrak edemezler tr tek bizimkiler ya gerçekten bir örnekleri daha yok bize gelince fakirler kuru ekmek yiyorlar sözde elin konyalısına gelince böyleler

Karışık şeyler

Ay o yönü kötüymüş bende odanın şeklini değiştirince olmuyomu dicektim
Demi yaa yeni dogduklarındaki
Koku gitti bile benim canım yüne o kokuyu çekiyor kasıklarımda da agrı var yumurta büyüyüp çatlıcak galiba degerlendirsem mi acaba bebek kokusu için
Benimkinde de bol bol kusmuk kokusu var kanma kanma yapma bunu kendine dur nefes al
Biraz daha büyüsün seni çok seviyorum annecim sen dünyanın en güzel annesisin desin o zaman iyice eriyeceksin gittikçe güzelleşen bir yolculuk annelik
Ay hadi Rabbim hepimize o günleri de göstersin sağlıkla
Ebe aradı canım 11 temmuzda işim var ertesi gün geleyim dedim olmaz aşı 15 günde bir perşembe günleri açılıyor dedi. Önce neden verem savaşa gidiyorsunuz? Biz kızımda gittik 3 ay kuvezde kalınca aşı zamanı geçti tabi. Deri altına bişey enjekte edip kalemle o bölgeyi işaretledi 48 saat yıkanmıcak silinmicek dokunulmucak dedi. Cuma yaptırdık pazartesi tam aynı saatte gittik baktı kağıt verdi o kağıtla sağlıklcağına gidip aşıyı yaptırdık. Ama sizin daha geçmedi ki süre niye test istiyor

Eki Görüntüle 3448023
Bu şekilde yazmış bize de sağlık ocağı ile görüşeyim bende. Aynı gün 3 aşı nasıl olcak bende merak ediyorum
Keşke rota aşısını ikinci ay yapsalardı ağızdan verilen bi aşı o canı acımıyor delinmiyor iğne yok. Nimenrix A grubu sıkıntısız bi aşı ateş huysuzluk yapmaz. Bunların içinde tek sıkıntılı olan bexero. B grubu aşı bacaktan yapılıyor ağrı ateş huysuzluk yapıyor

Gece giydiriyorum ama anlamıyorum ki

Vallahi deli olcam uyandığından beri 10 dk 20 dk dalıyor sonra bağırıyor çıldırıcam
Ben bugün nursey harvey damlayı denedim ıkınma vardı hep. Bugün kakası normale döndü ve gazı çok rahat çıkardı denemediysen mutlaka al dene canım rahatlatır

Farketmesen varya uğraştıracaklar verem savaşta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…