2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aay evet bizimki de annee diyor 😅 emmek ya da emzik isteyince de immee🤣🤣
Benim bebemde anne diyor şaka mııııığ :KK70: her defasında kızım çığlık atıyor ‘ anne dedii kardeşim annee dedii.’ veee dikkat ettim yanında değilsem anne diyo. Yanındayken hiç söylemedi. bu kadarı tesadüf olamaz dimii 🥲 daha dün yımırtaydılar büyüdüler konuşmaya başladılar bilee sıpalar 🥹😂

Keşke rota aşısını ikinci ay yapsalardı ağızdan verilen bi aşı o canı acımıyor delinmiyor iğne yok. Nimenrix A grubu sıkıntısız bi aşı ateş huysuzluk yapmaz. Bunların içinde tek sıkıntılı olan bexero. B grubu aşı bacaktan yapılıyor ağrı ateş huysuzluk yapıyor 🤦🏻‍♀️
Sen yaptırdın mı canım A grubu ya da yapacak mısın. Fiyatları nedir acaba. Madem delinme filan yok bende bundan yaptırırm oğluma belki

Ay o yönü kötüymüş bende odanın şeklini değiştirince olmuyomu dicektim 🤦🏻‍♀️

Benimkinde de bol bol kusmuk kokusu var 🤣🤣 kanma kanma yapma bunu kendine dur nefes al 🤣🤣

Ay hadi Rabbim hepimize o günleri de göstersin sağlıkla😍

Ebe aradı canım 11 temmuzda işim var ertesi gün geleyim dedim olmaz aşı 15 günde bir perşembe günleri açılıyor dedi. Önce neden verem savaşa gidiyorsunuz? Biz kızımda gittik 3 ay kuvezde kalınca aşı zamanı geçti tabi. Deri altına bişey enjekte edip kalemle o bölgeyi işaretledi 48 saat yıkanmıcak silinmicek dokunulmucak dedi. Cuma yaptırdık pazartesi tam aynı saatte gittik baktı kağıt verdi o kağıtla sağlıklcağına gidip aşıyı yaptırdık. Ama sizin daha geçmedi ki süre niye test istiyor
Benimkide çok kusuyor ya

Kızlar, erken doğum yapanlar kan ilacına başladınız mı ? Sağlık ocağının verdiğini kullanmaya başladık bebeğimin midesi bulanıyor sanki

Pazar günü nişan var bil bakalım nişanı kim karşılıyor 😂
HahHhH 😂😂😂😂 tabiki siz karşılıyorsunuz onların karşılayacak hali yok 😂😂 hahahahah
Normalde kız tarafı karşılıyor
Ne kadar hızlı etki etmiş iğne ya... rezene ve anasonu kaçar kasik verdin
Bizede öyle dedi 3 gün banyo tok dedi konuda 1 sene sonrada kizarabilir sisebilir vs vs endiselenme dedi ama 2 ay sonra kabuk bağlayacak falan dedi
evet bize de öyle dedi hiç iz olmaya da bilir dedi, ben 3-4 kaşık verdim yarısını dökmesine rağmen çok güzel etki etti
Aramızda Konyalı varsa kusura bakmasın ama konyalı tam yani 😂😂😂
Hahahahhaha Konyalı değilim ama Konya’da oturuyorum 😂
Evet kızı tepeden tırnağa hazırladılar onu ödediler damadın kıyafetine ayakkabısına kadar aldılar nişan yüzükleri de erkek tarafı kız tarafı sadece alınanları alıp mekana gelecek 😂😂😂
Mekan neresi kız yemekliyse bebeğimi alayım yemek yemeye geleyim hahshshhs😂😂😂😂
Bende kardeşim bende düğünde mesela erkek tarafının yaşadığı şehirde olur dimi biz kız tarafında yapıyoruz çünkü altından onun ki 😂
ohaaas
P Pembepilates sen konyada miydin kimdi bu konyada olan yada konyali 🤣🤣
bendim😂😂😂
Ama şöyle hani bu 0 TL ile gün geçirdim videoları var ya internette bunlarda 0 TL ile nişan yapıyorlar 😂 ama eşim akıllandı biz gitmiyoruz nişana 😍
ay nasıl ya abisiz mi gidecek olur mu 🥹 tartışma mı oldu abi kardeş
Eee kızlar hamileyken ayva yiyenler nerde?
Bugün kızıma biberon verirken sol yanakta gamzesini farkettim 🥳🥰🥳🥰
yok kız yalan onlar, gamzeli olsun diye kilolarca ayva yedim ayvayı yemekle kalmışız😂

Ayy inşallah vallahi pazartesi günü gidicem ama kaç gündür onun stresi var napıcam diye.
Peki calpol al diye sana sağlık ocağından söylediler mi, burada kızlar calpol verdik falan dediya bildikleri için tecrübelerinden mi yoksa aşıdan sonra hemşiler alın diyormu merak ettim.
Canım ben yeğenlerimden biliyorum her bebekli evde calpol muhakkak oluyor , bana ebe de söyledi al diye sağlık ocağındaki doktoruma da selam vereyim dedim direk yazdı aşıya geldim dediğimde

Benim bebemde anne diyor şaka mııııığ :KK70: her defasında kızım çığlık atıyor ‘ anne dedii kardeşim annee dedii.’ veee dikkat ettim yanında değilsem anne diyo. Yanındayken hiç söylemedi. bu kadarı tesadüf olamaz dimii 🥲 daha dün yımırtaydılar büyüdüler konuşmaya başladılar bilee sıpalar 🥹😂
Akrep komşun hayırlı olsuna geldi mi kız bebeğe 😂😂

Şu zeka kartlarını oğlanın önüne koyjyorum bak burda araba var hınnnnn hınnnn diyorum yok, ilgisini çekmiyor bakmıyor 😂😂😂 o kadar para verdik şu kartlara bakması gerekiyor 😂 tummy time için bir ton şey aldım çığlık atıyor istemiyor tüm param çöp oldu oyun halılarım felan 😂

Acaba bu ikinma ihhhh ihhh sesi bende çok uzadı nurse mi yapiyo ya
Atak haftaları canımm ya benimki çok rahattı geçen hafta güzel çıkarıyor demiştim gazını 4 gündür yine ıkınıyor aglıyor alttan gaz sorunu bitmiyor ben şuan hiç bir damla kullanmıyorum birde d vitamini kullanan varsa akşam yatmadan vermeyin uykusuzluk ve huysuzluk yapıyormuş

Şu zeka kartlarını oğlanın önüne koyjyorum bak burda araba var hınnnnn hınnnn diyorum yok, ilgisini çekmiyor bakmıyor 😂😂😂 o kadar para verdik şu kartlara bakması gerekiyor 😂 tummy time için bir ton şey aldım çığlık atıyor istemiyor tüm param çöp oldu oyun halılarım felan 😂
Benimki kart degilde ilk kitabım gibi bişe çok dikkatini çekiyor tek tek sayıyorum isimlerini renklerede baya bir bakıyor elini uzatıyor tutabilse poşet gibi ses çıkarıyor daha çok dikkatini çekiyor

Kız adanaya ne olmuş öyle her gün bir cinayet haberi vallahi sokağa çıkmaya korkar olduk takip ediyor musun instagramda görüyorum ben
Evet canım berbat havaalanı arka tarafları hemen hemen her gün cinayet gülbahçesi tarafı alalhtan bize çok uzak biz baraj yolu tarafına yakınız

HahHhH 😂😂😂😂 tabiki siz karşılıyorsunuz onların karşılayacak hali yok 😂😂 hahahahah
Normalde kız tarafı karşılıyor

evet bize de öyle dedi hiç iz olmaya da bilir dedi, ben 3-4 kaşık verdim yarısını dökmesine rağmen çok güzel etki etti

Hahahahhaha Konyalı değilim ama Konya’da oturuyorum 😂

Mekan neresi kız yemekliyse bebeğimi alayım yemek yemeye geleyim hahshshhs😂😂😂😂

ohaaas

bendim😂😂😂

ay nasıl ya abisiz mi gidecek olur mu 🥹 tartışma mı oldu abi kardeş

yok kız yalan onlar, gamzeli olsun diye kilolarca ayva yedim ayvayı yemekle kalmışız😂
Biz oğlanı vereceğiz bokunu yiyecekler o kadar hevesliyiz 😂
Valla mekanı bilmiyorum hiç sormadım ama mekan çıkışı kp yemeğe götürür illa 😂
Abisiz olacak çokta umrumda değil açıkçası aramadı bile kp le iletişim kuruyoruz sadece o kadar durumlar karışık yani nişanı da erkek tarafı yapınca ben görüşmeyi kestim açıkçası yuh yani

Benimki kart degilde ilk kitabım gibi bişe çok dikkatini çekiyor tek tek sayıyorum isimlerini renklerede baya bir bakıyor elini uzatıyor tutabilse poşet gibi ses çıkarıyor daha çok dikkatini çekiyor
Ay benimkinin dikkatini çekmiyor şimdiden kitaplara alışsın istiyorum yeni nesil tablet çocuğu olsun istemiyorum hatta beraberimde çalıştırmayı düşünüyorum benimle çalışsın benimle gidip gelsin evde tabletle oynamasın diye düşünüyorum kedi boku bile temizlettireceğim ona hayatın kolay olmadığını her istediğine her zaman ulaşamayacağını bilsin bakalım planlarım o yönde 😂 en nefret ettiğim şey ağlayarak her şeyi halledebileceğini sanması😂

Evet canım berbat havaalanı arka tarafları hemen hemen her gün cinayet gülbahçesi tarafı alalhtan bize çok uzak biz baraj yolu tarafına yakınız
Gülbahçesinde geçen hafta ne olaylar oldu gördün mü adam herkesi vurmuş bebeği alıp kaçmış, ay ben bir hafta kendime gelemedim o haberi görünce maalesef videosu denk geldi Instagram da

X