2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
İnşallah ya çok hızlı büyüyorlar
Yaşarken özellikle de o zorlu atak dönemlerinde hiç geçmiyormuş büyümüyomuş gibi geliyor ama dönüp bakınca 2 aylık oldular bile daha dün önce kim doğuracak yarışması yapıyorduk. Zaman çok hızlı geçiyor

Park yataksa sorun olmaz. Onlar baya kullanışlı. Bebek anne kokusuna alışınca biraz zor alışıyor yatağına da

Büyük ihtimalle canım çünkü bizden sonra bizimki gibi bir bebek girdi.. ateş ne zaman yapar peki

Birlikte aynı odada dipdibe uyuyoruz normalde yatağında uyuyordu şu klimayı zamanında oyl4 bi yere taktirmisiz ki cahillik işte besigine geliyo gibi oluyo rahat edemedik koltukta uyuyo benle birlikte ben iste biraz onluyorum derken kendimizi bu halde bulduk nefes alan ayıcık ilk defa duydun bakiyim al işte o kadar dikkat etsen de kendi bildiklerini yapıyorlar de

Büyük ihtimalle canım çünkü bizden sonra bizimki gibi bir bebek girdi.. ateş ne zaman yapar peki
Bak geçen hafta perşembe 59 günlükmüşüz ordan kaçırdık bu hafta aşı açılmadı ta haftaya kaldı
Bugün sık sık kontrol et alnını öp biraz sıcak gelirse ateş ölçerle bakarsın. ağrı yapar ateş inşallah yapmaz. tutarken koluna dokunma acır sonraki günler kabuk yapar aşının tuttuğunu gösteriyormuş kabuk yara gibi kızarıklık filan.

Sizin klima yatakodasına vurmuyomu tüm kapıları kapatsan fanı yükseltsen. Siz salonda yatıyonuz ozaman hepiniz. Beşik büyükmü yerini değiştirsen.
Valla huy değiştiriyorlar okadar herşeye dikkat etsende bildiklerini yapıyolar o yüzden saldım ikinciyi

Kızlar menenjit ve rota aşılarınız ne zaman vurulcak konuştunuz mu doktorlarınızla

Kızlar menenjit ve rota aşılarınız ne zaman vurulcak konuştunuz mu doktorlarınızla
2. Ay kontrolünde yaptırabilirsiniz demişti ama o zaman 3 aşısı olduğu için yaptirmadik. 3. Ay boş olduğu için 3. Ay kontrolünde yaptırmayı düşünüyoruz

Bende aynı düşüncedeyim zaten ileride bizimle yatmıcaklar o yüzden doya doya yatmak sarılmak istiyorum digerlerinde de öyle yaptım 5 yaşına kadar beraber yattık 2 yaşına kadar emzirdim şimdi 16 yaşında olana beraber yatalım diyorum yaa git anne diyor ben onunla yatakları ayırdıgımda 5 yaşındaydı südyenimi çıkarırdım onu koklayarak yatardı şimdi diyor anne sütyeninle yatardım diye

Bizim salonda yatak odasında klima var yatakodasindaki vurmuyor salondaki bir koltuğa vuruyor diğerine vurmuyor ama kıl payı o da tam odanın merkezine kurdurmusuzeşim yatakodasinda biz burdayız. Yatak odasını ben istemedim daraldigim için lohusalikta salon geniş diye ben aldım öyle bir şey ki bir eşyanın yerini kipirdatsak olmuyo
Verem aşısı mi? Salı günü 24u mu 25i mi neydi
Evet cankm. Baksana canım aynı şehirdeyiz farklı günler gulumsebebek Şansa bak ya... 1 seneye kadar kolda tepkime gorebilirsin dedi ebe ne aşı mübarek insallaj ateş yapmaz 5 saati devirdik bakalim

Bizde ateş yapmadı canım inşallah sizde de yapmaz geceyi rahat geçirirsiniz

Demi yaa yeni dogduklarındaki
Koku gitti bile benim canım yüne o kokuyu çekiyor kasıklarımda da agrı var yumurta büyüyüp çatlıcak galiba degerlendirsem mi acaba bebek kokusu için

Daha büyüsünde anne diye dolansın ozaman gör annemmm diye ağzını doldura doldura söylüyor bazen kızım. Ozaman anneyim dimi ben yaaaa moduna girip eriyorum
Biraz daha büyüsün seni çok seviyorum annecim sen dünyanın en güzel annesisin desin o zaman iyice eriyeceksin gittikçe güzelleşen bir yolculuk annelik

Yaa ilk kez benim gibi uzun süre çocuğuyla yatan duydum ama gerçekten fark ediyor bence, bana hep kendine bağımlı yapacaksın çocuğu derlerdi aksine gayet bağımsız özgüvenli bir çocuk oldu maşallah. Kızlar yine gelir kendini sevdirir de oğlanlar kızı bulunca pabucumuzu dama atarlar o yüzden fırsat varken sevmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…