2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben girmez oldum kimse girmeyince🤣sabaha kadar ihlayip tisladi kafayı yicem az kaldi😭😭😭
Öf aynı ya fenalık geldi artık 🤦🏻‍♀️
Bu sabah bebegim ilk defa bilinçli bir şekilde anne dedi🥹🥹🥹😍😍🥰 aglicam sanırım mutluluktan keşke aşısı olmasaydı bugun
Bilinçli mi dedi mümkün değil kız daha önce tek hecelik sesler çıkarsın bilinçli olarak da ondan sonra tek kelime konuşmaya başlar. bilinçli değildir o benimkide anne diyor ağlarken gülerken bağırınırken ama bilinçli değil tabiki.
Siz aşıyı nerde yaptırcanız canım 🤔

Yap yap canım ama nemli olsun ki burnunun içini acitmasin🙈🙈
O pislik çıkarma işini benim 16 yaşındaki kız yapmış peçeteyle çıkarmış burnundan al anne şunu çabuk diyor kafasını çeviriyor bakmıyor hemde çıkarıyor nefes alamaz diye abla yüregi 🤣🤣🤣🤣🤣

Öf aynı ya fenalık geldi artık 🤦🏻‍♀️

Bilinçli mi dedi mümkün değil kız daha önce tek hecelik sesler çıkarsın bilinçli olarak da ondan sonra tek kelime konuşmaya başlar. bilinçli değildir o benimkide anne diyor ağlarken gülerken bağırınırken ama bilinçli değil tabiki.
Siz aşıyı nerde yaptırcanız canım 🤔
İşte ilk defa aglamadan normal konuşurken dedi çok umitlendim 🥹yoksa doğduğu andan beri dediğin şekilde anne diye agliyo🤣🙈
Sağlık ocağında yaptırdım ebenin eli aşırı hafif

İşte ilk defa aglamadan normal konuşurken dedi çok umitlendim 🥹yoksa doğduğu andan beri dediğin şekilde anne diye agliyo🤣🙈
6-7 aylık bilinçli konuşuyorlar canım şu an çok erken ilk baba diyorlar genelde 😀 şimdi ses çıkarırken anne gibi anlaşılıyor ama gerçekten anne dediğinde o zaman delireceksin 😍 oğlum 6 aylık baba dedi 10 aylık da anne demişti dede mama hamham falan demişti anne’den önce 😅 hece tekrarı olan kelimeleri daha erken söylüyorlar

Kızlar biliyorsunuz bebisler 3 aydan sonra artık bizi bilecekler bizimle uyuduğunu ben yavaştan yatağına artık alıştırmak istiyorum bu yüzden de uyku arkadaşı almak istiyorum ne alsam bilmiyorum.. ama 4.ay geldiğinde inşallah yatağında olsun istiyorum.. yoksa çevremden duyuyorum bebek annesiz uyuyamiyormus ben böyle bir durum yaşamak istemiyorum . Tavsiyesi bi fikri olan yardımcı olmak isteyen varsa her öneriye acigim🙈

6-7 aylık bilinçli konuşuyorlar canım şu an çok erken ilk baba diyorlar genelde 😀 şimdi ses çıkarırken anne gibi anlaşılıyor ama gerçekten anne dediğinde o zaman delireceksin 😍 oğlum 6 aylık baba dedi 10 aylık da anne demişti dede mama hamham falan demişti anne’den önce 😅 hece tekrarı olan kelimeleri daha erken söylüyorlar
Olsun be ben yinede buna sevinmek istiyorum 🥹🙈🙈🤣🤣🤣 ahhh ahhh çok güzel bir duyguymuş insallah dediğin sürelerde benim bebiste der bazı bebekler geç konuşuyor ya 🙈

Kızlar biliyorsunuz bebisler 3 aydan sonra artık bizi bilecekler bizimle uyuduğunu ben yavaştan yatağına artık alıştırmak istiyorum bu yüzden de uyku arkadaşı almak istiyorum ne alsam bilmiyorum.. ama 4.ay geldiğinde inşallah yatağında olsun istiyorum.. yoksa çevremden duyuyorum bebek annesiz uyuyamiyormus ben böyle bir durum yaşamak istemiyorum . Tavsiyesi bi fikri olan yardımcı olmak isteyen varsa her öneriye acigim🙈
Ben benimle uyumasını istiyorum canım çünkü bu günler birdaha gelmeyecek bebegin anne ile beraber uyuması anne ile arasındaki bagı kuvvetlendiryormuş bu dedigim büyüdükleri zamanda geçerli bag çok kuvvetli oluyormuş

Ben benimle uyumasını istiyorum canım çünkü bu günler birdaha gelmeyecek bebegin anne ile beraber uyuması anne ile arasındaki bagı kuvvetlendiryormuş bu dedigim büyüdükleri zamanda geçerli bag çok kuvvetli oluyormuş
Ben aramizda uyumasını istemiyorum.. kendimde artık koltukta yatmak istemiyorum.. Anne yanı yatağı var hani yatağımın dibine koyarım ara bölmeyi açarım yine benim olduğumu bilir ama yan yana olmayalim kafasındayım.. dediklerinde çok haklısın ama ne yapacağımı da bilmiyorum ya

Ben aramizda uyumasını istemiyorum.. kendimde artık koltukta yatmak istemiyorum.. Anne yanı yatağı var hani yatağımın dibine koyarım ara bölmeyi açarım yine benim olduğumu bilir ama yan yana olmayalim kafasındayım.. dediklerinde çok haklısın ama ne yapacağımı da bilmiyorum ya
Ben de en az 2 sene aynı odada yatırıcam canım chicco next to me anne yanı beşik var yatağa sıfırladım orada yatar diye düşünüyorum şimdilik ya üzerimde ya aramızda yatıyor ama 3 aydan sonra düzelir heralde. 2 yaşına kadar emzirmek istiyorum ayrı oda olursa gece git gel zor olur.
Çok güzel oluyo kız mis gibi kokusunu içine çeke çeke uyumak biliyorsunuz ya oğlumla 6 sene beraber uyuduk 😂 bunda o kadar abartmam heralde 🤪 ama ben seviyorum gerçekten ileride oğlumla yatamıcam mesela her şey zamanında güzel 🥰

Kız bu bizim sağlıkocağındaki karı bana perşembeden perşembeye açılıyor bu aşı filan dedi acaba illere veya bölgelere göre günü değişiyor mu yoksa bu karı keyfine göre mi ayarladı işim vardı 11 temmuzda aşı var diye iptal ettim

Bizimde öyle olacak canım anne yanı yatagı kuracaz ara bölmeyi bizde takmıyoruz ama malum sabaha kadar minnoşun koynuna girmiş oluyor 🤗🤗

Kız benimki de ağlarken anne diyor dün misafirler vardı şok oldular herkes beni çağırıyor seninki anne diye ağlıyor diye 😂
Geçen kızım ağlıyor anne anne diye o sıra oğlum da başladı ağlamaya oda anne diyor eşim döndü Buda başladı anne anne diye evde herkes anne diye geziyor diyo 🤣🤣

X