2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Moro refleksi yüzünden uyanıyor sürekli yarım kundak yapıyorum üzülüyorum çok sıcak
Aynı aynı durum var bizde de. Ben kundak yapsam bu sefer kundaktan kurtulcam diye uyumuyor savaşıyor. Kv ve annemde çok güzel uyuyor ne moro refleksi ne ses gürültü uyanmıyor çünkü onlarda klimalı odada serin serin yatıyor ve başında hep biri oturuyor oluyor ama evde herzaman o mümkün olmuyor bence uyuyamamalarının en büyük sebebi sıcak

Aman bırak kız uyusun kırk yılda bi uyuyorlar onda da biz evham yapıyoruz
He ya sorma oğlum uyku ve yemek konusunda canıma okudu diyebiliriz bu kez boğa burcu diye umudum var ikisinden yana da ama bakalım şimdilik durumlar nanay yatağında diken var sanki koyunca 5 dk içinde gözler açılıyo şaka maka gündüz hiç uyumuyo yatağında hep üzerimde yatıyo, gece de yine üzerimde yatıyor bi süre sonra yatağına koyuyorum artık bayılmış oluyorum ben de sıcaktan ne kadar uyuyo bilmiyorum

İlk çocuğu kız olup ikincisi erkek olanlara üzülüyorum, kamyon çarpmışa dönüyorlar senin oğlan uslu olur inşallah tabi
Kızlar bebeğim 23 gündür emmiyor 50 günlük tekrardan emsin istiyorum sütümü çoğaltıp duşta emzirmek pilates topunda emzirmeyi demeyeceğim tekrar memeyi tutar mı sizce
Tutar kuzum sen ara ara teklif et olmazsa silikonla emzir hiç yoktan iyidir

Kızlar bebeğim 23 gündür emmiyor 50 günlük tekrardan emsin istiyorum sütümü çoğaltıp duşta emzirmek pilates topunda emzirmeyi demeyeceğim tekrar memeyi tutar mı sizce
Benimki Tuttu tekrarbeni tanumaya gormeye baslayinca meme kavrami olustu.vazgecme asla ama cocuga baski kurma.gece uykusunda dene once ..

Benimkide 25 derecede uyumuyo biraz sıcak yaptım 26.5 uyudu saka gibi bu bebekler normali 25 derece gerçekten çok hassaslar ya

Acıkır diye herhalde bilmiyorum ki hiç uyumadığı için sormadım ben tersini sormuştum kaç saat uyumadan durursa sıkıntı diye

Aman bırak kız uyusun kırk yılda bi uyuyorlar onda da biz evham yapıyoruz

Korkma geçen başıma geldi korkmuştum bende saf gibi uyandırdım çocuğu bir şeyide yokmuş çok yorulmuş sadece
12 buçuktan 5’e kadar uyudu gittim uyandırdım çocuğu 8’e kadar dayandı 8’de mamasını içti anında tekrar uyudu dün de tam olarak böyle oldu saati saatine aynı. Şoktayım valla hiç alışık olduğum bi şey değil gidip gelip öpüyorum rahatsız ediyorum

Ne zaman baba ne zaman bee

Bu kız bulmusta buluyor sukret şükret dürtme çocuğu

Kız deli misin güneş tutulması gibi bi olay bu git tadını çıkar elleme çocuğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…