2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Kizlar gecen biri hastane tipi sagimi sormustu.bende kiraladigimi bilgi verecegimi soylemistim.biliyorsunuz sutum kesilmek uzereydi son zamanlar aksamlari 20- 25 gelmisti.makina kiraladim ve 4 gundur powerpump yontemi var onu denedim. her sabah ve aksam cift meme baslik ile 20 dk sagim 10 dk mola 10 dk sagim 10 dk mola ve 10 dk sagim seklinde.aralarda ise 3 saatte bir sagim yaptim 15 dk lik.

Sonuc olumlu🤗 suan toplam 60 lara cikti aksam sutum 25 lerden🤗❤️ sutu az olanlara duydulur, deneyin❤️

Kizlar gecen biri hastane tipi sagimi sormustu.bende kiraladigimi bilgi verecegimi soylemistim.biliyorsunuz sutum kesilmek uzereydi son zamanlar aksamlari 20- 25 gelmisti.makina kiraladim ve 4 gundur powerpump yontemi var onu denedim. her sabah ve aksam cift meme baslik ile 20 dk sagim 10 dk mola 10 dk sagim 10 dk mola ve 10 dk sagim seklinde.aralarda ise 3 saatte bir sagim yaptim 15 dk lik.

Sonuc olumlu🤗 suan toplam 60 lara cikti aksam sutum 25 lerden🤗❤️ sutu az olanlara duydulur, deneyin❤️
Masallah canım cook sevindim. Nereden kiralıyoruz nasıl oluyor? Bir de bu emzirmeden sonra sağıp elde ettiğin miktar mı yoksa meme doluyken mi

Bu şekilde yapınca bebiş emdiğinde sütün oluyor mu ki? Ben bi kez sağayım diyorum(15-20 dk mola vermeden) öbür emzirmeye sütüm dolmuyo bile doğru düzgün

Bu şekilde yapınca bebiş emdiğinde sütün oluyor mu ki? Ben bi kez sağayım diyorum(15-20 dk mola vermeden) öbür emzirmeye sütüm dolmuyo bile doğru düzgün
Canim sutum yoktu ki zaten son haftada cook azdi.cok yara oldu baslarda ve nasir oldu.memede 1 2 delikten cikiyoyordu sut yaralardan dolayi.bebegimde kilo alamamisti mecbur mama basladik doktor onerisi ile..zaten ortalama 40 falan cikiyordu elle sagdigimda.. regl de tuz biber oldu 20 lere dustu..en son bebem ememiyordu haliyle. emme ustune mama aliyordu mecbur.biberon kullanmak durumundaydim.yaralar gecince hemen makina kiraladim.simdi o sagdikladimi mama yerine veriyorum.o emiyor yorulunca bidakiyor onceki sagimdan olan sutu veriyorum oda yetmezse mama.kalan memeyide sagip sonrakinde iciriyorum

Ne güzel herkesin bebisi uyuyo benimki paso ıkıniyor kakasını yaptı hala ıkıniyo ya 😭😭
Canim benim bebemde bi ara oyleydi.ben o hafta aratmistim hatta bagirsaklari gelistigi icin oluyormus.işerken bile o kaslari kullandiklarini sanip ıkınyormus bu bidiklar❤️ bende aci cekiyor diye cok uzuluyordum ama normal bi surecmis.birileri daha ayni hafya sormustu hatta konusmustuk bu ıkınma konusunu...4 5 gun falan surmustu ikınmasi

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-29-19-18-01-482_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-29-19-18-01-482_com.android.chrome.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2024-06-29-19-16-11-531_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-29-19-16-11-531_com.android.chrome.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 32
Canim benim bebemde bi ara oyleydi.ben o hafta aratmistim hatta bagirsaklari gelistigi icin oluyormus.işerken bile o kaslari kullandiklarini sanip ıkınyormus bu bidiklar❤️ bende aci cekiyor diye cok uzuluyordum ama normal bi surecmis.birileri daha ayni hafya sormustu hatta konusmustuk bu ıkınma konusunu...4 5 gun falan surmustu ikınmasi
Ayyy çok sevindim o zaman 🥰🥰 inşallah çabuk geçer uykusu da zehir oluyo

Kızlar çok şükür mevlüd okuttuk bitti🥹🙏🏼
Korktuğum gibi olmadı bebek kalabalıkta daha sakin kesinlikle herkesi incelemekten ağlamadı çok fazla😅
Kimsenin kucağına gitmedi anane babane hariç kimseye vermedim😂 bir ara halam aldı aa altını değiştirecektim diyip hemen aldım kucağından😂
Kvdemlerin tarafından bir akrabası var beni sinir etti çocuğun yüzünü sıkıyor ellerini yanaklarını öptü şap şup o kadar sinirlendim ki kvdemle gözgöze geldik kadın bana sakin ol der gibi baktı hemen bana getirdi çocuğu😡 gidip ellerini yüzünü yıkadım çocuğun. Bir de bunu yapan daha bizim yaşlarımızda genç bir kadın ve 2 yaşında oğlu var düşünün yaşlı biri değil, oğluda uyuyan çocuğun beşiğine bir asıldı yavrum nasıl korktu uykusunda ayy onlara sinir oldum yani.
He birde herkesin sana çok alışmış annesi hep seni istiyor demesine sinir oluyorum veya ağlıyor beşiğinde kucağıma alıyorum ya kucağa alışmış demelerine sinir oluyorum. Napayım çocuğa ben bakıyorum bütün gün tabi bana alışıcak beni istiyecek ben annesiyim dedim herkese gülerek tabi içimden söverek😂
Neyse buraya uzunca mevlüd anımızı yazmış oldum sanki günlüğüm😅😂😂

X