2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Biz hastaneden geldik ben törpüyle tırnağını kısaltıyorum kayınvaldiem ordan müthiş cümleyi söyledi 40ı çıkmadan tırnak kesilmez çocuk hırsız olur 🤣🤣🤣 ben şok saf salak gibi bakıyorum bizim orda öyle derler diyor 🤣🤣🤣 neyse benim çocuğun mesleği belli😂
Ay sesli güldümm yok daha neler 🤣🤣🤣

O sırada ben anlık 😄 ya böyle yatmaktan çocuğun kafası yamuk oldu gibi geliyo nasıl sence? Gece gündüz hep böyle yatıyoruz bi sağ bi sol yapmaya çalışıyorum ama kendisi döndürüyo. Bu arada saç konusunda size yetişcez 😀
Gayet güzel kafası bizde anlık böyleyiz aşıdan geldik

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 45
Tahmin ettim de o yüzden bi danışayım istemiştim.
En iyisi özelde yaptırmak o zaman hiç uğraşmaya gerek yok. Bide çocuğu kalabalık devlete sokup riske atmaya gerek yok. Teşekkürler 🌸
Aynen bizim yakınlarda özel olmayınca mecbur devlete gidiyoruz orda da inşallah randevu saatinee alırlar

ben de aynisini dusunuyorum beter etti cunku kullandiklarim, karnindan sesler gelmeye basladi bu seviyede degildi, kendi kendine cikarsin bisey vermicem artik, bugun verdikten sonra birsuru negatif yorum da okuyunca internette pisman oldum ama bir daha yok valla😩
Bence de vermeden bir dene benimki gece uyku sersemi çıkarıyor gündüz yine kıvranıyor ama masaj yapıyorum hep bir de çocuğu kanguruda taşır gibi yüzü karşıya dönük ellerimi karnına koyuyorum alt kısma o çok rahatlatıyor sanırım susuyor hemen bir de bu masajı dene bakalım belki işe yarar

O sırada ben anlık 😄 ya böyle yatmaktan çocuğun kafası yamuk oldu gibi geliyo nasıl sence? Gece gündüz hep böyle yatıyoruz bi sağ bi sol yapmaya çalışıyorum ama kendisi döndürüyo. Bu arada saç konusunda size yetişcez 😀
Aha bir saçlı bebis daha 🥹🥰🥰🥰😍masallah ya kafa şeklinden bende anlamıyorum insallah kızlar yardımcı olmuştur konuşmaları yeni okuyorum🙈 yetismeyin bana seninkinin şuan tam ideal boyda

Konuşunca susuyorsa iyi yine bizimkini uyanık olduğu zaman kucaktan indirmeyeceksin bas bas bağırıyo abca uyuduğu zaman iş yapabiliyorum
Sürekli konuşmam gerekiyor ama 🙄 kendi temel ihtiyaçlarımı karşılayamıyor un bı tuvalete gideyim diyorum hemen ağlamaya başlıyor :KK43: kucağımdayken gezmek istiyor hep koltuğa oturunca ağlıyor :KK43:

Biz hastaneden geldik ben törpüyle tırnağını kısaltıyorum kayınvaldiem ordan müthiş cümleyi söyledi 40ı çıkmadan tırnak kesilmez çocuk hırsız olur 🤣🤣🤣 ben şok saf salak gibi bakıyorum bizim orda öyle derler diyor 🤣🤣🤣 neyse benim çocuğun mesleği belli😂
Tövbe tövbe sinirlerim bozuldu 🤣🤣🤣🤣🤣

X