2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben de bu gece deneyeyim bakalım sağol
Canım benimkide koyunca uyumuyordu hep kucahımda uyuyordu ben artık yüz üstü yatırıyorum öyle daha rahat uyuyor hemde elini kolunu sallayıp korkmuyor dene istersen ben uyuma saatini maksimum 3 saate çıkarttım gece gündüz öyle yatırıyorum hemde gazını kolay çıkarıyor

Aman amaan öptürme canım. Eşim ve kızım çok öpüyor benimkini de. Terlediğinde uyuyordu canım. Üşüdüğünü düşünüp kundaklayıp üzerini de ekstra örttüm epey uyudu ama uyanınca çok fazla terlemişti. Üzerini değiştirdim. Ondan mı etkilendi

Benimki de öyle ama yine verdim azıcık da olsa gitti kaşlarını çatıyor bir de
Bende ara ara veriyorum. Aslında çoğunlukla anne sütü içiyor bilmiyorum gerek var mı ama pamukçuk oluyormuş ağızları. Ondan korktuğum için vermeye çalışıyorum

Boğulur diye korkuyorum öyle başını sağa sola çeviriyor ama ya çeviremezse

Damlanın adı ne canım?

Ben geceleri 5 saat uyutuyorum gece için 3 az değil mi canım

Kızlar pişik geçmiyor bez değiştireceğim ne önerirsiniz prima premium care ile aktif bebek arasında fark nedir
Ben ikisinide aldim.premium care daha soft.belde buzgu yok. Bel bolgesi falanda oyle.aktif bebek bel bacak yani yerleri daha lastikli.hareketli bebeler icin tasarlanmis:)

Emzirme sonrası her iki memeyi ayrı ayrı kaçar dakika sağıyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…