2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yaa kıyamam nasıl anladın peki kuzum belirtiler neydi. Dünden beri benim bebekte bi garip hasta mı ettim diye endişe ediyorum
Gözümün önünde soldu canım çocuk.. göz kapakları şişti en sonunda kırmızı oldu , öksürüğü vardı 2 avuç dolusu kustu, ve kustu, burun akıntısı değişti kuruyken böyle bol bol uzayan akinti oldu :/ seninkinde ne var

En doğrusunu yapmışsın gerçekten helal olsun

Kıyamam yavrum ya baya kötülemiş. Şimdi düzeliyor mu ilaç kullanıyor musunuz ya da ne kullanıyorsunuz canım.
Benim bebekte dün birden ard arda ikişer üçer hapşırmaya başladı. Gün içinde Uyurken midesini örtmüştüm müslimle. Sonra tenine dokundum göğsü ensesi vücüdu baya üşümüştü. Bu sefer daha sıcak örttüm. Abarttım bu defada. Sıcakladı terledi çocuk. Üstünü falan değiştirdim. Önceki kadar ağlamıyor ama ağlarsa da sesi daha kırık çıkıyor. Hasta gibi ağlayışı. Doğru düzgün emmiyor. Her zamanki gibi giydirmeme rağmen elleri kolları bacakları soğuğa yakın oluyor. Uyurken hırıltı hiseetmedim ama emerken hırıltı oluyo sanki. Bir de bazen midesi ağzına geliyomuş gibi yapıyor ağzını yüzünü. ağzını şapırdatıyor arada. ben biraz üşütmüştüm boğazım ağrıyordu bikaç gündür ben mi bulaştırdım acaba, bir de sabaha karşı üstünü komple açmış oluyor öyle mi üşüttü naptı bilmiyorum offf

Canim o mochiler sutu cok olanlarda ise yariyor.ben denedim hic cikarmiyor ama ben elimle.manuel sagip 40 50 cikariyorum.pompadan pompaya cok fark var.yorumlarda da var bu mevzu..
Yok kuzum sağım için kullanmıyorum bi tarafı elektrikliyle sağarken onu diğer tarafa takıyorum akanı toplasın diye

Sağol kuzum ben de başladım bakalım bikaç gündür her emzirme sonrası sağmaya

Canım o terlettiginde olmuş olan üstünü degistirmis miydin bebekler usuttugunde degilde terlediginde hasta olur diyorlar.. bizimkinin suratından öpüp durdular o yüzden enfeksiyon kaptı.. bizimkide üstünde örtü durdurmaz

Benim bebem sadece üzerimde uyuyo ya napcam ben, o uyurken ben de yatmak zorundayım uyanıkken de kucağımda oluyor konuşuyorum onunla. Bi çözüm bulmam lazım
Benim bebeğim de öyle. Kucağımda ve uzanarak uyuyor

Canim laktozsuz gaz yapmadigi icin
Kızlar benim kızım inanılmaz pişik ne sürsem geçmiyor bi de köpüklü kaka yspıyor ben laktozsuz süt içmeme rağmen kızım sindiremiyor dedi dr süreklsulu kaka kuru kalmadığı için pişik geçmiyor bi damla verdi kızımın kakası düzeldi ve kendiliğinden çok rahat bol bol gaz çıkarıyor dün ilk defa 3 saat kesintisiz uyudu

Seninkisi sut alerjisi canim.gecmis olsun

Kızlar pişik geçmiyor bez değiştireceğim ne önerirsiniz prima premium care ile aktif bebek arasında fark nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…