2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Neden laktozsuz süt içiyorsun canım
Sagol kuzum gözünden de hiç bir şey kaçmıyor maşallah
Kız Melek adana nasıl sıcak ay birde inanılmaz sivri sinek var. Kaç kere twit atmış kardeşim geldiler ilaçladılar ve bu ilaçlanmış hali
canım ben yapmadım ama yapacağım inşallah bir sünneti de aradan çıksın diyorum
Evet aşkım o yüzden beklemedeyimm saçımı boyatıcam ama biraz daha zaman geçsin denizde yıpranıyor saçlar eylül başı gibi yaparım. Nerelerdeydiinn sen bakiimmm ?
Bayram diye anama geldim adanadayım maalesef sultanlık bugün son buluyor döneceğiz
Ayy olabilir ama mahvoldum gözümü açamıyorum çocuk orda ağladı aglayacak konuşmamı istiyor sabah 4ten beri ayakta kalma mucadelesi veriyorum
Ben de yorgunum ya ayakta durmakta zorlanıyorum

Annem geldiğinden beri günde 2 defa banyo yapıyor, serum fizyolojik sıkmıyorum ben de artık. Burnuna falan kaçıyor sular, banyodan çıkar çıkmaz burun aspiratöruyle çekiyorum her seferinde sümük çıkıyor rahatliyor

Bizde sarilik geçirdik 5 günlükken. 4 kere fototerapi aldı. 40 gunlukken çocuk doktoruna gittik. Goz dipleri sarıldı. Kontrol amaçlı kan değerine bakıldı 6 çıktı. Yani tam geçmedi. 3 gündür filan hiç sarilik kalmadı. Uzamış sarilik deniyor geç geçiyor. Bizimki 2 aya çok az kala geçti. Telaslanma takip et cogalmiyorsa korkma.

Ben aktif bebek kullanıyorum memnunum premium care kullanmadığım için karşılaştıramam ama ben bir kez de çiş yapsa hemen değiştirdiğim için öyle sızıntı vs problemi yaşamadım hiç
Bende çok sık değiştiriyorum aslında sızıntı olacak kadar kalmıyor bezi şimdi tekrardan premium care aldım 2 numara için 3 numaraya geçtiğimde bir şans verebilirim o zaman. Bebeğiniz kaç aylık,kaç kilo ve kaç numara kullanıyorsunuz acaba ? Bezlerin kalıpları farklı olabiliyor bazen.

Benimki hasta olduğu için çıkmıyor sadece banyodaki nem rahatlatıyor bir an önce hastaligi iyileşse bende sizin gibi yaparım bu sümukler balgamsı bizde malesef bir daha zaten çocuğum olursa veya bu cocugumda da 6 aya kadar belki daha uzun opmeyin diye milletin başında dikilcem alınan alınsın kaç gündür şu gunahsizin çektiği nedir çocuk dün çok kötü oldu tıkandı aklımız çıktı birde burun delikleri tertemiz gözükürken.. Allahnkorusun hasta vs olursa benim bu acilde yapılan yöntemi unutma canim baya içini temizliyo cocugun

Tamamdır canım çok teşekkür ederim
Valla ben dediğini şimdiden yapıyorum. Opmeyin opmeyin diye darliyorum. Kolundan bacağından falan opuyorlar. Elinden ve yüzünden öptürmüyorum. Elinden optum falan diyorlar eli ağzına gidiyor ağzından öpmüş gibisin diye darliyorum en yakınlarım dahi olsa minicik bebek öpülmez yani. Artık aile içinde dalga konusu oldu ben odadan çıkarken annen gormeden öpeyim bir oğlum oluyor anneannem kızmıştı görmemişin oğlu olmuş diye ama dikkat de etti elinden yüzünden öpmedi bacağından ayağından falan öptuler artık o kadarını da durduramadım

Aynen canım olması gereken o birde benim eşim bizim ailede bebekler öpülmez kokladım diyordu kaynanam kayinpederim çocuğu bildiğin vakumladi çok sinirim bozuluyor zaten.. gorumcem sagolsun olması gereken şekilde davrandı.. adın çıkarsa çıksın çocuk burda acı cekiyo ben burda yoruluyorum sürekli diken üstündeyim en güzelini yapmışsın valla helal olsun.. biliyorsun bizim evden olaylı gitmişlerdi ben o yüzden bir şey demedim hani barışma adı altında gittimiz için ama bir dahakine kucaklarina bile aldirmayacak gibiyim
Valla gormemisiz gerçekten ilk defa oldu

Canım bu yine adananın iyi hali bayramdan önceki hafta 2 gün nefes alamadım fön makinesi gibiydi sokaklar catloverk canım ben yapmadım mevlut ama istiyorum özel bir şeyler yapmıcam ama bi dua okunsun iatiyorum evimde

Kız sultiş ailenin yanına kocanlamı geldin nasıl davrandı ailen annen merak ettim kötü ayrılmıştı annen telefonda konuştular ama yüz yüze nasıllardı

Kızlar benim hamilelikte olan göbekteki kahve çizgi geçmedi daha sizinkiler ne durumda merak ettim digerlerinde geçmişti bunda uzadı sanki kalacak mı yoksa

Kız benim oğlan oldu işte nasıl yok öyle bişey diyo sen o basınca dikkat et yine de aşırı basınçlı yapma

Diyet grubuu gunaydiin...regl agrim vaar ilacta alamiyorum.ama simdi bebemi uyuttum zorda olsa spor yapacagim.gitsin kilocuklar..canlanin kendiniz icin bugun birsey yapin, zorda olsa
Benim bebem sadece üzerimde uyuyo ya napcam ben, o uyurken ben de yatmak zorundayım uyanıkken de kucağımda oluyor konuşuyorum onunla. Bi çözüm bulmam lazım

Seninki hastaydı canım ya önceki mesajda onu unutarak yazdım evet sen sık sık temizle o yeşil sümüklerin normal renge dönmesi lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…