2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Emziren anne
Sabah (9:00)Bir tane yumurta
İki dilim peynir
5 zeytin
1 dilim tahin helvası
1 dilim ekmek

Ara(10:30) kahve +2 hurma

Öğle (12:30) 1 kase çorba
Bol salata
1 kase yoğurt

Ara(15:30) 1 bardak süt +10 badem

Akşam(18:30)5 kaşık ana yemek
4 kaşık pilav
Salata
Ayran

Gece (21:00) 1 meyve +ayran
Evet yeni bir begonya tarifi süt arttırma çok işe yaramıştı bununda aynı şekilde yarıcagına eminim yürü beee aslan kız 😅😅😅😅

Kız sultiş ailenin yanına kocanlamı geldin nasıl davrandı ailen annen merak ettim kötü ayrılmıştı annen telefonda konuştular ama yüz yüze nasıllardı
Gayet iyi davrandı kız annem 😂😂😂 ben de şaşırdım yani hiç beklemediğim performanstı😂

Benimde o yüzden hoşuma gidiyo 🤣🤣 haydaa peki sen kaynatarak devam et ben seni tutuyorum çaktırma 🤣🤣🤣
Pazartesi diyete başlıcam madem lafı döndü onuda yiyim içimde kalmasın diye eşimi kokoreç almaya gönderdim. Birazdan ağlayarak yerim ve bu sayfayı kapatırım 🤣🤣 sen güven bana ptsiden sonra yapmıcam böyle şeyler 🤣🤣
Ben de kilo vermeye çalışırken hamile kaldım🙈 aslında vermek istediğim 10 kilo var 🤣
Aaa ben senin kilolara düşmek için can atıyorum sen daha 10 kilo mu vereceksin 🤣
Ben bennn🤣 ama pazartesi dimi yarın misafirim var son pasta böreğimi de yiyeyim🤣🤣
Bende dün gömceğimi gömdüm yarına hazırım 🤣🤣
Ben aktif bebek kullanıyorum memnunum premium care kullanmadığım için karşılaştıramam ama ben bir kez de çiş yapsa hemen değiştirdiğim için öyle sızıntı vs problemi yaşamadım hiç
Kız gece birkez çiş yapsa nasıl değiştiriyorsun uykusu açılmıyormu? Premium care o yönden iyi emiyor ıslaklıkta bırakmıyor pek pişmiyor çocuğun altı. Ama kaka yaptıysa ve farketmediysem kızarıyor pişik kremiyle geçiyor hemen

Ayy olabilir ama mahvoldum gözümü açamıyorum çocuk orda ağladı aglayacak konuşmamı istiyor sabah 4ten beri ayakta kalma mucadelesi veriyorum🤣
Dün eşimle balkonda keyif yapıp gece 3 te yatmak geldi aklımıza. 3 te yattım 4 te oğlan uyandı bidaha da uyumadı 9a kadar uğraştım gözümden uyku akıyor hala ayılamadım içim uyuyor biri yatsa biri kalkıyor çok uykum var 🥺
Diyet grubuu gunaydiin...regl agrim vaar ilacta alamiyorum.ama simdi bebemi uyuttum zorda olsa spor yapacagim.gitsin kilocuklar..canlanin kendiniz icin bugun birsey yapin, zorda olsa❤️
bana bu enerjiden lazım 🧿🧿
Ben yapcam da temmuz sonu olur anca. Düğün var çeyiz gitmesiydi bilmem neydi derken her haftaya bişey var. Bende cumartesi filan olsun istiyorum o yüzden temmuz sonu yaparım nasipse. Kızımda yapamadım içimde kaldı

Benim bebem sadece üzerimde uyuyo ya napcam ben, o uyurken ben de yatmak zorundayım uyanıkken de kucağımda oluyor konuşuyorum onunla. Bi çözüm bulmam lazım
Ben dün sinirlendim artık sıcaktan bayıldım kucakta uyuyor dediğin gibi. Sonra beşiğe bıraktım ağladı ağladı sustu

Kızlar ben mama yaparken 60 ml suya 2 ölçek mama koyuyorum 70 ml ml çıkıyor bunun için suyu daha mı az koymam lazım

Pazartesi diyete başlıcam madem lafı döndü onuda yiyim içimde kalmasın diye eşimi kokoreç almaya gönderdim. Birazdan ağlayarak yerim ve bu sayfayı kapatırım 🤣🤣 sen güven bana ptsiden sonra yapmıcam böyle şeyler 🤣🤣

Aaa ben senin kilolara düşmek için can atıyorum sen daha 10 kilo mu vereceksin 🤣

Bende dün gömceğimi gömdüm yarına hazırım 🤣🤣

Kız gece birkez çiş yapsa nasıl değiştiriyorsun uykusu açılmıyormu? Premium care o yönden iyi emiyor ıslaklıkta bırakmıyor pek pişmiyor çocuğun altı. Ama kaka yaptıysa ve farketmediysem kızarıyor pişik kremiyle geçiyor hemen
Kız bizimki cisli bezde uyumaz bende değiştiriyorum seninki öyle nasıl duruyo

Kızlar bebeğinizde hala sarılık belirtileri var mı,biz sarılık geçirdik ilk dogdugunda,hatta foto terapi de gördü iki gün ,ama hala teni ve göz akı tam beyaz değil,sarı da değil ama hala biraz kalmış gibi..görenler normal diyor, zamanla geçer diyor ama doktora gitmemiz gerekiyor mu bilemedim...sizde de aynı durum var mı,yada bir bilgisi olan var mi
Sarılık en son gözden gider demişti bize ilk kızımda olmuştu neredeyse 2. Ay geçmişti gözünün içi

X