2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yani yüzüstü yatırıp mi siringayi sikcaz yan yatırıp değil mi
Yüz üstü elinde olacak şekilde bildiğin yüz üstü her şeyi yere doğru olacak hani 3.gorseldeki gibi.. siringaya izotonik çözeltiydi sanirim ismi onu koyduk önemli olan birde basınçlı gönderip bebeği o pozisyondan kaldirmayip aspiratorle öyle çekmek ki acilde aspiratorle cekilmedi bile bütün sümük nasıl aktı gözümün önünden anlamadım adam en son çocuğun burnunu peceteye siler gibi eliyle sıkıstirdi cocuk açılmıştı ama evde aspiratör gerekiyor bizim şırınga küçük..
Birde orta kulak iltihabi olur diyorlar dedim bu işlemi fazla yapasım gelmiyo dedim yok öyle bir şey dedi bir şey olmaz böyle temizlenir evde de böyle yap dedi

Bende varım,78 ile hamile kaldım,94 ile bitirdim,şimdi 88 im acil kilo vermem lazım ama bir emziren anne diyet listesi paylaşın ona uyalım ben kafama göre diyet yapamıyorum
Canim ben paylasmistim.ben diyetislenle basladim.bu diyeti uygulayabilirsin.

Eklentiler

• IMG_20240613_121742.jpg
    140,9 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20240613_121711.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 54
Diyet grubuu gunaydiin...regl agrim vaar ilacta alamiyorum.ama simdi bebemi uyuttum zorda olsa spor yapacagim.gitsin kilocuklar..canlanin kendiniz icin bugun birsey yapin, zorda olsa

Eklentiler

• IMG_20240623_082730.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20240623_082806.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 68
Günaydın kızlar vücudum artık yorgunluğu kaldırmıyor gözüm kapanıp gidiyor 2 gündür acaba kan degerlerimde mi sıkıntı var
Bebek zorluyorsa bünye yorgun düşüyor canım tahlil yaptır takviye al ben kan hapı içiyorum ama b12 eksik daha gidemedim bir türlü eksradan dinç tutması için takviyede isticem

Diyet grubuu gunaydiin...regl agrim vaar ilacta alamiyorum.ama simdi bebemi uyuttum zorda olsa spor yapacagim.gitsin kilocuklar..canlanin kendiniz icin bugun birsey yapin, zorda olsa
Ayy maşallah ne güzel emzikle uyuyor benimki götünüse yırtsa töbe almıyor

Bende varım,78 ile hamile kaldım,94 ile bitirdim,şimdi 88 im acil kilo vermem lazım ama bir emziren anne diyet listesi paylaşın ona uyalım ben kafama göre diyet yapamıyorum
Emziren anne
Sabah (9:00)Bir tane yumurta
İki dilim peynir
5 zeytin
1 dilim tahin helvası
1 dilim ekmek

Ara(10:30) kahve +2 hurma

Öğle (12:30) 1 kase çorba
Bol salata
1 kase yoğurt

Ara(15:30) 1 bardak süt +10 badem

Akşam(18:30)5 kaşık ana yemek
4 kaşık pilav
Salata
Ayran

Gece (21:00) 1 meyve +ayran

Kız ne botoksu bir dur botoks yaptırsan emzirmeye de devam edemezsin Allah korusun saçını boyayabilirsin ama bence çok güzel olur
Evet aşkım o yüzden beklemedeyimm saçımı boyatıcam ama biraz daha zaman geçsin denizde yıpranıyor saçlar eylül başı gibi yaparım. Nerelerdeydiinn sen bakiimmm ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…